Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Krakowskie atrakcje świąteczne

2017-12-07

W Krakowie, jak co roku w czasie świątecznym wiele się dzieje. Zespół BabyGo przygotował dla Was zestawienie kilkudziesięciu atrakcji świątecznych, w których możecie wziąć udział.

 

Kreatywne i muzyczne Warsztaty Rodzinne w Klubie Jędruś

Koszt: 1 zł/osoba dorosła

Zapisy: jedrus@krakownh.pl

Zajęcia w ramach programu Miasta Kraków - Klub Rodziców.

Więcej informacji: tel. 12 644 68 10, email: jedrus@krakownh.pl

http://krakownh.pl/klub/klub-jedrus/10.html

Więcej informacji: Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, os. Centrum A 6a, Kraków, tel. 12 644 68 10, e-mail: jedrus@krakownh.pl

 

Świąteczne dekorowanie pierników

Wszystkie dzieci zapraszamy na warsztat dekorowania pierników świątecznych, które poprowadzi dla Was Zofia Grefkowicz cukiernik Słodki Pomysł - Wypieki Artystyczne Kraków!

Będzie pachnąco, świątecznie i bardzo kolorowo :)

Data: 09.12.2017

Godzina: 10:00-11:30

Miejsce: Bystrzak Kraków - Akademia Twórczego Rozwoju

Cena: 40zł

Zapisy: biuro@krakow.bystrzak.org, telefon: 605 933 404

 

Sensoplastyka - wydanie świąteczne

Zapraszamy do nowo powstałego miejsca dla dzieci i rodziców - Bawialni w centrum Krakowa:) Zapraszamy dzieci powyżej 2 lat wraz z opiekunami na świąteczne wydanie warsztatów z sensoplastyki. Będziemy wspólnie wykonywać ozdoby z masy porcelanowej.

tel. 502 699 002

e-mail: m@bawialniam.pl

Adres: Bawialnia M., ul. Kościelna 3, Kraków

Więcej informacji przeczytacie na naszej stronie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-dzieci/sensoplastyka-wydanie-swiateczne/

 

Świąteczna fiesta dla dzieci po hiszpańsku

Zapraszamy na przedświąteczne spotkanie dla dzieci! Pokolędujemy po hiszpańsku, potańczymy, praca plastyczna też będzie. Zarezerwujcie sobie to sobotnie popołudnie dla nas!

Termin: sobota 16.12

Godzina: 16:30

Miejsce: Spoko Space, ul. Lelewela 17/2

Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: info@ninosmusicales-krakowpolnoc.pl lub 600283026.

Więcej informacji przeczytacie na naszej stronie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-dzieci/swiateczna-fiesta-dla-dzieci-hiszpansku/

 

Warsztaty świąteczne w Harcownii

Wszystkie dzieci 5-9 lat zapraszamy na warsztaty świąteczne, podczas których wykonamy piękne stroiki i ozdoby choinkowe :)

My zajmiemy się dziećmi - a Wy przygotujcie Święta!

Zapisy: harcownia.kontakt@gmail.com

 

Warsztaty dla dzieci "Z bożonarodzeniową literką ñ!"

Literka Ñ będzie bohaterem warsztatów artystycznych w Instytut Cervantesa w Krakowie, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w zajęciach plastycznych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. W ramach wprowadzenia, dzieci dowiedzą się jak obchodzone są te święta w Hiszpanii, jakie związane są z nimi zwyczaje i typowe dla tego okresu potrawy. Punktem wyjścia do warsztatów plastycznych będzie literka Ñ: dzieci będą wykonywać różne przedmioty związane z tematyką bożonarodzeniową (m.in. kartki świąteczne i notesiki).

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 35 zł* *5% zniżka dla uczniów Instytutu Cervantesa

Warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku od 5 lat.

Więcej informacji i zapisy: +12 421 34 24, +12 422 32 55, cracovia@cervantes.es

 

 

Aktywne czytanie. „O Mikołaju, który zgubił prezenty”

W sobotę 9 grudnia o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki „O Mikołaju, który zgubił prezenty” autorstwa Danuty Parlak. Warsztaty będą okazją do podejmowania działań twórczych na kolejnych etapach lektury. Wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, co się stało z prezentami, i pomóc Mikołajowi.

Wstęp 10 zł, liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem: biblioteka@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 36

 

Piernikowe Szaleństwo

Historia? Mniam! wraz z Centrum Zabaw dla Dzieci LEOPARK zapraszają dzieci małe i duże na kreatywne warsztaty pt. Piernikowe Szaleństwo! Poznaj z nami legendy o piernikach. Odkryj starodawne receptury, a na koniec udekoruj swojego pierniczka! Podczas warsztatów dzieci będą miały także możliwość zrobienia własnoręcznej ozdoby na choinkę!

Zapisy: m.wojnowska@leopark lub telefonicznie 516 015 713, 503 369 187.

Koszt udziału w warsztatach i zabawa bez ograniczeń w Centrum Leoparku - 40 zł. Ze względu na charakter warsztatów prosimy o informację na temat alergii.

 

Dzieciaki, razem z Master Chefem robimy czekoladki na prezent!

Kto z nas nie chciałby otrzymać ręcznie zrobionej i udekorowanej czekolady na prezent? A jeszcze gdy ta czekoladę zrobi nasza ukochana pociecha? Podarujcie swoim dzieciom okazję, aby zrobiły Wam przyjemność tworząc dla Was albo dla innych bliskich ręcznie zrobioną czekoladę, którą gustownie ozdobimy i zapakujemy prezentowo!

Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi z dziećmi finalistka Master Chefa - Joasia Studnicka! Dzieciaki będą zachwycone!

Cena warsztatów 45 zł

Zapisy bezpośrednio w restauracji Zabłocie 13 lub pod nr tel 502512947.

 

MamaTonowe spotkanie świąteczne

Zapraszamy stałe bywalczynie i okazjonalne sympatyczki MamaTonu 16 grudnia na ul. Ks. Siemaszki 31 od godziny 10:00. Zimowe opowieści przeczyta dla nas Aga Antosiewicz - redaktorka i autorka książek dla dzieci, miłośniczka literatury, wytrwała biegaczka. Nie wszyscy wiedzą, że Aga jest także autorką nazwy naszego Klubu :) W programie poza tym:

Jeśli czas pozwoli zrobimy też inne ozdoby recyklingowe (niebawem damy znać, co przynieść). Przychodźcie z dziećmi! :) Jeśli się wybierasz, daj nam znać - miejsce, które nas gościnnie gości (Program Aktywności Lokalnej "Sami dla siebie") nie jest z gumy. Jeśli chcesz uświetnić jakoś nasze spotkanie - zawsze jest to mile widziane.

 

Korowód Świętego Mikołaja na Małym Rynku #KFK

Impreza o charakterze rodzinnym odbędzie się 9 grudnia w godz. 12.00-14.00 na krakowskim Małym Rynku. W planie są m.in. występy artystyczne, w trakcie których zaprezentują się dzieci z grupy gitarowej z Krakowskiego Forum Kultury, a także odbędzie się występ pt „Co dziadek i babcia śpiewali, gdy byli mali”. Ponadto nie zabraknie postaci Mikołaja rozdającego drobne upominki, a imprezę prowadzić będzie profesjonalny konferansjer/animator inicjujący zabawy i inne atrakcje dla dzieci.

Osoba kontaktowa: Piotr Filipowski, tel. 124220814 wew. 16, e-mail: piotr.filipowski@krakowskieforum.pl

 

Miko - Łajki czyli świąteczne warsztaty dla dzieci!

MIKO-ŁAJKI czyli czas, kiedy Dzieci przejmują kontrolę nad naszą barką, a Rodzice na moment przejmują kontrolę nad swoim życiem i mogą spokojnie napić się kawy, zjeść coś pysznego, poplotkować i generalnie spełnić swoje największe, jakże deficytowe pragnienie: odzyskać spokój, a nawet ŚWIĘTY SPOKÓJ, bo przecież Święta już tuż tuż.

Planujemy 3 bloki warsztatowe, a pierwszy rusza o 12:00 9 grudnia.

Można zapisywać Dziecię pisząc na nasz Barkowy fan page, można również przyjść bez zapisów. Miejsca mamy sporo. Formuła jest radośnie niezobowiązująca i elastyczna. W każdej chwili można dołączyć, w każdej odłączyć. Zapraszamy całe rodziny, nawet jak Maluszek jest mały, wtedy poprosimy jednego Rodzica, aby pomógł w kreacji. :) Ekipa Barki przygotuje świąteczne herbaty, lemoniady dla Dzieci oraz familijne menu - zdrowe, bez chemii i sztucznych dodatków, same ulubione, dziecięce propozycje :)

Koszt warsztatów to 18 zł /dziecko - w tym dostajecie kreatywny czas i lemoniadę dla waszej pociechy oraz święty spokój :)

 

Kiermasz bożonarodzeniowy

Jak co roku o tej porze zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie na nasze wyjątkowe święto 9 grudnia od 10:00 do 13:00. Będziemy wspólnie kolędować, piec pierniczki, malować na szkle, robić świece z wosku oraz ozdoby świąteczne. Ubierzemy również szkolną choinkę. Czekają cudeńka wykonane rękami rodziców, nauczycieli i dzieci, a kawiarenka zaserwuje pyszne przekąski i kawę.

 

Kiermasz świąteczny

kiermasz-świąteczny-dla-dzieci.jpg

Zapraszamy na kiermasz ozdób i dekoracji świątecznych stworzonych przez uczniów Szkoły Podstawowej 67. 14 grudnia w szkolnej świetlicy będziemy kleić, składać, ozdabiać i wymyślać oryginalne ozdoby na choinkę i do domu oraz kartki świąteczne i stroiki. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do p. Anny Michalskiej. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na twórcze działania w szkolnej świetlicy. Sponsorami materiałów plastycznych są Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl