Wybierz miasto:

Miasto:

Magiczny prezent oraz cudowna pamiątka na lata, płynąca prosto z serca

2021-09-10

Czas mija nieubłaganie. Czasami odnoszę wrażenie, że pomimo moich usilnych starań nie zawsze mogę dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy o bliskich mi osobach, czasami te informacje mi umykają lub po prostu nie ma czasu na rozmowy o wszystkim. Jednak trafiłam na fantastyczne książki – Książki pełne miłości, dzięki którym rozmowy te można zatrzymać.

 

 

 

Książki Pełne Miłości to książki skierowane do mamy, taty, babci, dziadka, dla niej i dla niego czyli coś w sam raz dla par oraz do przyjaciela lub przyjaciółki.

 

 

Każda z Książek pełnych miłości  składa się z 60 pytań i odpowiedzi oraz ze 124 stron, lecz po otrzymaniu książki otrzymasz jedynie same pytania. Odpowiedzi musi wpisać osoba, której ją podarujesz. A kim ona będzie... zdecydujesz sam/a.

 

 

Pytania zawarte w książkach niekiedy wymagają zastanowienia, refleksji, ale są też pytania „lekkie”, budzące uśmiech. Książka jest również powrotem pięknych wspomnień dla osoby, która ją uzupełnia, a dla Ciebie stanie się pamiątką na lata, płynąca prosto z serca, dzięki której możesz jeszcze lepiej poznać osoby, które kochasz. To szansa do nadrobienia zaległości w rozmowach czy w relacjach z rodzicami.

Być może stanie się inspiracją do rozmów z bliskimi, jakich dotychczas nie mieliście odwagi lub okazji odbyć?

 

 

 

Książki pełne miłości to nie tylko prezent na Dzień Ojca czy Dzień Matki. To oryginalny prezent na każdą okazję i całkiem bez okazji – również dla dziadka, dla babci, dla żony, dziewczyny, męża i chłopaka. 

 

 

 

Książki pełne miłości znajdziecie tutaj >klik<

 

Książki pełne miłości

KSIĄŻKI PEŁNE MIŁOŚCI

WWW: https://ksiazkipelnemilosci.pl/

E-mail: kontakt@ksiazkipelnemilosci.pl  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl