Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Idealna wyprawka dla Przedszkolaka

2022-08-18

Za niespełna dwa tygodnie nasze pociechy wrócą do szkół i przedszkoli. Zatem dla rodziców jest to czas przygotowań i kompletowania wyprawki. Nasz przedszkolak we wrześniu rozpoczyna drugi rok przedszkola i dla niego w wyprawce najważniejsze są materiały plastyczne, które umożliwiają mu wykonywanie kreatywnych prac w przedszkolu.

 

 

Wydawać by się mogło, że to tylko materiały plastyczne, ale mimo wszystko potrzebnych pozycji jest sporo. Aby nie tracić czasu na zakupy w różnych sklepach, możemy Wam polecić super rozwiązanie w postaci Zestawu Małego Artysty Bambino XL w formie wygodnej teczki z rączką, w którą zaopatrzyliśmy naszego przedszkolaka. 

 

Obecnie takie wyprawki możecie znaleźć w sieci Biedronka. 

 

   

 

Synek znalazł w niej aż 14 artykułów plastycznych oraz kolorowankę i naklejki, dzięki którym będzie mógł oznaczyć swoje przedmioty w przedszkolu. 

 

Najbardziej spodobały mu się kolorowe flamastry brokatowe w 12 kolorach, które dodadzą jego rysunkom dodatkowego blasku.

Były oczywiście kredki, a nawet ich dwa rodzaje. Kredki szkolne z gumką, która znacznie ułatwi maluchowi zmazanie niedoskonałości oraz olejne pastele, które łatwo przylegają do podłoża, są miękkie oraz dobrze kryją. 

 

 

 

 

Jak na małego artystę przystało, w walizce nie mogło zabraknąć farbek plakatowych. Jest ich w sumie 13 (jedna dodana gratis). Moim zdaniem największym hitem wśród kolorów będą złoty srebrny.

Jak są farbki, to muszą być pędzelki. W naszej teczce są zarówno pędzelki do farb, jak i kleju introligatorskiego, wchodzącego również w skład zestawu. Dzięki niemu synek będzie mógł tworzyć kreatywne prace i przyklejać  małe rzeczy. Klej jest szybkoschnący, nadaje się do papieru, tektury, drewna i tkaniny, a co najważniejsze jest zmywalny.

 

Prace w przedszkolu wiążą się również  z lepieniem z plasteliny, a i ta znalazła się w naszej fantastycznej teczce. W opakowaniu znajduje się 12 kolorowych plastelin, w tym dwie z brokatem, zatem zabawa z nimi będzie doskonała.

 

 

W Zestawie Małego Artysty Bambino XL oczywiście znaleźliśmy również bloki A4: rysunkowy, techniczny biały i kolorowy oraz zeszyt błyszczących papierów kolorowych.

 

 

 

 

Synek jest oczarowany ilością materiałów plastycznych jakie znalazł w zestawie i już nie może się doczekać, kiedy ruszy do przedszkola i zacznie ich używać. 

 

Nasz zestaw znajdziecie tutaj

 

 

 

https://st-majewski.pl/pl/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl