Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kogel Mogiel 3- Hit czy Kit?

2019-01-30

 

W ostatni czwartek w ramach Ladies Night w Cinema City był wyświetlany film Kogel Mogiel 3. Bardzo się ucieszyłam na jego myśl, bo ze wzruszeniem wspominam jej pierwowzór. Czy film jest hitem czy kitem? Odpowiem wymijająco- hitem i kitem.  "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to trzecia część kultowej polskiej komedii, do której scenariusz napisała królowa polskich telenoweli Ilona Łepkowska. Do bohaterów "Kogla-mogla" powracamy po 30 latach i w zasadzie w ich życiu niewiele się zmieniło, poza pojawieniem się nowego pokolenia. Ot ktoś się rozwiódł, ktoś się bał rozwieść, ktoś odniósł sukces jakby zawodowy, a ktoś inny generalnie jest takim samym nieudacznikiem jak dawniej. Już tak wygląda życie w tym pozbawionym kolorów kraju.

 

 

Hitem jest na pewno gra aktorska „starej „ ekipy filmu- Ewy Kasprzyk, Grażyny Błęckiej. Niezwykle udana kreacja i humorystyczne dialogi to majstersztyk pary: Małgorzaty Rożniatowskiej i Pawła Nowisz. Udana była też para grana przez Katarzynę Skrzynecki i Maćka Zakościelnego, która wnosi powiew lekkości.

Kitem niestety okazała się gra młodszego pokolenia aktorów. Mowa i Nikodemie Rozbickim i Aleksandrze Hamkało. Oboje są wspaniałymi aktorami, jednak jako para wypadli blado i nieprzekonująco. Nie wiadomo czemu uparto się na tych dwoje, jako parę, skoro za grosz nie było między nimi chemii. Chemia i więź między Marcinem, a Agnieszką zostaje zbudowana w jednej scenie, bez jakiegokolwiek napięcia i głębi.

 

Czy zatem warto wybrać się do kina na Kogel Mogiel 3? Jak najbardziej! Kupa zabawy, śmiechu i oderwania od codzienności, a o to przecież chodzi, prawda?

 

 

Zapraszamy do kina:)

 

https://www.cinema-city.pl/

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl