Wybierz miasto:

Miasto:

Małpki w ataku:)

2019-07-09

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was rodziców, iż powstało kolejne fantastyczne miejsce dla dzieci i rodziców. Cudownie, że takich miejsc jest coraz więcej na mapie Krakowa i są to sale zabaw na najwyższym poziomie. Otwarcie było całkiem niedawno, bo 1 czerwca i jest tutaj wszystko czego pragną dzieci i rodzice. O jakim miejscu mowa? O Ampa Park- parku rozrywki dla dzieci przy ul. Centralnej 41 A! Jest kilka argumentów za tym, abyście odwiedzili to miejsce i to nie raz.

 

Odpoczynek dla rodziców

 

Zacznę nietypowo, bo o korzyściach dla samych rodziców. Możecie sobie wyobrazić park rozrywki, w którym  się odprężycie, porozmawiacie ze znajomymi i wypijecie najlepszą kawę w Krakowie? Jak nie to zapraszam do Ampa Park:) Tam właśnie tak jest i to nie są żarty. Specyficzna akustyka w parku sprawia, iż w części kawiarnianej odgłosy dzieci nie są głośne, dzięki czemu możemy swobodnie porozmawiać nie przekrzykując się nawzajem. Po 2h w Ampa Park nie boli też głowa od hałasu :) Kolejnym plusem Ampa Park to komfort  psychiczny rodziców. Ci z Was, którzy lubią wiedzieć gdzie aktualnie bawi się Wasze dziecko może je szybko odnaleźć na terenie Parku. Dużym ułatwieniem jest to, iż dzieci bawią się pod okiem animatorów, a dla tych którzy nie mogą zostać w Sali zabaw Ampa oferuje możliwość pozostawienia dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry.

 

 

Obiekt jest monitorowany, dzieci same z Parku nie wyjdą, a gdy wymkną się do łazienki to obsługa Ampa Park na pewno to zobaczy. O samej łazience też warto napisać, ponieważ posiada wygodny fotel do karmienia, przewijak i wszelkie przybory higieniczne, łącznie z pampersem. To wszystko co sprawia, iż my, rodzice, możemy się po prostu zrelaksować.

 

 

Atrakcje dla dzieci

 

 

Czy masz malutkie dziecko czy 11 latka to oboje będą się bawić w Ampa Park wyśmienicie. Dla najmłodszych park rozrywki przygotował basen z kulkami, małą trampolinę, duże klocki, tunele i zabawki interakcyjne. Dla większych dzieci Ampa Park oferuje ponad 500m2 nowoczesnych atrakcji w postaci zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności, zjazdu na tyrolce, wieży wspinaczkowej, toru saneczkowego, huśtawek. Przez całe 2 godziny zabawy dzieci będą do woli hasać, skakać, wspinać się, zjeżdżać, a dzięki temu ekspresowo zasną, a wy zyskacie wieczór dla siebie. Nic dziwnego, że Portal BabyGo przyznał oficjalnie wyróżnienie na tle miejsc w Krakowie- miejsca przyjaznego dzieciom i rodzicom. Specjalnie dla czytelników Portalu na hasło BabyGo przy zakupie 2h zabawy otrzymacie 10% rabatu na bilet. Życzymy wesołej zabawy i zapraszamy na króciutki film:

 

 

AMPA - PARK ROZRYWKI DLA DZIECI

Centralna 41A 31-586 Kraków https://ampapark.pl/ kontakt@ampapark.pl 535 000 044

 

  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl