Wybierz miasto:

Miasto:

Kształtuj pozytywne myślenie u Twojego dziecka

2021-09-20

Pozytywne podejście do życia, jest czymś czego obecnie nam potrzeba, a nie ukrywajmy, nie zawsze jest to łatwe. Dlatego warto już u dzieci kształtować pozytywne myślenie, tak, aby wyrosły one na pozytywnie myślących dorosłych i potrafiły cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy oraz doceniać to, co się posiada. Doskonałym narzędziem do budowania pozytywnego podejścia do życia są Karty Motywacyjne zawierające pozytywne i budujące komunikaty. Zostały stworzone w taki sposób, aby zwiększać poczucie własnej wartości oraz budować sposób myślenia zorientowany na rozwój.

 

 

 

Dla kogo przeznaczone są Karty Motywacyjne?

 

Karty zostały stworzone zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Mają ich wesprzeć w kształtowaniu umiejętności i zdrowych nawyków, które wpłyną na intensywność odczuwanej radości, sposób postrzegania świata oraz dobre samopoczucie.
 

Uważamy, że sporo nawyków, jakie mamy w dorosłym życiu, tworzy się w dzieciństwie. Bardzo istotne jest więc, aby już od najmłodszych lat praktykować pozytywne nastawienie do świata.

 

 

 

 

Jak korzystać z Kart Motywacyjnych?

 

Wystarczy znaleźć trochę czasu, usiąść z dzieckiem i porozmawiać jakie uczucie towarzyszy osobie, która patrzy na świat w sposób pozytywny. Podyskutować chwile na ten temat, zrobić burzę mózgów. Nie krytykować żadnego z pomysłów, niech to będzie przyjemna rozmowa. Następnie zaproponować swojemu dziecku, aby rozpoczęło kolejny dzień z pozytywną energią, wybierając z wykonanego ręcznie woreczka, jedną z siedmiu kart z motywującymi zdaniami.

 

Karta ta będzie wspierać i prowadzić Twoje dziecko w ciągu dnia, zachęci je, aby kroczyło przez życie z wiarą we własne możliwości i umiejętności. 

 

 

 

Karty motywacyjne znajdziecie tutaj: https://www.mysunflower.pl/karty-motywacyjne

 

 

 

Mysunflower.pl

MYSUNFLOWER.PL

WWW: http://mysunflower.pl/

E-mail: info@mysunflower.pl

Telefon: 785 114 483

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl