Wybierz miasto:

Miasto:

Komfort i bezpieczeństwo podróży

2023-02-01

Może nie wszyscy wiecie, że fotele samochodowe, na których siedzimy wypełnione są pianką o grubości 6-8 cm, natomiast większość fotelików dziecięcych jest zrobiona tak, że nasz maluch siedzi na plastiku i styropianie. W efekcie, w trakcie podróży autem może nie czuć się zbyt komfortowo.

   

 

Zatem jak to zmienić, aby nasza pociecha podróżowała zarówno bezpiecznie, jak i komfortowo?

 

 

 Na rynku pojawił się produkt, który daje dziecku uczucie komfortu nie zmieniając przy tym funkcji za jaką odpowiada fotelik- czyli bezpieczeństwa. Mowa tutaj o wkładkach do dziecięcych fotelików samochodowych w przedziale od 15-36 kg od Okiday.    

 

 

Wkładki te wentylują siedzisko i oparcie fotelika, dzięki czemu dziecko nie poci się w trakcie jazdy oraz zapewniają odpowiednią miękkość gwarantując większą wygodę.  

 

My również korzystamy z wkładek od Okiday, a naszą recenzję znajdziecie tutaj.    

 

Wkładki pasują do większości modeli fotelików samochodowych we wspomnianym wcześniej przedziale wagowym, a montuje się je niezwykle łatwo - naklejane są bezpośrednio na konstrukcję fotelika, dzięki czemu wkładki będą zawsze w tym samym miejscu. Znika  zatem problem rolującego się materiału, powodującego dyskomfort.  

 

Super opcją jest to, że nie trzeba kupować całego kompletu wkładek. Zakup zależy od naszych potrzeb, dlatego dostępne są 4 warianty:

- komplet,

- siedzisko i oparcie,

- siedzisko,

- zagłówek

 

Wkładki do fotelików samochodowych od Okiday posiadają certyfikat PZH oraz świadectwo wystawione przez Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny. Wkładki otrzymały pozytywny wynik w testach dynamicznych. Test został przeprowadzony przez jedną z akredytowanych placówek badawczych TUV, co potwierdza ich pełne bezpieczeństwo w zastosowaniu.

 

Najlepsze podróże to te bezpieczne i komfortowe. Dlatego jeśli planujecie dłuższe trasy zadbajcie o wygodną podróż swoich maluchów z Okiday :)

 

 

 

       

Okiday

 

 

 

OKIDAY

FB: https://www.facebook.com/OkidayPoland
IG: https://www.instagram.com/okidaypoland/

E-mail: hi@okiday.pl

Telefon: +48 600 226 555

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl