Wybierz miasto:

Miasto:

Nauka z Novakid to sama radość!

2022-06-07

Muszę przyznać, iż nauka angielskiego dla mojej 7 latki przez ekran komputera nie wydawała mi się atrakcyjna. W jakim byłam błędzie!

 

Novakid to zdecydowanie najbardziej nowoczesna forma nauki angielskiego, jaka jest na rynku. Dlaczego? Przeczytajcie naszą recenzję i koniecznie zapiszcie swoje dziecko na lekcje próbną tutaj, aby samemu przekonać się o jej skuteczności. 

 

 

Dla nowych użytkowników Novakid przygotowało wspaniałą promocję :8 lekcji gratis: pod wpisaniu na stronie kodu promocyjnego FREE8 :

Novakid - Lekcja próbna

 

 

 

Platforma szkoły Novakid jest graficznie w bajkowym klimacie, która dostosowana jest do współczesnego dziecka. Moja córeczka od razu odnalazła się w tym świecie i długo po lekcji odrabiała zadania i bawiła się słówkami, zwrotami i językiem angielskim w ogóle nie zdając sobie sprawy, że jest to nauka. Ona się po prostu świetnie bawiła!

 

Na samym początku dziecko może wybrać kim chce być- jaką postacią- wróżką, robotem czy lwem. Moja córeczka wybrała wróżkę i przed lekcją przetestowała najpierw warunki techniczne, a potem rozpoczęła lekcję próbną, z fantastycznie wesołą lektorką Aleą.

 

Przez całe 25 minut Basia się świetnie bawiła- rysowała, bawiła się lalkami, uczyła się nowych zwrotów, słów i wyrażeń, a po lekcji od razu chciała odrobić zadanie domowe i zagrać w grę! Zagrała kilka razy w pamięciową grę, która tylko utrwaliła jej słówka, których się nauczyła!

 

 

 

 

Potem- zadanie domowe, które mnie bardzo się podobało, ponieważ nie tylko utrwalało przerobiony materiał, ale również uczył ją pisać dane słowa! Po wszystkim Basia udała się do magicznej krainy, w której mogła obejrzeć bajkę po angielsku z bohaterami, których poznała- Lunę, Lwa i A. Bajkę mogła obejrzeć dowolną ilość razy, a gdy czegoś nie rozumiała odtwarzała ponownie ich historię i osłuchiwała się z prostymi stwierdzeniami takimi jak- odłożyć na miejsce, zamykać drzwi czy wkładać do środka.

 

Wiedziałam już, że taka forma nauki to coś dla mojej córeczki. W abonamencie możesz wybrać czy chcesz wykupić lekcje raz w tygodniu czy kilka razy w tygodniu i na jak długi okres czasu. Przykładowo na 24 tygodnie jedna lekcja to koszt tylko 28 zł, czyli naprawdę bardzo atrakcyjna cena. Muszę również wspomnieć, iż otrzymałam na skrzynkę rabat 18%, z którego mogłam skorzystać na zakup abonamentu.

 

 

Dla nowych użytkowników Novakid przygotowało wspaniałą promocję :8 lekcji gratis: pod wpisaniu na stronie kodu promocyjnego FREE8 :

 

Novakid - Lekcja próbna

 

 

 

 

 

Możesz nie tylko wybrać nauczyciela i obejrzeć jak wygląda, jak mówi, ale również zarezerwować termin kiedy Tobie najbardziej to odpowiada. Tutaj nie ma sztywnych ram godzinowych. Dostosowujesz tempo nauki do twojego dziecka bez presji czasu i danej godziny. 

 

 

My przekonaliśmy się, że Novakid to coś dla nas. Po prostu nauka z Novakid to sama radość! Jeśli i Ty chcesz spróbować kliknij tu i zapisz swoje dziecko na lekcję do magicznej krainy języka angielskiego. 

 

 

 

NOVAKID POLSKA

 

Novakid - Lekcja próbna

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl