Wybierz miasto:

Miasto:

Naklejki ścienne strzałem w dziesiątkę

2021-01-12

Długo zastanawiałam się jak udekorować pustą ścianę w pokoju synka. Strzałem w dziesiątkę okazały się naklejki ścienne z Happilu kolekcji kosmos.

 

 

Zamówiony zestaw naklejek dotarł do Nas w dwa dni. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu w paczce otrzymaliśmy własnoręcznie wypisane podziękowanie za dokonane zakupy oraz rabat na kolejne kolekcje.

 

Same już naklejki zgodnie z opisem na stronie internetowej są bardzo dobrej jakości. Satynowy papier użyty do ich produkcji jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale daje ilustracją fantastyczny efekt. Natomiast folia sprawia, że przyklejanie planet było dziecinnie proste, aplikacja obyła się bez nieestetycznych bąbli, których najbardziej się obawiałam, a wszystko to sprawiało ogromną radość u naszego synka, który również miał wpływ na efekt końcowy.

Warto dodać, że naklejki z łatwością można odkleić i przykleić w innym miejscu bez utraty właściwości klejących- dzięki czemu mamy „wędrującą gwiazdkę”, której synek zmienia położenie co kilka dni.

 

 

 

Planety na arkuszach były podpisane, dzięki czemu na ścianie można odwzorować układ planet lub tak jak my ponieść się własnej fantazji, ponieważ każdy element kolekcji doskonale do siebie pasuje.

 

 

Nigdy nie sądziłam, że przyklejanie naklejek na ścianę może być tak proste i sprawić tyle frajdy!

Myślę, że warto również dodać, że naklejki od Happilu są Polskim produktem, a ilustracje są autorstwem jednej ilustratorki dzięki czemu staja się tak wyjątkowe.

 

 

 

 

 

Happilu

HAPPILU

WWW: https://happilu.pl/

E-mail: sklep@happilu.pl

Telefon: 723 034 317

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl