Wybierz miasto:

Miasto:

Nauka kształtów i kolorów w super wydaniu

2021-08-25

Jeśli szukasz dla dziecka ciekawej zabawki, dzięki której będzie mogło nauczyć się czegoś, to Ułóż koraliki od Puzzelmania jest świetnym wyborem do nauki kształtów i kolorów.

     

 

Ułóż koraliki to zabawka, która na długo potrafi pochłonąć naszego synka, a to nie zdarza się zbyt często. Układanka jest bardzo prosta, a zarazem wciągająca i wymaga od dziecka cierpliwości.

 

   

 

Zabawa polega na nawlekaniu kolorowych, różnokształtnych, drewnianych koralików na sznurek lub patyczek zamontowany w podstawce, według kart pracy.

Tutaj dziecko ma do wyboru kilka opcji. Może układać koraliki według wzoru lub w nieco trudniejszej wersji, zgodnie z kształtem oraz kolorem. Synek bardzo często segreguje je również według kształtu, a następnie zgodnie z kolorem, nawlekając przykładowo tylko te, które są koloru pomarańczowego.  Bawiąc się w ten sposób staramy się, aby jednocześnie nazywał kolory oraz kształty paciorków trzymanych w rączce, tak aby utrwalał sobie  poszczególne nazewnictwo.

 

   

 

Początkowo nasz maluch ćwiczył precyzyjnie samo układanie koralików na patyczku i sznurku, nieco później przeszedł do kart pracy.

Ułóż koraliki to rewelacyjna zabawa dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, dzięki której dzieci ćwiczą motorykę małą, spostrzegawczość, naukę kolorów, kształtów, a nawet pobudzają wyobraźnię przestrzennej perspektywy.  To również świetny sposób na naukę logicznego myślenia poprzez zabawę, co doskonale wpływa na rozwój dziecka.

 

Na sam koniec warto dodać, że zabawka jest wytrzymała, wykonana z drewna. Nawet karty pracy zrobione są w formie drewnianych tabliczek co jest dużym plusem.    

 

 

 

 

Zabawkę kupisz >>TUTAJ<<  

 

PUZZELMANIA

WWW: http://www.puzzelmania.pl/

E-mail: biuro@puzzelmania.pl

Telefon: 695 600 239

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl