Wybierz miasto:

Miasto:

Manufaktura Pieroga warto przyjść?

2023-07-07

W pięknym Parku Zdrojowym Mateczny znajduje się Manufaktura Pieroga- czy warto tutaj przyjść? Jest to rodzinna restauracja z dużym terenem zewnętrznym serwująca dania obiadowe, ale najbardziej słynąca z pierogów w różnych odsłonach. 

 

 

 

W karcie menu znajdziemy przede wszystkim pierogi - można wybrać te klasyczne- ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem lub można zdecydować się na coś zupełnie innego- pierogi ze szpinakiem, z fetą, oliwkami i pomidorami lub spróbować na słodko- z truskawkami, z jabłkami, z białym serem albo z serem, malinami i miętą i z serem i borówkami. Można również wybrać rożne miksy pierogów- słodkie, wegetariańskie czy tradycyjne. 

 

Najważniejsze, że znajdziemy w karcie restauracji menu dziecięce z siedmioma różnymi propozycjami. 

 

 

W karcie znajdziemy tradycyjne dania obiadowe, przystawki, zupy czy sałatki. Oprócz klasycznych napojów znajdziemy również wodę Mateczny Zdrój czy możemy skosztować lampki wina z winiarni Michela Morana. 

 

 

 

Oprócz jedzenia ogromnym atutem tej restauracji jest duży plac zabaw na zewnątrz restauracji. Warto zarezerwować stolik wcześniej na zewnątrz lokalu pod namiotem by mieć oko na swoje pociechy. 

 

 

Zdecydowanie warto przyjść do Manufaktury Pieroga na wspaniały obiad i wypocząć w parku wśród zieleni. Teren wokół restauracji jest naprawdę przepiękny- fontanna, piękne rzeźby i cudowny park, który daje wytchnienie w upalne dni. Warto dodać, iż na terenie znajduje się również boisko do gry w piłkę. 

 

 

 

Dzieci mogą również skorzystać z wewnętrznego kącika zabaw, w którym znajdą mnóstwo zabawek. Restauracja wewnątrz również zachęca do spędzenia tutaj czasu- jest nowoczesna, zadbana i klimatyczna. 

 

Co niedziela można tutaj przyjść na koncert muzyki wiedeńskiej zupełnie bezpłatnie. 

 

 

 

Manufaktura Pieroga to kolejna restauracja należąca do gastronomicznej grupy Hawełki, która posiada wiele znanych i cenionych restauracji takich jak: Miód i Wino, Warzelnia Smaków czy Skarbnica Smaku, więc i ona Was nie rozczaruje.

 

Bardzo polecamy ją w letnie popołudnia, by móc cieszyć się niepowtarzalnym smakiem, zabawą i czasem z bliskimi. 

 

 

 

Ta restauracja organizuje ważne rodzinne uroczystości-  chrzciny, pierwsza komunia święta, rocznice ślubu lub spotkania biznesowe czy spotkania z przyjaciółmi, rodzinne pikniki i firmowe spotkania integracyjne. 

 

Restauracja zajmuje się również cateringiem i pomaga w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć w każdym wskazanym miejscu.

 

 

 

 

 

MANUFAKTURA PIEROGA
W PARKU ZDROJOWYM MATECZNY

ul. Marii Konopnickiej 71
30-333 Kraków 

Telefon: +48 512 302 407
E-mail: restauracja@manufakturapieroga.pl
WWW: https://manufakturapieroga.pl
Facebook: www.facebook.com/Manufaktura-Pieroga-Mateczny-2365732570312272

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl