Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Lato w Krakowie: bezpłatne atrakcje na ten weekend

2017-07-27

Zespół BabyGo przygotował dla Was kilka propozycji jak bawić się z dziećmi w Krakowie, by w rodzinnym gronie atrakcyjnie spędzić czas. Bardzo podoba nam się inicjatywa Kraków w zieleni i wszystkie imprezy z nią związane.

Na pierwszy ogień, więc zwracamy uwagę na zajęcia fitness, rozgrywki siatkówki oraz atrakcje dla dzieci, które mają odbyć się w najbliższym czasie na Przystani przy plaży:

 

Przystań przy plaży

ul. Podgórska, szczegóły na ich stronie FB- tutaj

 

Nad Zalewem Nowohuckim natomiast zapraszamy na "Psiakowe Śniadanie", które ma na celu promowanie i popularyzację odpowiedzialnych adopcji, pomoc porzuconym czworonogom, edukację w zakresie pierwszego kontaktu z psem, podstaw psich zachowań, ale również i obowiązków jakie wiążą się z posiadaniem psa pod swoim dachem. Podczas tego wydarzenia odbędzie się spacer z bezdomnymi psiakami z Fundacji „Dar Serca” w Skale, Wasze pociechy będą mogły skorzystać z warsztatów edukacyjnych „zŁap wiedzę z Kamimy Psiaki”, sfotografować się w ramce #HOWHAU ze swoim pupilem, a dla starszych przygotowaliśmy warsztaty rękodzieła, prowadzone przez Monikę z Ostolka. Dodatkowo poznacie aktywności, które można praktykować ze swoim pupilem.

 

Ale to nie wszystko! W tym dniu będzie z nami psia trenerka - Monika Kowalska z Uniwerek ObiFru - specjalistka w zakresie obedience, budowania relacji i porozumienia między właścicielem, a jego zwierzakiem, a także problemów behawioralnych. Nie możecie tego przegapić :)

 

Później zapraszamy wszystkie dzieci na animacje taneczne z instruktorem Egurrola Dance Studio Kraków o 11.00-11.30. Dla każdego uczestnika animacji czekają atrakcyjne nagrody takie jak baloniki, smycze, naklejki, darmowe zaproszenia na zajęcia taneczne do Egurrola Dance Studio Kraków w kwocie 60zł od Września.

Kolejnym miejscem godnym uwagi będzie w ten weekend Piknik Krakowski w Parku Bednarskiego, w którym również odbędą się animacje taneczne z instruktorem Egurrola Dance Studio Kraków o godzinie 11:00. Dodatkowo będzie można w ćwiczeniach jogi o 11:30 czy pilatesu o godzinie 13:00 oraz przyjść na 11:00 na bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutką na konsultacje uroginekologiczne.

W sobotę o 12:00 można wybrać się do nowo powstałego Skweru na Dąbiu. Smoczy Skwer w Parku Dąbie zapewni najmłodszym nie tylko bezpieczną zabawę i doznania wizualne. Na drugim już tego typu wielopokoleniowym placu zabaw w Krakowie zadbać będzie można także o rozwój i koordynację ruchową. Wszystko to dzięki urządzeniom zabawowym, po których można się wspinać, przechodzić po linach i bawić się pod czujnym okiem Smoka, który pilnować będzie bezpieczeństwa użytkowników. Cały plac zabaw tonie w zieleni. Mamy kwitnące rośliny, część placu znajduje się w sąsiedztwie dużych okazów drzew dających możliwość schronienia się przed ewentualnym upałem. Dorośli będą mogli poćwiczyć na siłowni zewnętrznej bądź zagrać w szachy… Zapraszamy do zabawy!

W sobotę możecie wziąć udział w bezpłatnej lekcji pokazowej języka hiszpańskiego.

Niños Musicales to nauka języka hiszpańskiego w sposób muzyczno-ruchowy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2,5-6 lat.

Sobota, 29 lipca o godz. 10:30 w El Abanico, ul. Szlak 8a (Stare Miasto)

Zapraszamy całe rodziny, i przede wszystkim dzieci, aby zobaczyć na czym polega ta metoda w praktyce.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy obowiązkowe : 600283026

A przed wszystkim tymi atrakcjami warto wybrać się na solidne śniadanie pod Galerią Kazimierz (ok już nie bezpłatnie) Zabierzcie dzieci (jest super plac zabaw), ukochane czworonogi (mają gdzie pobiegać), rodzinę i przyjaciół (są leżaki) i wpadajcie! Recenzje Food Trucków możecie poczytać tu.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl