Wybierz miasto:

Miasto:

Nie ma to jak nauka przez zabawę

2023-08-11

Przedstawiamy nową serię pudełek edukacyjnych od Media Service Zawada z ulubionymi bohaterami bajek naszych dzieci. Zestawy te to doskonały sposób, dzięki któremu dziecko przyswaja ciekawe zagadnienia w atrakcyjny dla swego wieku sposób. Z nową serią edukacyjną od Media Service Zawada maluszek odkrywa świat liczb, liter oraz kolorów.     

 

 

Mój synek, który jest w wieku przedszkolnym przeżywa fascynację liczbami. Uwielbia liczyć, dodawać, zapisywać cyferki. Inaczej jest w przypadku liter, którymi wydaje się nie interesować.  

Jednak bardzo łatwo udało mi się to zmienić dzięki rewelacyjnym zestawom edukacyjnym od Media Service Zawada, które są idealne dla przedszkolaków.   

 

Zestawy te to pudełka z ulubionymi bohaterami bajek Psi Patrol i Świnka Peppa oraz Wiem to ja które zawierają karty z żetonami i książeczki z zadaniami.    

 

 

Alfabet

 

 

To propozycja z bohaterami bajek Świnka Peppa oraz Psi Patrol, która wprowadza synka w świat literek. Aktywności jakie znaleźliśmy w pudełku pozwalają mu doskonalić percepcję wzrokową oraz poznawać i utrwalać nazwy liter alfabetu

 

 

 

Dla nas połączenie książeczki z zadaniami i kart z żetonami to świetne rozwiązanie, które bardzo zachęciło synka do zabawy i z ogromną chęcią poznaje literki i robi zadania. W książeczkach może ćwiczyć ich pisownię oraz rozwiązywać kolorowe łamigłówki, natomiast karty z żetonami służą nam do wyszukiwania przedmiotów lub postaci, które posiadają daną literkę.    

 

Pierwsze słowa 

 

 

To propozycja od Media Service Zawada zarówno dla młodszych dzieci, jak i starszych, będąca fantastyczną kontynuacją edukacyjną do wcześniejszej serii. W przypadku maluszków zestaw ten będzie wspierał rozwój mowy oraz wspierał ćwiczenia słuchu fonemowego- dziecko słucha dźwięków, głosek i sylab wymawianych przez rodzica, a także uczy się je rozróżnić. Starsze przedszkolaki mogą ćwiczyć w książeczkach zapis liter oraz uczyć się podziału wyrazów na sylaby.

 

     

 

Mój synek uwielbia wyklaskiwać sylaby, a że jest fanem puzzli, układanie obrazków z bohaterami bajek jest dla niego niebywałą frajdą. Kiedy już ułoży wszystkie, wspólnie głośno wypowiadamy wyrazy, dzielimy je na sylaby, a synek wskazuje literki, które już poznał.

Karty są niezbędne do wykonywania zadań w książeczce, dając dzieciom dodatkową radość w szukaniu odpowiedzi na zadania.    

 

 

Liczby i kolory 

 

   

To prawdziwa frajda dla mojego przedszkolaka, który uwielbia liczyć. Dlatego bardzo cieszy nas ilość pudełek, które posiadamy. Mamy dwa mniejsze zestawy z liczbami i dwa większe z liczbami i kolorami. Oczywiście wszystkie z naszą ulubioną Peppą i Psim Patrolem.  

 

Synkowi mnóstwo radości sprawiała możliwość uzupełnienia kart właściwymi żetonami z liczbami i kolorami, a dzięki książeczką może ćwiczyć zapisywanie liczb cyframi. Książeczki posiadają bardzo różnorodne zadania począwszy od zapisywania liczb, przez labirynty do zadań na spostrzegawczość. 

 

To prawdziwa gratka dla przedszkolaków!

 

       

 

 

Co pasuje? Misja na ćwiczenie pamięci

 

 

To propozycja na uczenie dzieci logicznego myślenia i ćwiczenie percepcji wzrokowej. Karty, które znaleźliśmy wewnątrz pudełka to coś na wzór gry memory.  Grając z synkiem mieliśmy za zadanie szukać par obrazków. W każdej parze jeden z obrazków przedstawia bawiącego się pieska, a drugi sprzęt potrzebny do zabawy. 

W książeczce do tego zestawu synek zadania rozwijające spostrzeganie i umiejętność wnioskowania.  

 

     

 

Pudełka edukacyjne od Media Service Zawada to fantastyczna propozycja na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem oraz sposób na naukę poprzez zabawę.

 

Zestawy polecane są przez specjalistów, a ja jako mama bardzo je doceniam, ponieważ widzę jak dzięki nim synek przyswaja wiedzę.

 

 

 

Dostępne  są w kioskach, salonach prasowych i online.

 

 

 

 

wlepka-BabyGo.jpg

 

MEDIA SERVICE ZAWADA

Adres: al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa

WWW: https://msz.com.pl/

E-mail: kontakt@msz.com.pl

Telefon: 22 870 53 43

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl