Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mushie- nasze nowe odkrycie

2021-04-26

Nas Rodziców zawsze cieszy, kiedy zaopatrzymy dziecko w zabawki, czy dodatki, które są funkcjonalne i zachwycają dziecko, tak samo jak Nas. My tym razem zaopatrzyliśmy się w sklepie Geniuszek w świetną wieżę z kubeczków oraz silikonowy śliniaki firmy Mushie, którymi jesteśmy zachwyceni.

 

 

Wieża z kubeczków

 

Wieża z kubeczków Mushie to idealna zabawka dla dzieci w wieku od 6msc do 3 lat. Posiada 8 kubeczków w stonowanych, pastelowych kolorach służących do ułożenia wieży będącej odwzorowaniem prawdziwej Stacking Tower w Danii.

Kubeczki te idealnie nadają się do zabawy zarówno w domu, jak i w piasku. Synek lubi robić z nich babeczki, ponieważ na spodzie można znaleźć ciekawe wzorki gwiazdki i tęczę, które odbijają się w piasku. Nie lada frajdą dla naszego trzylatka jest również zabawa w wodzie - część kubeczków, ze względu na wycięte wzorki przecieka i trzeba przelewać wodę do tych właściwych.

 

 

Synek również uwielbia układać je "płasko" na podłodze, jedna obok drugiej. Zabawa nie ma końca, a gdy jest zmęczony potrafi nawet zasnąć z kubeczkami w rączce.

Dzięki tej zabawce synek wspomaga rozwój motoryki dłoni, która jest bardzo ważna w rozwoju dziecka.

 

Myślę, że dla każdego rodzica będzie ważny fakt, iż kubeczki zrobione są z bezpiecznego dla dzieci plastiku nie zawierającego plastyfikatorów BPA, ftalanów, kadmu, ołowiu i niklu.

 

 

Kubeczki znajdziecie tutaj: https://geniuszek.com/Mushie-Stacking-Tower-RETRO-wieza-z-kubeczkow-p123207

 

 

 

Śliniak Silikonowy

 

Firma Mushke to również producent świetnych śliniaków silikonowych, które nie tylko sprawdzą się doskonale w przypadku maluchów, dopiero co rozpoczynających przygodę z jedzeniem, ale również starszaków doskonalących umiejętności samodzielnego jedzenia.

Synek, który nigdy wcześniej nie był fanem śliniaków, teraz posiadając ten silikonowy, sam prosi o jego założenie. Śliniak ten jest zadziwiająco miękki i przyjemny w dotyku, posiada także ciekawy wzór w dinozaury.

 

Dzięki zaokrąglonym zapięciom bardzo łatwo dopasowuje się go oraz zakłada dziecku na szyję. Głęboka przednia kieszeń jest idealna do pochwycenia resztek jedzenia, które nie trafiło do buzi.

Teraz uwaga, które powinna zadowolić zwłaszcza mamy :) Śliniaki Mushie jest łatwy w czyszczeniu i odporny na zalanie. Dodatkowo można czyścić go w zmywarce i nic niepokojącego się nie dzieje. 

 

Warto dodać, że wykonany został z silikonu spożywczego, w 100% biokompatybilnego, nietoksycznego i nie powodującego alergii, przeznaczonego do kontaktu z żywnością i nie zawierającego BPA ani ftalanów.

 

 

Śliniak znajdziecie tutaj: https://geniuszek.com/Mushie-sliniak-silikonowy-Dinosaurs-p114057

 

 

 

Geniuszek

GENIUSZEK

WWW: https://geniuszek.com/

E-mail: sklep@geniuszek.com

Telefon: 518 795 087

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.