Wybierz miasto:

Miasto:

Jesienne buty dla dzieci

2022-09-09

 

Jesienne buty dla dziecka powinny być nie tylko lekkie, wygodne, ale też wytrzymałe i praktyczne. Zdecydowanie takie są buty marki Bibi.

 

 

 

Dla córeczki wybraliśmy różowe buty ze odblaskowymi elementami. Nie dość, że wspaniale wyglądają to są niezwykle użyteczne i niezwykle elestyczne. Ze względu na to, iż córeczka to istny wulkan energii buty sprawdziły się wszędzie- na wycieczkach, na placu zabaw, na ściance wspinaczkowej czy na rowerze. 

 

Gdy były zbyt brudne na kolejne aktywności przemywałam je delikatnie lub prałam w pralce w 30 stopniach i były jak nowe!

 

 

Najbardziej córeczce podobało się, że buciki łatwo się ubierało i zdejmowało bez konieczności ich wiązania, dzięki specjalnej cholewce. Buty idealnie się dopasowały do stópki córeczki, dzięki czemu nie narzekała na to, że są niewygodne i nigdy jej nie obcierały. Dodatkowym atutem bucików jest ekskluzywna wkładka Fisioflex, która daje naturalne wrażenie chodzenia boso.

 

Buciki możesz zakupić tutaj: Buty dziecięce EVOLUTION – 1053227 - BiBi Shoes

 

 

Wybierając buciki dla synka chciałam, aby nie tylko wyglądały modnie, ale przede wszystkim były wygodne. Postawiłam na markę Bibi i po raz kolejny, był to strzał w dziesiątkę.

 

 

Rollery mojego przedszkolaka mają rewelacyjny gamingowy design, do tego są bardzo lekkie, elastyczne i wygodne – idealne na każde codzienne przygody dziecka.

 

Do tego zakłada się je z ogromną łatwością, co dla 4 latka, który chce być we wszystkim samodzielny, jest ogromnie ważne.

Synek jest nimi zachwycony, stały się jego ulubionymi bucikami nie tylko do przedszkola, ale na wszystkie nasze wycieczki, place zabaw czy rower.

 

 

Bardzo charakterystyczna w tych butach jest rollerowa podeszwa, która podąża za ruchem małych stóp dziecka i gwarantuje niebywałą wygodę.

 

Dla mnie również bardzo ważna była wkładka, która umieszczona została w bucikach od Bibi. Jest to ekskluzywna wkładka Fisioflex, która daje wrażenie chodzenia jak na boso.

 

Przy aktywnym dziecku bardzo istotna jest także kwestia czyszczenia bucików. Nasze wystarczy przetrzeć mokrą gąbką, a zabrudzenia schodzą z dużą łatwością.

 

Buciki możesz kupić tutaj: Buty dziecięce ROLLER 2.0 – 1155066

 

 

Na koniec warto dodać, że filozofią marki  Bibi jest zdrowie i komfort dzieckadlatego Bibi wprowadza na rynek ekologiczną, limitowaną linię obuwia składającą się z trocin, butelek PET, łusek ryżu, włókien bambusowych i nietoksycznych materiałów, które marka ponownie wykorzystuje do produkcji (przeczytacie o tym tutaj).

 

 

BiBi Shoes

 

BIBI SHOES

WWW: https://bibishoes.pl/pl/

E-mail: kontakt@bibishoes.pl

Telefon: 68 411 12 78

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl