Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Lato w mieście, czyli co robić w Krakowie

2018-06-21

Dla uczniów wakacyjna przerwa w nauce to wielka radość, a dla rodziców nie lada wyzwanie – muszą w tym czasie zapewnić dzieciom opiekę i zadbać, żeby ich pociechy spędziły wolny czas ciekawie i aktywnie. Wszystkich, którzy szukają pomysłów na to, jak nie nudzić się latem w mieście udostępniamy spis atrakcji w Krakowie .Beztroski czas wakacji można też spędzić w mieście i to na wiele sposobów. Pisaliśmy już o Półkoloniach w Krakowie tutaj, ale dziś będziemy proponować inny wypoczynek dla dzieci, a mianowicie w licznych instytucjach kultury.

 

Wakacje z Łokietkiem

 

 

Zapraszamy na Wakacje z Łokietkiem organizowane przez Klub Kultury Łokietek - filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
25-29.06 turnus z planszówkami
2-6.07 turnus taneczny
Więcej informacji na stronie ➡️ https://lokietek.dworek.eu/wakacje-z-lokietkiem/

 

  Wakacje w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta 

 

 

 

 

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przygotowały bogatą ofertę zajęć stacjonarnych i wyjazdowych od pierwszych dni wakacji praktycznie do ostatnich dni sierpnia. Spędź tegoroczne Wakacje w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta :)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: 

http://krakownh.pl/aktualnosc/4220/wakacje-2018-w-osrodku-kultury-krakow-nowa-huta.html

 

 

 

Lipiec i sierpień w Norwidzie

 

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w okresie wakacyjnym, kliknij na stronie na wybrane wydarzenie:

 

http://www.okn.edu.pl/index.php/78-aktualnosci/2075-lipiec-i-sierpien-w-norwidzie

 

 

 

WAKACJE W NCK

 

 

 

Dzieciaki Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza nie tylko na zajęcia plastyczne, ale także moc frajdy na zajęciach tanecznych i muzycznych. Młodzież i dorosłych zapraszają na wakacyjne warsztaty tańca współczesnego lub towarzyskiego, malarstwo, indywidualne lekcje śpiewu.Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, wybrane warsztaty w weekendy. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://nck.krakow.pl/wakacje-w-nck/

 

 

LATO W MIEŚCIE? ZAPRASZAMY DO CKP!

 

 

 

 

„Akcja Lato 2018” jest adresowana do uczniów szkół podstawowych. Rozpocznie się 25 czerwca i potrwa cztery tygodnie. W każdym z nich – od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00 oraz w piątki w godz. 8.00-16.00 – na dzieci będzie czekać szereg atrakcji. W programie znalazły się m.in. turniej piłkarski i inne gry i zabawy sportowe oraz warsztaty taneczne, plastyczne i kulinarne. Planowane są również wyjścia do kina i na kręgielnię.

Więcej informacji na stronie:

http://www.ckpodgorza.pl/lato-w-miescie-zapraszamy-do-ckp.html

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl