Wybierz miasto:

Miasto:

Dzień Otwarty w Leader School

2018-07-06

 

16 i 18 czerwca w Leader School przy ul. Urbanowicza 10a w Hucie odbyły się dni otwarte dla dzieci. Rodzice i dzieci mogły zapoznać się z ofertą zajęć Leo Maniak i Leo English. Najpierw, przez 30 minut odbyły się zajęcia pokazowe dla dzieci od 2 do 5 lat, a następnie dla dzieci nieco starszych -6-8 letnich oraz 9 i 11 letnich. Bardzo nam się spodobała idea zajęć prowadzonych wyłącznie w języku angielskim. Mimo, iż niektóre dzieci słabo znały język nie miały żadnych problemów z rozumieniem Pani prowadzącej.

Na filmie poniżej możecie zobaczyć, iż lekcja przebiegała na zasadzie zabaw i gier dla dzieci przez, co zajęcia w ogóle nie przypominały zajęć angielskiego, które my pamiętamy ze szkoły.

 

 

Dla najmłodszych, zajęcia miały formę jeszcze bardziej swobodną, ponieważ dzieci biegały po całej sali naśladując odgłosy zwierząt i głośno mówiąc ich nazwy. Zdecydowanie taka forma lekcji zapada w pamięć dziecku na dłużej i po kilku takich zajęciach dziecko jest bogatsze o kikaset zwrotów i słów. Pamiętajmy, że umysł dziecka jest jak gąbka i jest w stanie przyswoić naprawdę dużo informacji. Im wcześniej zaczniemy oswajać dziecko z obco brzmiącym językiem, tym są większe szanse, że szybko i skutecznie opanuje ono język obcy.  

 

 

Lekcje Leo Maniak, jak i Leo English są zdecydowanie idealnym sposobem na poznanie angielskiego przez dzieci. Z pewnością każde dziecko czuje się na zajęciach swobodnie, a nauka to czysta przyjemność i frajda. Zapraszamy na zapisy na nowy rok szkolny:

http://krakow.leaderschool.pl/zapisy-na-nowy-rok-szkolny-2018-2019/

 

 

LEADER SCHOOL/LEONARDO SCHOOL KRAKÓW

ul. Urbanowicza 10 a, Kraków

http://www.krakow.leaderschool.pl/  

krakow@leaderschool.pl  

(12) 658 61 15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl