Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Jak urządzić pokój dla dziecka?

2020-05-04

Na każdym etapie rozwoju dziecka jest potrzeba zmiany w pokoju naszego dziecka. Po okresie niemowlęcym przychodzi okres przedszkolaka, potem dziecka szkolnego i nastolatka. Meble muszą być zarówno funkcjonalne, jak i odpowiadać estetyce i naszym gustom. Powinny pomieścić książki, zabawki, ubrania i na końcu tworzyć wspólną całość. Sporym wyzwaniem dla większości rodziców jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w małym pokoju dziecka.

 

Warto, więc dokładnie przemyśleć aranżację wnętrza. Równie ważne jest bezpieczeństwo, dlatego warto zwracać uwagę z jakich tworzyw produkowane są meble. My polecamy sklep Edinos.pl, gdzie wszystkie meble są sprawdzone pod względem zawartości substancji szkodliwych, a dodatkowo składają się z odnawialnych surowców i ich produkcja nie obciąża środowiska naturalnego.

 

 

Jednym z najważniejszych rzeczy w pokoju dziecka jest łóżko. Teraz mamy do wyboru naprawdę dużo modeli i modnych rozwiązań, które wyglądają, jak z bajki: https://www.edinos.pl/lozka-domek. Te łóżka wyróżniają się nie tylko swoją bajeczną wizualizacją i formą oraz wyjątkową wygodą ale także zastosowaniem materiałów najlepszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób lubiących ciekawe rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, gwarantuje szybki i bezpieczny montaż mebla. Niektóre łóżka dzięki sprytnie umieszczonej, dodatkowej szufladzie Twoje dziecko będzie mogło z łatwością schować pościel lub mieć dodatkowe miejsce do spania. Dobrze, aby meble dla dzieci nie tylko wyróżniały się stylem i funkcjonalnością, ale również były trwałe. W sklepie Edinos otrzymamy aż 10-letnią gwarancję, gdzie od innych producentów otrzymamy najwyżej 24 miesiące.

 

 

A teraz najważniejsze dla naszych czytelników firma przygotowała rabat 50zł dla pierwszych 20 osób:) Wystarczy użyć kodu- edinos50.

 

 

Ważne dla rodzica również jest to, by mogli zamówić wszystkie intersujące ich meble i akcesoria do pokoju w jednym sklepie. W ofercie mebli dla dzieci sklepu Edinos:  znajduje się wszystko, co niezbędne: biurka, szafy, komody, regały w nowoczesnym stylu, a także krzesła, półki, ławy, czyli bogaty asortyment z odrobiną ekstrawagancji. Można testować wszystkie meble przez 30 dni i jeśli będziesz chciał coś zmienić zawsze będziesz mógł to zrobić. Warto dodać, że sklep umożliwia wygodne i szybkie zakupy online oraz stacjonarną sprzedaż mebli.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Edinos- meble

Edinos- meble

Adres: Aleja 400-lecia 6/1a 23-400 Biłgoraj

https://www.edinos.pl/

E-mail: sklep@edinos.pl Telefon: 81 464 35 73

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.