Wybierz miasto:

Miasto:

Ogród Doświadczeń w Krakowie

2023-11-07

Daj się olśnić niezwykłej krainie Garden of Lights

 

Wystawy Garden of Lights znów rozbłysną ferią barw, jako wyjątkowe miejsce, które zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych. To czarująca, pełna magii rozrywka.  Garden of Lights to niesamowite spotkania światów: baśni, technologii i kreatywności. Opracowane wystawy pełne są niesamowitych, multimedialnych historii opowiadanych światłem i muzyką. Dla dzieci to możliwość spotkania ulubionych bohaterów z bajek, a dla dorosłych sentymentalny powrót do najmłodszych lat i chwila odpoczynku od rutyny codzienności. To również doskonała okazja, aby spędzić czas z bliskimi i uwiecznić go w magicznych krajobrazach naszych wystaw. Gotowi na wyjątkową podróż?

 

 

– Bardzo cieszymy się, że nasza ekspozycja pojawi się również w Szczecinie i w tym roku będziemy mogli sprawić radość mieszkańcom również tego regionu - mówi Michał Chojnacki, prezes Wonderful Lighting. – Naszą misją jest tworzenie za pomocą światła i dźwięku magicznych doświadczeń. Dzięki technologii i kreatywności budujemy bajeczne przestrzenie, które pozwalają cieszyć się wspólnym czasem z bliskimi i przełamywać rutynę codzienności. Nasze ekspozycje opowiadają historie o uniwersalnych wartościach, bo pragniemy, aby nasze ogrody świateł inspirowały odwiedzających do podążania za marzeniami, wyobraźnią oraz do wprowadzania pozytywnych zmian w świecie rzeczywistym. Serdecznie zapraszamy!

Wystawy Garden of Lights goszczą regularnie w sezonie jesienno-zimowym już m.in w Krakowie, Warszawie, Chorzowie czy Gdyni. Do tej pory odwiedziło je ponad milion osób. W tym roku świetlne ekspozycje zostaną pokazane również w kolejnych dwóch Polskich miastach: w najsłynniejszym zoo we Wrocławiu i właśnie w Szczecinie. Popularność tego rodzaju rozrywki rośnie z roku na rok, a wystawy Garden of Lights będą podziwiać również mieszkańcy 4 innych europejskich miast: Budapesztu, Bukaresztu, Rygi i Belgardu.

 KRAKÓW

 

Świetlna wystawa zatytułowana „Smerfy” rozbłysła w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema już 27 października. Ogród świateł to wyjątkowe miejsce, które zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych. To czarująca, pełna magii rozrywka. 

 

To już czwarta odsłona ogrodu świateł. W ubiegłych latach wystawy odwiedziło ponad pół miliona gości. 

Wystawa to plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie. Tuż po przekroczeniu progu ogrodu świateł, odwiedzający przeniosą się do kolonii małych, niebieskich stworzeń, które mieszkają w leśnych domkach w kształcie grzybów. To niesamowita podróż świetlnymi szlakami przygód mądrego Papy Smerfa, przemądrzałego Ważniaka, uroczej Smerfetki, wesołego Łasucha, Marudy, Ciamajdy, Gargamela i jego kota Klakiera oraz wielu, wielu innych. 

 

 

 

Oprócz wspomnianych bohaterów, będzie można podziwiać kilkadziesiąt instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych, takich jak świetlny tunel, czy  koncert meteorytów.

Podczas odwiedzin w ogrodzie, każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie dla całej rodziny. Będzie to specjalna gra, która pozwoli sprawdzić spostrzegawczość oraz pamięć.

 

Nie zabraknie też photo pointów rozlokowanych na terenie wystawy, dzięki którym będzie można uwiecznić swoją wizytę w magicznym ogrodzie.

Dodatkowym motywem wystawy jest ekologia i zrównoważony rozwój. Podczas spaceru będzie można poznać ciekawostki na temat tego, co powinniśmy robić, aby nasz świat zmieniać na lepsze. Wystawa, to multimedialna historia opowiedziana tysiącem kolorowych świateł. W towarzystwie Smerfetki zwiedzający ogród dowiedzą się, jak dbać o siebie i środowisko, poznają sposoby Papy Smerfa na budowanie wioski pełnej wzajemnego szacunku. Na smerfnej farmie zaś, Łasuch opowie jak dba o zdrowie i pełne brzuchy wszystkich Smerfów. 

 

Zaczarowany Las pełen jest niesamowitych postaci. Każdy Smerf ma inny charakter i zainteresowania, a jednak wszyscy potrafią ze sobą współpracować i dzielić się odpowiedzialnością za los ich wioski. 

 

 

 

Wszystkie wystawy będą czynna codziennie do 3 marca 2024, poza 24.12.2023 oraz 31.12.2023.

 

Szczegółowe informacje oraz godziny otwarcia ogrodu i kas znajdują się na stronie: https://gardenoflights.com/pl

 

Bilety dostępne w kasach oraz online: Zakup biletów on-line - Garden of Lights - iKSORIS

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl