Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Interaktywne Centrum Nauki i Zmysłów

2022-09-19

WOMAI to interaktywne Centrum Nauki i Zmysłów, gdzie każdy, nawet najmłodszy odnajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do centrum, gdzie znajdują się dwie wystawy: ,,W stronę światła” i ,,W stronę ciemności”, które łączą się, pokazując nam piękno otaczającego nas świata zmysłów.

 

 

 

 

Odwiedzając jasną stronę naszego centrum poznamy niesamowity świat naukowy w humorystyczny i przystępny dla każdego sposób. Oderwiemy się od swojego cienia, zagramy na laserowej harfie, stworzymy góry w kolorowym piasku i wiele wiele więcej! Każde oprowadzanie odbywa się z przewodnikiem, który chętnie odpowie na każde pytanie i da czas na samodzielne odkrywanie eksponatów.

 

Maluchy do 6 roku życia mogą liczyć na zwiedzanie o godzinach dedykowanych specjalnie dla nich. Terminy te są oznaczone: ,,Wystawa w stronę światła – z dziećmi do lat 6”.

 

 

 

Na wystawę ,,W stronę ciemności” zapraszamy wszystkich od 9. roku życia. Przewodnikami są osoby niewidome, które z chęcią opowiedzą o swoim świecie. Wejdziemy do całkowitej ciemności, gdzie postaramy się zmierzyć z sytuacjami z życia codziennego osób niewidomych.

 

Przejście przez ulicę, gdy słyszymy samochody, ale ich nie widzimy może się okazać nie lada wyczynem!

 

Bilety można zakupić przez stronę internetową www.womai.pl

 

Przyjdź i pozwól się oczarować!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl