Wybierz miasto:

Miasto:

Jakie buty wybrać na jesień dla dziecka

2023-09-12

Jesień to ta z pór roku, która kojarzy nam się z wilgocią i chłodem, chodzeniem po liściach i zbieraniem jesiennych skarbów. Dlatego przy wyborze obuwia na te porę roku należy pamiętać, aby nie tylko zabezpieczało małe stópki przed chłodem i przemoczeniem, ale również nie zakłócało swobodnego ruchu, a w konsekwencji naturalnego rytmu rozwoju stopy.

 

 

Przy wyborze dobrych butów na jesień warto kierować się tym, aby były odpowiednio szerokie w palcach i dopasowane w pięcie, tak, aby odpowiadały anatomii stóp dziecka i pozwoliły stopie na swobodne poruszanie się. 

 

Dziecięce obuwie, bez względu na pore roku, powinna cechować elastyczność, tak, aby bez problemu można było je zrolować i wygiąć w każdym kierunku. 

 

 

 

Dobre buty dziecięce powinny posiadać cienką i całkowicie płaską podeszwę, która umożliwia odbieranie bodźców z podłoża na całej długości i szerokości stopy, aby zapewnić maluchowi uczucie chodzenia boso, gwarantując jednocześnie odpowiednią termoizolacje oraz wytrzymałość.

 

Wybierając buty dla naszego dziecka powinniśmy również zwrócić uwagę, na materiał z jakiego zostały wykonane. Istotne jest, aby był miękki oraz chronił przed nadmierną potliwością i pozwolił stopie oddychać, zapewniając zarazem komfort cieplny i ochronię przed wilgocią.

 

 

 

Buciki, które posiadają wszystkie powyższe cechy znajdziecie w D.D. Step. Marka ta jest uwielbiana przez nasze dzieci, nie tylko za wygodę, ale również rewelacyjny design.

 

Dodatkowo obuwie z D.D. Step dla maluszków posiada wzmocnioną ochronę na nosku i pięcie, co przydaje się podczas spacerów na nierównych powierzchniach, kiedy dziecko może w coś kopnąć, i to jest niebywała zaleta.

 

 

Kolejną atutem tej marki jest regulacja na rzepy umożliwiająca precyzyjne dopasowanie szerokości buta do stopy dziecka, co zapewnia wygodę podczas chodzenia, natomiast podeszwy wykonane są z naturalnego kauczuku, co zwiększa ich trwałość i odporność na uderzenia. 

 

 

Niebywałym rozwiązaniem jakie stosuje marka D.D. Step jest wkładka antywibracyjna pochłaniająca drgania, co zmniejsza obciążenie wrażliwych stóp dziecka podczas chodzenia, biegania i skakania. 

 

 

 

Buty od D.D. Step są niezwykle wygodne, świetnie wyglądają, a nasze dzieci uwielbiają je nosić, co uważamy za najlepszą rekomendację.

 

  Buty od D.D. Step znajdziecie tutaj      

 

 

 

 

 

D.D. Step Polska

 

 

D.D. STEP POLSKA

WWW: www.butyddstep.pl

E-mail: kontakt@butyddstep.pl

Telefon: +48 660 517 765

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl