Wybierz miasto:

Miasto:

Idealne buty dla starszaków na wiosnę

2024-03-21

Buty dla starszaków muszą zapewniać im maksimum komfortu i bezpieczeństwa, ponieważ dzieci nie tylko spędzają w nich  mnóstwo czasu, ale także eksploatują je na różne sposoby-  chodzą w nich, biegają i skaczą.

 

Nasze starszaki uwielbiają buty od  Bibi, o czym świadczy fakt, że wybieramy je od kilku sezonów. 

 

 

 

Na co zwrócić  szczególną uwagę wybierając buty dla dziecka?

 

Podeszwa

 

Przede wszystkim na podeszwę. Modele z elastyczną podeszwą pozwalają na prawidłowy, nieskrępowany ruch podczas chodzenia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci, i daje im duży komfort. Zbyt sztywny materiał spowoduje, że stopa będzie układała się w nienaturalny sposób.  

Podeszwa powinna być również antypoślizgowa. Jest to absolutna podstawa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci na szkolnych korytarzach, które potrafią mieć różne szalone pomysły.    

 

 

 

Materiał

 

Z doświadczenia wiemy, że stopa starszaków i dzieci szkolnych będzie pozostawać w butach sporo czasu, dlatego niezwykle ważne jest, aby były one przewiewne. W tym aspekcie wszystko zależy od materiałów, z jakiego została wykonana wkładka. Najlepiej sprawdzą się w tym przypadku wkładki ze skóry naturalnej lub ze specjalnych tworzyw sztucznych, które wchłaniają pot i mają właściwości antygrzybiczne. W butach z takimi wkładkami stopa dziecka będzie miała zapewniony swobodny dopływ powietrza i unikniemy nadmiernego pocenia. Równie ważny jest skład materiałów, z których wykonano wierzchnią część buta, też tak samo powinny być naturalne, aby gwarantować przewiew.  

 

       

 

Sposób zakładania

 

Buty do szkoły czy przedszkola powinny posiadać łatwe i wygodne zakładanie i zdejmowanie, co cenią sobie szczególnie młodsze dzieci. Tutaj super sprawdza się rzepy i zapięcia zamiast klasycznych sznurówek.  

 

 

 

Dla dzieci ważny jest również design, czyli modne elementy dekoracyjne, czy światełka.  W ofercie Bibi bez problemu znajdziecie modele z zamontowanymi w podeszwie diodami LED, które sprawiają, że codzienne życie dzieci staje się jeszcze bardziej radosne.

Mamy ucieszą natomiast buty, które z łatwością można wyczyścić.  

 

 

 

Buty od marki Bibi posiadają wszystkie wymienione powyżej cechy, a do tego posiadają wkładkę Fisioflexdającą dziecku uczucie chodzenia boso. Nasze dzieciaki je uwielbiają, o czym świadczy fakt, że wybieramy je w każdym sezonie.  Są niezwykle wygodne, stopa pozostawiona kilka godzin w buciku nie poci się, a do tego bez problemu można je wyczyścić, czy nawet wyprać w pralce.  

 

 

Sprawdź koniecznie: https://bibishoes.pl/

 

 

BiBi Shoes

 

BIBI SHOES

WWW: https://bibishoes.pl/pl/

E-mail: kontakt@bibishoes.pl

Telefon: 608 200 652

FB: https://www.facebook.com/BIBIpoland

IG: https://www.instagram.com/bibi_poland/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl