Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Gry dla dzieci, które ułatwią komunikację w języku angielskim

2021-05-10

Jak ośmielić dziecko do mówienia w języku angielskim? Naszym zdaniem najlepsza jest nauka poprzez zabawę, dlatego proponujemy Wam serię gier do speakingu od Regipio, dzięki którym Wasze dzieci pozbędą się lęku przed mówieniem.

 

 

BEAT ABOUT THE BUSH - Kalambury po angielsku

 

 

Gra rozwijająca umiejętność mówienia w języku angielskim u dzieci od 7 roku życia. Doskonała do nauki angielskich słówek zarówno w gronie rodzinnym jak i na lekcjach językowych.

Dwa poziomy trudności umożliwiają dostosowanie poziomu rozgrywki do umiejętności językowych graczy : niebieskie tło – poziom podstawowy, żółte tło – poziom średniozaawansowany.

Gracz losując jedną z kart opisuje zawarte na niej główne hasło tak, aby pozostali uczestnicy gry odgadli je. Każde hasło główne posiada hasła dodatkowe, które w zależności od możliwości graczy ułatwiają opisywanie (możemy używać ich podczas opisywania) lub skutecznie w nim przeszkadzają (słowa zakazane).

 

Więcej na temat gry znajdziecie tutaj:  https://sklep.regipio.com/pl/gry/beat-about-the-bush-8

 

 

Seria gier HomEnglish 

 

 

 

Seria HomEnglish została stworzona z myślą o osobach, które znają już trochę język angielski, ale ciągle odczuwają lęk przed mówieniem.

Gra zwiera 100 kart z pytaniami, zdaniami i krótkimi ripostami, które w praktyczny sposób można wykorzystać nie tylko podczas rozgrywki, ale również w trakcie towarzyskiej rozmowy. Rozgrywka polega na tworzeniu dialogów na konkretny temat, z użyciem zdań umieszczonych na wylosowanych kartach. Każde wykorzystanie konkretnej frazy umożliwia pozbycie się karty, a osoba, która najszybciej wyłoży wszystkie karty wygrywa.

 

To o czym będziemy rozmawiać w  HOMENGLISH, zależy od gry, którą wybierzemy. a całą dostępną serię znajdziecie: https://sklep.regipio.com/pl/szukaj?controller=search&s=homenglish

 

 

 

TRAVEL WITH ENGLISH

 

 

Jest grą mającą na celu opanowanie najbardziej popularnych zwrotów, których używamy w życiu codziennym i w podróży.

Jest to strategiczna gra towarzyska dla przyjaciół i rodziny, dzięki której nie tylko nauczysz się porozumiewać po angielsku, ale również poznasz najciekawsze miejsca Londynu.

Wciel się w rolę turysty i zdobądź jako pierwszy dziesięć atrakcji, stawiając przy nich swoją flagę! 

Nigdy nie wiadomo kto wygra, ponieważ każdy gracz może poruszać się po planszy w dowolnie wybranym przez siebie kierunku. Przemieszczamy się po autentycznej mapie topograficznej Londynu. Stając na skrzyżowaniu należy wylosować jedną ze stu kart i ustnie odpowiedzieć na zawarte na niej polecenie (Np. Jesteś w restauracji, którą zamykają za pół godziny. Zapytaj kelnera, czy zdążysz zamówić coś ciepłego?).

Zadaniem graczy jest dotarcie do wszystkich dziesięciu atrakcji Londynu i zatknięcie przy nich swojej flagi. Wygrywa ten, który wykona zadanie najszybciej!

 

Więcej na temat gry znajdziecie tutaj: https://sklep.regipio.com/pl/gry/travel-with-english-63

 

 

 

REGIPIO - gry językowe

REGIPIO - GRY JĘZYKOWE

Adres: ul. Polankowa 11, 05-120 Legionowo

WWW: http://www.regipio.com/

E-mail: office@regipio.pl

Telefon: 724 347 020

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.