Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Nie byłeś na Pikniku Rodzinnym BabyGo?

2019-05-15

W Dworku Białoprądnickim 11 maja odbył się Dzień Dzieci- piknik rodzinny zorganizowany przez Dworek oraz Portal Rodzinny BabyGo.

Pogodę zamówiliśmy, więc było wspaniale i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Przygotowaliśmy dla dzieci i rodziców wspaniałe atrakcje w plenerze, gdzie za darmo dzieci mogły skorzystać z lekcji angielskiego, zajęć sportowych czy ćwiczeń matematycznych. Dzieci oprócz tego mogły wygrać wspaniałe wejściówki do kina, teatru, parków rozrywki i skorzystać z rabatów w wielu krakowskich miejscach przyjaznych dzieciom. (więcej o akcji tutaj: https://babygo.pl/miejsca-przyjazne-dzieciom-w-krakowie). Ze względu na ogromną frekwencję nagród nie wystarczyło dla wszystkich, dlatego Portal Rodzinny BabyGo zorganizował dodatkowy konkurs dla tych, których byli na Pikniku: https://www.facebook.com/babygo.portal

 

 

Dzieci w ciągu trzech godzin mogły bawić się z misiem Teddy Eddie dzięki szkole Feniks, poskakać na trampolinach z Centrum Aktywności Rodziny "Widzimisię" czy wypróbować swoich umiejętności sportowych z Socatots Kraków.

 

 

Dzieci mogły zapoznać się z metodą nauki angielskiego Leo English dzięki Leader School, zrobić sobie rodzinne zdjęcia dzięki Kasia Kowalska Fotografia oraz spróbować swoich sił w konstruowaniu pojazdów zdalnie sterowanych dzięki Kraina Twórczości.

 

 

Dzieci poza tym mogły prowadzić rozgrywki z grami planszowymi Alexander Toys dzięki Fundacja 3-4-Start , młodsze mogły "popływać" w basenie z kuleczkami dzięki Mania Pływania oraz bawić się i budować wspaniałe konstrukcje na stanowisku Kamyczki Patyczki - sala zabaw.

 

 

Myślicie, że to koniec? Ależ nie ! Dzieci uczestniczyły w warsztatach matematycznych oraz programowania Matplanety, poznawały metodę nauki angielskiego-Mała Lingua dzięki Szkole Językowej Infinity oraz brały udział w warsztatach z mozaikami dla najmłodszych czy brały udział w rodzinnych rozgrywkach z grą Pytaki dzięki Fundacji 3-4 Start. 

 

 

Zobacz, jak dzieci uczyły się angielskiego poprzez gry i zabawy z i Centrum Edukacyjne Feniks oraz z Leader School/Leonardo School Kraków,

 

 

Dzieci pokonywały przeszkody i zadania sportowe z Socatots Kraków i Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Może gdzieś i siebie zobaczycie:)

 

 

Wszystkim dziękujemy za przybycie i na następny Piknik Rodzinny i inne wydarzenia Dworku Białoprądnickiego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.