Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mikołajki dla dzieci w Krakowie 2021

2021-11-23

Oto zestawienie najciekawszych w Krakowie Mikołajek i w okolicznych miejscowościach imprez Mikołajkowych dla dzieci.

 

 

Mikołaj w Ogrodzie Świateł w Krakowie

 

 

Od 4 do 6 grudnia możecie go spotkać w Domku Mikołaja, w którym wraz z elfem opowie o niezliczonych przygodach i podróżach   

 

 

Spełnienie marzeń dzieci uwiecznisz na zdjęciach  Domek Mikołaja jest również interaktywnym photo-pointem, a dzieciaki będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze spotkania z Mikołajem!  

 

W tym roku podaruj magię  Sprawdź wydarzenie 

 

 

  bit.ly/Spotkanie-z-Mikołajem

 

 

Mikołajkowe Warsztaty Programowania w Scratch

 

 

Kraina Twórczości zaprasza do Warsztatów On-Line dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zobaczysz swoje dziecko w akcji! Rozwiniecie wspólnie talenty programistyczne!   Już we wtorek 30 listopada przeprowadzimy wspólne tworzenie gry internetowej w Scratch, można ją pobrać i przedstawić na szóstkę w szkole.   Zarejestruj się już dziś! https://webinar.webtolearn.io/282-443-611  

 

 

 

Mikołaj z Manią Pływania

 

 

Ho Ho Ho!
Czy macie już może prezent na tegoroczne Mikołajki? Śpieszymy z pomocą! 

Mamy super świąteczną propozycję -> Obozy i półkolonie z Manią Pływania. Taki prezent będzie prawdziwą niespodzianką, która niesie ze sobą ogrom frajdy, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień 

Zapraszamy Was do zapoznania się na naszą Zimową Ofertą:

-> Obóz Zimowy Murzasichle
Miejsce: MURZASICHLE
Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.mania-plywania.pl/oboz-zimowy-w-murzasichle.../

-> Rozpływane Półkolonie Zimowe
Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.mania-plywania.pl/polkolonie-zimowe-2021/

Z nami zima będzie wyjątkowa! 

Jeżeli macie pytania dotyczące wydarzeń serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem 

Kontakt Biuro:
Pn. - Pt. godz. 9:00 -17:00
tel. 733 133 130
E-mail. biuro.maniaplywania@gmail.com

www.mania-plywania.pl

 

 

 

 

Zabawa i spotkanie z św. Mikołajem

 

 

Będzie wesoło, będzie bajkowo i na pewno zabawowo!
Będzie też kameralnie, aby zachować zdrowy rozsądek w tych pandemicznych czasach.       Niedziela, 5.12 godz. 16:00 Laloba ul. Beskidzka 30 c – max 15 dzieci   Św. Mikołaj rozda prezenty (wcześniej przyniesione i opisane przez rodziców – prosimy o przyniesienie względnie małych prezentów)
Impreza przewidziana jest dla dzieci 2-4 lat.
Na spotkanie może przyjść tylko 1 dziecko + 1 rodzic / opiekun (warunek bezwzględny ze względu na pandemię)
Ilość miejsc tym razem bardzo ograniczona i przestrzegana

 

    Cena: 45 zł


Wymagana zaliczka 30 zł - wpłata na konto 48 1050 1445 1000 0097 4056 4969 lub w Laloba Care&Activity przy ul. Beskidzkiej 30C Wymagana rezerwacja tel: 570577677 lub mail: recepcja@laloba.pl Odwołanie rezerwacji po 4.12 skutkuje brakiem zwrotu zaliczki.   Zabawę poprowadzą nasze wspaniałe nauczycielki z przedszkola Ewa Tisończyk oraz Paulina Damek a Mikołaj przybędzie z Elfami.  

 

 

Ps. prosimy o zabranie butów na zmianę dla siebie i dziecka
Ps2. Podpisz prezent drukowanymi literami - Mikołaj niedowidzi - łatwiej będzie mu odczytać dla kogo jest prezent 

 

Zabawa i spotkanie z św. Mikołajem dla dzieci 2-4 lat | Facebook

 

 

Impreza dla dzieci z okazji Mikołajek

 

 

Zaplanujemy i zorganizujemy Spotkanie z Mikołajem w Krakowie, nad Zalewem Kryspinów, w Dworze w Tomaszowicach, na zamku w Niepołomicach, na zamku w Korzkwi, w Twoim przedszkolu, w szkole, w firmie i w każdym miejscu, które wybierzesz. Zorganizujemy idealna imprezę

 

6 Grudnia, każdego roku Święty Mikołaj odwiedza dzieci w domu, przedszkolu, innym magicznym miejscu. Do tego wydarzenia Elfy, Śnieżynki i pozostali pomocnicy przygotowują się przez cały rok. Oprawa animacyjna, wyjątkowe stroje, świąteczny nastrój i radość, to nasza moc, którą kierujemy się w tym wyjątkowym czasie, by dać dzieciom tyle szczęścia, ile udźwigną renifery.

 

biuro.dreamlandia@gmail.com

 

Mikołajki i Dzień Dziecka Kraków - Dreamlandia

 

 

Mikołajki w Crystal Mountain

 

  Jest taki dzień w roku, kiedy wszyscy chętnie znowu staliby się dziećmi i zanurzyli ponownie w magicznej atmosferze mikołajek. Prawdziwy przedsmak świąt w rodzinnej atmosferze można poczuć w hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Ten położony w Beskidzie Śląskim hotel, to prawdziwa perełka dla fanów architektury, eleganckich wnętrz i pięknych widoków na góry.

 

Tutaj w pierwszy weekend grudnia, będzie można poczuć prawdziwy przedsmak świąt. Dla najmłodszych hotel przygotował warsztaty i animacje, zaś dla całych rodzin koncert świątecznych piosenek. Kulminacją weekendu będzie wizyta świętego Mikołaja, która obdarzy prezentami wszystkie grzeczne dzieci.

 

Obok mikołajkowych niespodzianek, na gości czeka całe mnóstwo hotelowych atrakcji. Na najmłodszych czeka aquapark z rwącą rzeką, żółtą łodzią podwodną i brodzikami. Dorośli znajdą tutaj miejsce na relaks w basen pływackim Black Pool oraz strefie saun.

 

Zobacz szczegóły oferty tutaj:

Mikołajki w Crystal Mountain ***** w Wiśle (crystal-mountain.pl)

 

 

Mikołaj odwiedzi Miasteczko Dzieci

 

 

Kochani Rodzice- śmiało przynoście prezenty- Mikołaj je osobiście wręczy ( i oczywiście dołoży również coś od siebie

 

Zapraszamy do zapisów- liczba miejsc ograniczona. Aby rezerwacja zyskała moc należy dokonać przedpłaty na konto: 45249000050000453059859136 W tytule wpisz imię i wiek dziecka   (6) Miasteczko Dzieci | Facebook  

 

 

Mikołajki w Bawialni

 

 

 

Kto był grzeczny w tym roku i z niecierpliwością oczekuje 6 grudnia?  Teraz jest jeszcze więcej powodów, aby wyczekiwać tego dnia, a wszystko za sprawą wyjątkowych Mikołajek w Bawialni.  Przygotowaliśmy dla Was i Waszych pociech wyjątkowe atrakcje:   - ciekawe animacje tematyczne z Elfem, - mini sesje zdjęciowe w klimacie świąteczno-zimowym, ze zdjęciami drukowanymi na miejscu, -  darmowe kakao z piankami dla każdego dziecka, -  sala zabaw do dyspozycji, - dla rodziców pyszna kawa, ciasto i tarty.   Start 6.12 o 17:00. Kto z Was będzie z nami?   https://www.facebook.com/bawialniasiewna/  

 

Korowód św. Mikołaja

 

 

 

4 grudnia 2021 roku Krakowskie Forum Kultury już po raz czwarty organizuje Korowód św. Mikołaja. Dwa dni przed tradycyjnymi „Mikołajkami” zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na spotkanie z postacią sympatycznego, rozdającego słodkie upominki Mikołaja.

Impreza o charakterze rodzinnym odbędzie się w godzinach 12.00-14.00 na krakowskim Małym Rynku. W programie, poza spotkaniem z Mikołajem, zaplanowane są także m.in. występy muzyczne oraz gry i zabawy dla dzieci.

Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona.

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Regulamin dostępny jest na stronie: 

http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

 

 

 

MAGICZNE MIKOŁAJKI

 

 

Święta Bożego Narodzenia to piękny okres, warto sprawić, by ten czas był bardziej magiczny.
Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci od 6 lat na MAGICZNE MIKOŁAJKI w naszym klubie.
Zaplanowaliśmy dla Was pokaz iluzjonisty, który zabierze nas do zaczarowanego świata, w którym wszystko może się wydarzyć. Bajeczne show odbędzie się 4 grudnia o godzinie 10:00.   Wstęp wolny.
Obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny na stronie: 

 

https://chelm.dworek.eu/zapisy/2    

 

 

MIKOŁAJKI DLA DZIECI

 

 

Błonia Sport zaprasza wszystkie dzieci na świąteczną zabawę mikołajkową pełną atrakcji. Zapewniamy 90 minut wyśmienitej rozrywki na kortach tenisowych, połączonej z konkursami i sportową rywalizacją. Upominki dla wszystkich uczestników i nagrody wręczy sam święty Mikołaj.

Na zabawę mikołajkową zapraszamy wszystkie dzieci w niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 16.00.

 

Koszt: 80 złoty za 90 minut wyśmienitej zabawy

 

Zapewniamy napoje i zdrowe smakołyki oraz prezent dla każdego.

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr. tel: 728 871 400 lub kontakt@blonia-sport.pl.

 

 

Mikołajkowe Spotkanie

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-4 lata na Przedprzedszkolaki już w najbliższy czwartek o 11:00.    Będziemy tańczyć i śpiewać piosenki o reniferach i Mikołaju, tworzyć piękne prace plastyczne i wiele, wiele innych.    Zapraszamy do zapisów telefonicznie 791957942, bezpośrednio w bawialni, poprzez wiadomość prywatną na FB bądź IG.    Do zobaczenia!    Peekaboo - kreatywna bawialnia dla dzieci | Facebook

 

 

Bal MIKOŁAJKOWY

 

 

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie- BAL MIKOŁAJKOWY    W programie m.in.:
• świąteczne mini disco
• warsztaty kreatywne ( świąteczne dekoracje)
• świąteczne zagadki
• znajdź Mikołaja - poszukiwanie gadżetów Mikołaja w sali zabaw
i co najważniejsze......
.....spotkanie ze św. Mikołajem    Na wydarzenie obowiązują zapisy.
koszt : 50 zł *Rodzice mogą przekazać nam podpisany prezent, który wręczy dziecku osobiście św. Mikołaj

 

https://www.facebook.com/events/288425463193145

 

 

Mikołajki 4x4! Offroad dla rodzin

 

 

Zapraszamy Was na MIKOŁJAKOWY OFFROAD DLA RODZIN organizowany pod Krakowem!     W skrócie: przystrajamy nasze samochody w świątecznym klimacie (dla autorów najlepszego „stroju” przewidziana nagroda), ruszamy w teren i świetnie się bawimy, spotykamy Św. Mikołaja, a na koniec rozpalamy ognisko. 
Czeka nas 5 godzin wspólnej przygody w obrębie Dolinek Krakowskich. Poruszamy się w kolumnie za samochodem organizatora. Przygotowana trasa przejezdna jest tylko dla samochodów z napędem 4x4, przy czym nie są wymagane dodatkowe modyfikacje pojazdu typu lift czy wyciągarka. Droga prowadzi przez szuter, odcinki leśne (ryzyko porysowania lakieru przez gałęzie) i asfalt, ale nie będzie go bardzo dużo! Przed nami podjazdy i zjazdy, pola i lasy, a przede wszystkim niesamowite widoki. W pogodny dzień z trasy można zobaczyć nawet odległe Tatry! Jeżeli natomiast będzie deszczowo lub śnieżnie – również nic straconego. Droga stanie się dzięki temu bardziej błotnista, co podniesie poziom emocji o kolejny stopień w górę i na pewno w kilku miejscach przyprawi Was o szybsze bicie serca.  Wyprawa do Dolinek Podkrakowskich to nie tylko offroad, ale również ciekawe miejsca na trasie. Odwiedzimy kilka grup formacji skalnych – imponujących wapiennych ostańców, takich jak Łabajowa, Grodzisko czy Słoneczne Skały. Zwiedzicie także jaskinię Nietoperzową, jedną z największych na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.  Po drodze czeka nas także niemała atrakcja – spotkanie ze Świętym Mikołajem, który będzie miał dla najmłodszych uczestników słodkie upominki i przeprowadzi z nimi świąteczny quiz. 
Całość zakończymy wspólnym ogniskiem!    W razie pytań dzwońcie: 507 037 785 lub piszcie! Warto zabrać pozytywne nastawienie, herbatę i przekąski!  Koszt udziału: 350 PLN / załoga (max dwie osoby dorosłe)
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 30 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 15 zł
Dzieci 0 – 3 lat – bezpłatnie  Cena za udział w przypadku jazdy w samochodzie organizatora: 350 zł / os.   Mikołajki 4x4! Offroad dla rodzin - 04.12.2021r. | Facebook

 

 

 

Kulig w Ojcowie ze Św. Mikołajem

 

 

Święty Mikołaj zaprasza na wspólne rodzinne konne przejażdżki saniami / bryczką po Ojcowie i Ojcowskim Parku Narodowym zakończone ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.   > Rezerwacja: SMS +48606854029 lub ola@ecotravel.pl   Święty Mikołaj zawiezie Was w dół Doliny Prądnika w stronę Bramy Krakowskiej a na koniec zaprosi na ognisko, gdzie będziecie mogli upiec kiełbaski.   Mikołaj na życzenie rodziców może wręczyć prezent dziecku/dzieciom! Start: Parking w Ojcowie pod Ruinami Zamku w Ojcowie Czas trwania: przejażdżka około 30-40 minut Maksymalna ilość uczestników w jednej bryczce/saniach: 5 osób (pod dwie naprzeciwko siebie, jedna obok woźnicy/Mikołaja). W przypadku większej ilości uczestników zorganizujemy większą liczbą bryczek/sań lub większy wóz.   Kiedy?
Przejażdżki odbywają się w grudniowe weekendy (soboty i niedziele) co godzinę od godziny 10:00 do 18:00. Istnieje możliwość zorganizowania przejażdżki w innym dniu i o innej godzinie z uwzględnieniem preferencji klientów. Wówczas całość imprezy z czasem i kosztami do uzgodnienia.   Zapisy prowadzone są na konkretną godzinę.: SMS +48606854029 lub ola@ecotravel.pl   Cena: 290 zł/sanie/bryczka.   Cena zawiera:
* około 30-40 minutową przejażdżkę bryczką/saniami zaprzężoną w konika i powożoną przez Świętego Mikołaja,
* palące się ognisko z kijkami do upieczenia kiełbasek (czas możliwy przy ognisku – 40 minut).   W cenę nie wliczono:
* kiełbaski i herbatki - to dodatkowy obligatoryjny koszt to 22,00 zł/osoba: kiełbaska do samodzielnego upieczenia + herbatka.   Transport:
* Własny / ale na zapytanie istnieje możliwość zorganizowania dojazdu - Zadzwoń i dowiedz się więcej! > Rezerwacja: SMS +48606854029 lub ola@ecotravel.pl   Więcej informacji: Kulig w Ojcowie ze Świętym Mikołajem - Aktualności i Wiadomości - Ojców i Ojcowski Park Narodowy - Ojców.pl

 

 

 

Mikołajki w M1 Kraków

 

 

Wszystkie dzieci uwielbiają świąteczne prezenty i niespodzianki a najlepszy na świecie prezent to ten wręczony przez Świętego Mikołaja!

Z tej okazji w dniach 6 i 7 grudnia, w godzinach od 11.00 do 18.00 zaplanowaliśmy w M1 Kraków niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem w bajkowym domku. Wszystkie dzieci, które w tym czasie odwiedzą M1 Kraków otrzymają z rąk Mikołaja drobny upominek.

Dodatkowo w dniu 6 grudnia możecie również spełnić marzenia swoich dzieci przekazując zakupione dla nich prezenty na ręce śnieżynki i wysyłając dzieci do Świętego Mikołaja.

Już dzisiaj zapraszamy do M1 Kraków na spotkanie ze Świętym Mikołajem!
 

 

Święty Mikołaj w AleKlocki

 

 

Ho Ho Ho! Czas na spotkanie z Świętym Mikołajem  w AleKlocki, który może wręczyć prezent  Twojemu dziecku  

 

6 Grudnia  17-18.00 i 18-19.00
 

 

1 Godzina zabawy z Mikołajkową animacją (Rozdanie prezentów i wspólne budowanie)   

 

Cena 35 PLN/osoba/1h
 Bilety dostępne stacjonarnie oraz online
www.Sklep.AleKlocki.com/Bilety    

 

Zapytaj o specjalną ofertę Mikołajkową na klocki i akcesoria LEGO lub przynieś własny prezent

 

 

Mikołajki w GOJUmp

 

 

 

Miki będzie w GOjumpie od 1 grudnia ! O każdej pełnej godzinie szykuje dla Was super, mikołajkowe zabawy ! Mamy przeczucie, że nie chcesz tego przegapić . Namówcie swoich znajomych albo wychowawców --> Miki czeka na każdego z Was. Wskakujcie do nas, żeby się z Nim spotkać i świetnie bawić    (20+) GOjump - Park trampolin Kraków | Facebook

 

 

Spotkanie z Mikołajem i Elfem

 

 

 

 

Pamiętacie swoje dzieciństwo i magiczne oczekiwanie na spotkanie Świętego Mikołaja Zespół Dori's Event zadba o to, by każde dziecko otrzymało swoją gwiazdkę z nieba  i zamieniło ją w niezapominane chwile podczas Świątecznych Animacji  _______________________________________________

 

Jak ZAREZERWOWAĆ spotkanie z Mikołajem i Elfem    Wyślij list na adres: animacje@dorisevent.pl   Zadzwoń do NAS: 601 453 563! _______________________________________________ … A wszystkim niedowiarkom gwarantujemy - Święty Mikołaj naprawdę istnieje i przemienia grudniowy miesiąc w najpiękniejszy czas spełniania marzeń!   

 

 

 

 

Impreza Mikołajkowa

   

 

Już 6 grudnia prosto z mroźnego bieguna przyjedzie do nas z orszakiem swoich reniferów najlepszy na świecie Człowiek  czy już wiesz o kim mówimy  oczyścicie o Świętym Mikołaju  Kto zasługuje na prezent My nie mamy wątpliwości - to nasi mali goście 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich grzecznych dzieci niespodziankę  Super ekstra impreza z okazji przyjazdu naszego gościa specjalnego  start godzina 17!   W ofercie:
prezent od Świętego (wręczony osobiście!)
malowanie szklanych bombek choinkowych
świąteczne kolorowanie buziek
poczęstunek dla gości
piniaty
bitwa śnieżna
3h atrakcji

Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!!! ilość miejsc ograniczona, cena 79 zł. Zapisu można dokonać w recepcji Parku lub na naszej stronie internetowej:
https://ampapark.pl/kup-bilet
(Kliknij w przycisk "Impreza Mikołajkowa Rezerwuj")

 

 

MISJA: Ekipa Ratuje Święta!

 

 

URATUJ ŚWIĘTA Z EKIPĄ GOKIDZ!  Jedzie Święty Mikołaj, białą brodą świeci, worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci. Coś go zmartwiło po drodze do domów! To Grinch chce zepsuć wszystkim święta znowu...  Dołącz do naszej kosmicznej EKIPY i razem z nami uratuj tegoroczne święta! Weź udział w odlotowej misji, podczas której nie zabraknie mega doświadczeń i fantastycznej zabawy!      W PROGRAMIE:
 świąteczne animacje z Mikim,
 mega wyzwania mikołajkowe,
 przeciąganie Liny z Grinchem,
 poszukiwanie i budowa sań Mikołaja,
 świąteczne smakołyki. Ważne info:
 Event dla dzieci 3-11 lat.
 Załóż wygodny strój sportowy/mikołajkowy
 Podczas zabawy opiekę nad uczestnikami sprawują Animatorzy.
 Rodzice mogą odpocząć w naszej kawiarni GOcafe z widokiem na szalejące dzieciaki, przy pysznej kawie i świątecznym ciachu!
*LICZBA MIEJSC NA KAŻDĄ GRUPĘ OGRANICZONA    Program dostosowany do dwóch grup wiekowych - 3-6 i 7-11 lat.
 Małe grupy warsztatowe.
 W cenie 59 zł 1h warsztatów i 1h zabawy na parku.
 Bilet na warsztaty można kupić na stronie www lub na terenie parku na recepcji.
➡ https://gokidz.pl/mikolajki-2021/

 

 

MIKOŁAJKI w Arenie Garden

 

 

W Arenie Garden będziemy świętować w niedzielę 5.12 
W programie między innymi spotkanie z Mikołajem 
Jeśli chcesz aby Twoja pociecha dostała prezent od naszego Mikołaja napisz do nas, przekaż prezent, a my załatwimy resztę    Uwaga! Ilość miejsc ograniczona     

 

Zasady:
1. Napisz do nas wiadomość przez social media lub mailowo: booking@arenagarden.pl
2. W treści wpisz imię i wiek pociechy, swoje imię i telefon kontaktowy.
3. W odpowiedzi powiadomimy w jakich godzinach prezent zostanie wręczony.
4. Przynieś prezent w dniu imprezy.
5. Baw się razem z nami !

 

(20+) Arena Garden Street Food Market | Facebook

 

 

Mikołajki w Poview - rozdawanie prezentów

 

 

 Mikołajki w kawiarni Poview 5.12!!!   Sprawdźcie szczegóły:     -rozdanie prezentów dostarczonych przez rodziców - jeżeli chcecie wręczyć swoim pociechom prezent z okazji mikołajek, wpadnij do Poview najlepiej dzień wcześniej 4.12 i zostawcie nam czytelnie podpisany prezent, a my wręczymy go za pośrednictwem Mikołaja i Elfa 5.12 o godz. 13:00 w naszej kawiarni.    -krótka animacja świąteczna / quiz o Mikołaju, świąteczny taniec - czas na zdjęcia -wstęp wolny   5.12 o godz. 13:00-14:00   (20+) Poview | Facebook

 

 

Bal Mikołajkowy

 

 

Fikołki zapraszają wszystkie dzieci  na najlepszy Bal Mikołajkowy w naszej sali już 6 i 7 grudnia    O której  godz. 17:00   Za ile  79 zł/dziecko   Liczba miejsc ograniczona, a rezerwacji dokonać możecie poprzez:    bonarka@fikolki.pl  500 200 200 Do zobaczenia w Fikołki 

 

 

Mikołajki w Akukuu

 

 

Ho ho ho!!!! 5.12 w godz: 17:30-20:00 pojawi się święty Mikołaj w Akukuu - centrum zabaw Kraków      

 

Wszystkie grzeczne dzieci zapraszamy serdecznie na to spotkanie i na inne, wspaniałe atrakcje tego dnia 

 

 

  Konieczna wcześniejsza rezerwacja   

 

 

  Akukuu - centrum zabaw Kraków | Facebook

 

 

Wizyta Mikołaja

 

 

Nowe Czyżyny | Facebook

 

 

 

Mikołajki

 

 

(1) Crazy Sówka | Facebook

 

 

 

Uwaga, bo Mikołaj jedzie tu już!

 

 

 

(1) Liliputkowo | Facebook

 

 

 

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W SOLVAYU!

 

 

 

Bawimy się wszyscy z dziećmi, czekając na przyjazd św. Mikołaja. Zgadywanki, wierszyki, śpiewanie mikołajowej piosenki i zabawa w pociąg do Bałwankowa a wszystko to ze świetnymi aktorami i tekstami klasyki dziecięcej poezji– Juliana Tuwima, Hanny Łochockiej i Wandy Chotomskiej. Wszystko to razem z pokazami magii.   Oczywiście także rozdawanie prezentów. Dużo pozytywnych emocji, śmiechu i wesołego zamieszania – zapraszamy! Prezenty wręczane dzieciom są dostarczone wcześniej przez rodziców. Prezent musi być zapakowany i wyraźnie opisany (Imię i nazwisko dziecka, telefon kontaktowy do rodzica) Prezenty można dostarczać od 29 listopada (poniedziałek) do 3 grudnia w godzinach od 10.00 – 18.00   do CSW Solvay, Kraków ul Zakopiańska 62 Szczegóły: http://www.ckpodgorza.pl/.../wydar.../mikolajki-w-csw-solvay

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.