Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Konferencje Online Świadomej Mamy

2021-01-11

Wystartował nowy panel Konferencji Online Świadomej Mamy – dla przyszłych i obecnych rodziców.

 

 

Czekać na Was będą lekarze i specjaliści z całej Polski, konkursy oraz niesamowite nagrody od naszych partnerów. Zarejestruj się już teraz: https://web.swiadomamama.pl/konferencje-zima

 

 

 

Już jutro posłuchaj wykładów lekarzy i specjalistów z województwa wielkopolskiego!

Zobacz:

https://web.swiadomamama.pl/wielkopolskie-zima

 

 

Konferencja Świadoma Mama Online woj. Wielkopolskie | Facebook

 

 

Zapraszamy mamy z całej Polski na konferencję ze specjalistami z województwa wielkopolskiego. Pomagamy wszystkim rodzicom świadomie wychowywać i najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich dzieci. Nasze działania to przede wszystkim bezpłatne, ogólnopolskie warsztaty skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Teraz swoje działania przenosimy na sferę onlinową. Występują na nich lokalni lekarze i specjaliści — fizjoterapeuta uroginekologiczny, położna, logopeda, ginekolog czy doradca chustonoszenia, którzy poruszają top tematy, a także odpowiadają na pytania rodziców.

 

Omawiamy zagadnienia związane z macierzyństwem m.in. unikania zagrożeń w pierwszych latach życia dziecka, bezpiecznego podróżowania matki i dziecka, doradzamy kiedy wymienić gondolę na spacerówkę, uczymy pierwszej pomocy u niemowląt, w czym mogą pomóc komórki macierzyste z krwi pępowinowej. Poruszamy również intymne tematy oraz te dotyczące zdrowego odżywiania. Warsztaty prowadzą doświadczeni ratownicy medyczni oraz lekarze i specjaliści w wymienionych powyżej zagadnieniach. Akcja realizowana jest BEZPŁATNIE dzięki Partnerom Kampanii.

 


Po szczegóły zapraszamy na wydarzenie fanpage Świadomej Mamy:
https://www.facebook.com/swiadomamama/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.