Wybierz miasto:

Miasto:

Pierwszy tydzień czerwca dla rodzin w Krakowie i nie tylko - najlepsze propozycje!

2019-06-02

Wspaniały,  letni  czas, idealny na spędzenie wspaniałych i niezapomnianych chwil z naszymi propozycjami. 

 

Zapraszamy!!!

 

Kraina Twórczości zaprasza

 

 

Czym się zajmujemy? Pomagamy dzieciom w zabawie odkrywać świat, wzbudzać pasję i rozwijać zdolności. Realizujemy nasz cel prowadząc zajęcia z budowania robotów LEGO. To idealne połączenie świetnej zabawy z edukacją! W ich trakcie dzieci budują i programują fantastyczne roboty, które pokazują im jak działa otaczający je świat. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów dzieci poszerzają swoją wiedzę z obszaru informatyki, fizyki, a także historii, biologii, geografii i astronomii – a wszystko to podczas świetnej zabawy, od której trudno się oderwać. Codziennie udowadniamy, że nauka wcale nie jest nudna!

 

Co nas wyróżnia?

 • autorski, wielokrotnie nagradzany program nauczania RoboCAMP dla dzieci
 • opiekę i wiedzę wykwalifikowanej oraz doświadczonej w pracy z dziećmi kadry
 • profesjonalny sprzęt dydaktyczny
 • komfortową naukę w małych grupach, zorientowaną na pracę zespołową
 • edukację poprzez świetną zabawę
 • rozbudzenie pasji, kreatywności i potencjału drzemiących w Państwa dzieciach
 • atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów

 

http://krainatworczosci.pl/

 

JOGA DLA MAM

 

 

Poniedziałek 3 czerwca o 10:30 – 11:30.

 

Macierzyństwo jest wyjątkowym etapem w życiu każdej kobiety, ale zarazem bardzo wymagającym dla jej umysłu i ciała. Opieka nad dziećmi może być powodem bóli w plecach, napięć mięśniowych w okolicy górnych pleców i karku oraz bóli w nadgarstkach. Do tego dochodzi stres związany z niewyspaniem, wiecznym zamartwianiem się oraz chroniczne zmęczenie.

Aby zaradzić tym dolegliwością pomyśl o odrobinie ruchu.

 

Kamyczki Patyczki - sala zabaw

Glogera 53, 31-222 Kraków

https://www.facebook.com/events/309144203371515/?event_time_id=309144206704848

 

Kurs jogi dla początkujących

 

 

Wtorek, 4 czerwca 2019 o 19:00 – 20:00.

 

Wprowadzający kurs jogi = joga dla początkujących
Zaczynamy 4.06 we wtorki o godz. 19:00 przy ul. Beskidzkiej 30 c

Zapraszamy Was na wspólną podróż ścieżką Jogi. Tak jak przed każdą podróżą dobrze jest się przygotować tak i Kurs Wstępny umożliwi Wam zapoznanie się z podstawowymi regułami w pozycjach Jogi: Asanami, tak aby Wasza podróż przebiegała płynnie i bezpiecznie.

 

LaLoba Care&Activity (Laloba Care&Activity Beskidzka 30C)

https://www.facebook.com/events/670078010098797/?event_time_id=670078013432130

 

AMPA - Nowy Park Rozrywki dla Dzieci!!!! Zapraszamy!!!!

 

 

To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Na ponad 500m2 powstała bezpieczna i przyjazna dzieciom sala zabaw, zaprojektowana w taki sposób, by dzieci w różnym wieku (0-12lat) znalazły atrakcje dopasowane do swoich potrzeb i umiejętności. Centrum sali AMPA to najwyższej klasy, czteropiętrowa konstrukcja zabawowa, wyposażone w szereg atrakcji, między innymi:
- zjeżdżalnie o zróżnicowanym stopniu trudności
- tor zjazdowy/saneczkowy
- wieża wspinaczkowa
- tory przeszkód
- zjazd na tyrolce
- huśtawki
- przejścia tunelowe
- trampoliny
- basen z kulkami

W sali zabaw AMPA nie zapomnieliśmy także o rodzicach. W trakcie, gdy ich pociechy, pod okiem naszych animatorów dają upust swojej energii, rodzice mogą zasmakować się w specjalnie wyselekcjonowanej kawie, oraz ciastach z zaprzyjaźnionej cukierni rodzinnej.

Specjalnie z myślą o zapracowanych rodzicach, oferujemy także możliwość pozostawienia dzieci pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Obiekt jest monitorowany, oraz posiada pełną kontrolę dostępu dla maksymalnego bezpieczeństwa dzieci.

 

https://www.facebook.com/AmpaKrakow/

 

 

Linolandia -Park Linowy Kryspinów zaprasza:

 

Zapraszamy w wakacje!

 

Park Linowy  zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie  nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długość tras to ok 1 km. Dodatkowo dla młodszych uczestników zabawy mamy również dmuchany zamek, trampolinę, tor terenowy z minikładem. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest tyrolka na Zalewem. Jedna z najdłuższych w Małopolsce mająca aż 240m! Gwarantuje ona niesamowite wrażenia! Na terenie parku znajduje się wiata grilowa, gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   

 

https://www.linolandia.com/

 

Co mogą smoki, a czego nie - zaraz dowiesz się!

 

 

Wtorek, 4 czerwca 2019 o 10:00 – 11:00.

 

Scena Rodzinna Teatru Szczęście zaprasza na spektakl Teatru Otwartego z cyklu „Smoczych opowieści”.

Smoczek Obiboczek całymi dniami bawi się na leśnej polanie. Bywa nieposłuszny i niegrzeczny, co powoduje pewne kłopoty, ale wszystko kończy się dobrze. Dowiaduje się, jak ważna jest kultura osobista, dobre wychowanie i co wspólnego ma z nimi czytanie książek. W drodze towarzyszą mu Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity i Nauczyciel Papug Dziób.

W czasie spektaklu Dzieci zostają zaproszone na scenę, współtworząc opowiadaną bajkę. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia!

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/co-moga-smoki-a-czego-nie-zaraz-dowiesz-sie-goscinnie-teatr-otwarty,7337?eventId=158050

Rezerwacja biletów: 570 252 555

Bilety: 20 zł

Zapraszamy!

Teatr Szczęście

Karmelicka 3, 31-133 Kraków

https://www.facebook.com/events/630017287481300/

 

Warsztaty z chustonoszenia - kangurek

 

 

Wtorek, 4 czerwca 2019 o 16:00 – 18:00.

 

Twoje dziecko lubi się do Ciebie tulić a Ty myślisz o tym by zacząć je nosić w chuście? Zastanawiasz czy to będzie dla Was bezpieczne? Wiążesz ale nie wiesz czy robisz to dobrze?

Przyjdź a nauczę lub skoryguję Twoje wiązanie. Wiązanie kangurka jest idealne dla dzieci już od urodzenia a czas noszenia nie ma górnej granicy

 

Twoje dziecko lubi się do Ciebie tulić a Ty myślisz o tym by zacząć je nosić w chuście? Zastanawiasz czy to będzie dla Was bezpieczne? Wiążesz ale nie wiesz czy robisz to dobrze?

Przyjdź a nauczę lub skoryguję Twoje wiązanie. Wiązanie kangurka jest idealne dla dzieci już od urodzenia a czas noszenia nie ma górnej granicy

Warsztaty trwają dwie godziny i dzielą się na 2 części:

Część teoretyczna:
– Prawidłowa pozycja dziecka w chuście
- Pozycja noszącego
– Rodzaje chust, splotów
- Zasady bezpiecznego wiązania

Część praktyczna:
Na początku zaprezentuję wiązanie, następnie każdy uczestnik uczy się wiązać na profesjonalnych lalkach treningowych aby na koniec zawiązać swojego maluszka.

Na warsztacie zapewniam chusty oraz profesjonalne lalki treningowe.
Po warsztatach można zamówić chustę.

Bawialnia Miła, ul. Republiki Korczakowskiej 13

https://www.facebook.com/events/389906761864800/

 

 

Van Gogh i Japonia Wystawy na Ekranie - Exhibition on Screen

 

 

Wtorek, 4 czerwca 2019 o 19:00 – 22:00.

 

„Wystawa na Ekranie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

 

Godzina 19:00.


Bilety do nabycia w kasach Kijów.Centrum oraz na stronie www. Kijów.Centrum https://bit.ly/2S9K0uh
Cena biletu: 25 zł - ulgowy / normalny - 35 zł

 

Kijów.Centrum

Al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków

https://www.facebook.com/events/762160020836629/

 

Mimblowe Wyliczanki

 

 

Zapraszamy w każdy czwartek na godzinę 10:00.

 

Mimblowe Wyliczanki - wspomaganie rozwoju mowy u dzieci w przedziale wiekowym od 24 m.ż do 3 lat.

 

Mimblowe warsztaty to zajęcia wspomagające rozwój mowy u dzieci zarówno tych najmłodszych, które gaworzą, jaki i tych starszych, które zaczynają właśnie długi proces nauki i doskonalenia swojej mowy. Zajęcia mają w łatwy i przyjemny sposób pokazać rodzicom jak poprzez konkretne zabawy i ćwiczenia aparatu artykulacyjnego (wargi, język, podniebienie itp.) można wspierać nasze dziecko w procesie mówienia. Głównym założeniem warsztatów jest stworzenie dzieciom i rodzicom przyjaznej przestrzeni do dodatkowych ćwiczeń stymulujących prawidłowy rozwój naszych maluchów.

 

Bawialnia M. w stylu Montessori

Kościelna 3, 30 – 034 Kraków

https://www.facebook.com/events/2335732003337223/

 

Piknik sąsiedzki. MOCAK w parku Stacja Wisła

 

 

sobotę, 8 czerwca, w godzinach 11–18 zapraszamy do parku Stacja Wisła na Zabłociu, gdzie MOCAK będzie współtworzyć program Pikniku Krakowskiego. Goście parku Stacja Wisła będą mieli tego dnia okazję skorzystać z kilku propozycji przygotowanych przez Muzeum w związku z aktualną wystawą Natura w sztuce.

 • Inauguracja akcji społecznej Wielorazówka

Uczestnicy w ramach warsztatów uszyją wielorazowe woreczki z powodzeniem zastępujące torebki foliowe na warzywa i owoce. Po stworzeniu własnego woreczka każdy będzie mógł zdecydować, czy chce wziąć go do domu, czy przekazać w ramach akcji do pobliskich sklepów oferujących warzywa i owoce.

 • Sztuka na wyciągnięcie ręki. Poznaj prace prezentowane na wystawie Natura w sztuce

Wiele prac na ekspozycji kusi swoją fakturą oraz mnogością zastosowanych materiałów, aby ich dotknąć. Podczas Sztuki na wyciągnięcie ręki można poznać próbki materiałów, z których wykonano wybrane dzieła. Każdy uczestnik dostanie też mapkę, która pozwoli później odnaleźć prace z warsztatów na wystawie Natura w sztuce.

 • Poczytaj o naturze!

W biblioteczce plenerowej na czytelników będą czekały wybrane publikacje związane z tematyką wystawy Natura w sztuce. Resztę księgozbioru udostępnianą również w ramach wypożyczeń można znaleźć w Bibliotece MOCAK-u, w budynku B.

Do zobaczenia w parku Stacja Wisła!

Atrakcje mają charakter otwarty, bez konieczności rezerwacji miejsc.

 

https://mocak.pl/piknik-sasiedzki-mocak-w-parku-stacja-wisla

 

GRY I ZABAWY, BUNGEE FITNESS ORAZ WIELE INNYCH ATRAKCJI W CAR "WIDZIMISIĘ"

 

 

CAR jest ośrodkiem animacji sportowo – kulturalnej w Krakowie, miejscem współtworzącym z rodzicami opiekę nad dzieckiem małym i aktywnie współtworzącym życie sportowe i kulturalne. W codziennej pracy ważna jest dla nas wysoka jakość i atrakcyjność oferty. Nasze działania są otwarte i dostosowane dla wszystkich bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, niepełnosprawność etc.

Pomagamy w opiece i wychowywaniu dzieci, wspieramy lokalną społeczność poprzez:

 • Klub Malucha „Widzimisię”
 • Sala Zabaw „Widzimisię”
 • Zajęcia sportowe: bungee fitness, trampoliny
 • Zajęcia artystyczne: teatralne, architektoniczne
 • Stałe grupy teatralne
 • Półkolonie, wyjazdy letnie i zimowe
 • Działania na rzecz aktywizacji i integracji społeczności lokalnej
 • Aktywizację osób zagrożonych wykluczeniem
 • Działamy na rzecz edukacji dla zrównoważonego rozwoju.

 

http://www.widzimisie-krakow.pl/strona-glowna

 

Zapraszamy na wiosenne dni otwarte w naszych przedszkolach! W Kids&Co.

 

 

8 czerwca 2019


Dni otwarte w naszych przedszkolach organizujemy cyklicznie zgodnie z kalendarium danej placówki. Odbywają się minimum raz w miesiącu, przeważnie w soboty. Zainteresowani rodzice mają wtedy okazję zwiedzić placówkę, przyjrzeć się z bliska, jak funkcjonuje placówka oraz porozmawiać z personelem. Dzieci biorą udział w pokazowych zajęciach.

Bardzo często dni otwarte to ostatni etap rekrutacji, podczas którego rodzice zapoznają się z dokumentacją i podpisują umowę.

 

https://kids-co.pl/wydarzenie/zapraszamy-na-wiosenne-dni-otwarte/

 

CZAS DLA DZIECI W KRAKOWSKIEJ JASKINI SOLNEJ 

 

 

W każdy WTOREK i CZWARTEK od 10:00 do 18:00 (włącznie) zapraszamy na BEZPŁATNE seanse dla dzieci!* A dzieci do 3 roku życia z seansów zawsze korzystają ZA DARMO!

 

Przypominamy również, że jesteśmy Miejsce Przyjazne Maluchom.

 

Honorujemy również kartę MultiSport Kids!

 

Czekamy na Was i zapraszamy do wspólnej zabawy w zdrowym mikroklimacie! 

 

*promocja obejmuje jedno dziecko (do 12 roku życia) do jednej osoby dorosłej, każde kolejne dziecko opłata wg cenniki, opiekun, opłata wg cennika lub wejście z jedną z honorowanych przez nas kart.

 

https://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

 

UDANY CZAS Z NAJBLIŻSZYMI w restauracji Magnifica

 

 

Restauracja przyjazna dzieciom Kraków. W weekendy w restauracji ukrytej wśród drzew króluje atmosfera serdecznych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Niewątpliwie pomocnymi elementami dla dobrze spędzonego czasu są:

 • przestrzeń parku
 • łąka piknikowa
 • kolorowe leżaki
 • plac zabawdla dzieci
 • kolorowanki dla najmłodszych
 • bezpieczne otoczenie
 • letni taras w cieniu stuletnich dębów
 • spokój i harmonia zieleni
 • urokliwe alejki w ferii kwiatów i zapachów
 • przyjacielska obsługa

 https://www.magnifica.pl/

 

Warsztaty projektu "Kobiety dla Kobiety" Fundacji 3-4-Start cz.I

 

 

Sobota, 8 czerwca 2019 o 10:00 – 16:30.

 

Praca nad sobą to najważniejsza praca, jaką powinniśmy wykonać. Jest też najtrudniejsza, ale dzięki niej, możemy poznać lepiej siebie i sięgnąć po to, o czym od zawsze marzymy! Nie wiesz od czego zacząć? Po raz kolejny pomocną dłoń wyciąga Fundacja 3-4-Start, która przygotowała warsztaty dla półfinalistek i finalistek projektu Kobiety dla Kobiety -Zmień siebie, daj siebie". Co więcej, z warsztatów może skorzystać każda kobieta, która czuje, że ich potrzebuje. Mamy aż 20 miejsc!

 

Hilton Garden Inn Krakow Airport

https://www.facebook.com/events/564665944058004/

https://www.facebook.com/events/564665944058004/permalink/572771249914140/

 

Akukuu zaprasza!

 

 

W centrum zabaw Akukuu każde dziecko będzie mogło nie tylko bawić się i poczuć jak odkrywca kosmosu, ale także spędzić niezapomniane urodziny!

Dzięki Centrum Zabaw Akukuu każde dziecko może poczuć się jak odkrywca kosmosu! W podróż po planetach Układu Słonecznego zabierze je przyjaciel - królik Henryk. Na młodych astronautów czeka mnóstwo atrakcji. Każda planeta to nowe zabawy, aktywności i doświadczenia pobudzające kreatywność dziecka. 

Chcesz zorganizować urodziny lub inną imprezę dla dzieci? Dobrze trafiłeś – Akukuu to idealny wybór. Decydując się na zabawę u nas zapewniasz dzieciom wspaniałą i oryginalną rozrywkę. 

Akukuu Centrum Zabaw:
- ul. Zakopiańska 105 (Galeria Solvay Park)
kontakt: 695-848-470, solvay@akukuu.pl

 

Król Maciuś - spektakl dla dzieci w Teatrze Szczęście

 

 

Sobota, 8 czerwca 2019 o 11:00 – 11:40.

 

Gościnnie wystąpi O Teatr w spektaklu na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”.

Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie spektaklu dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka jak nam się do końca wydaje. Wcale nie można robić czego się tylko chce, a już na pewno nie jest tak, ze nikogo nie trzeba pytać o zdanie.

W rzeczywistości trzeba podejmować decyzje i być za nie odpowiedzialnym. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy, niesie za sobą jakieś konsekwencje nie tylko dla nas, ale też dla innych.

Tego wszystkiego dzieci nauczą się w czasie wspaniałej zabawy, którą gwarantuje im spektakl. Jest w nim mnóstwo humoru i wspólnego działania, bo, jak się okaże, wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele. Pojawi się też mnóstwo zaskakujących postaci.

Czas trwania: 40 minut

Bilety: 20 zł

Rezerwacje telefoniczne: 570 252 555

 

Teatr Szczęście

Karmelicka 3, 31-133 Kraków

https://www.facebook.com/events/379000156066719/

 

Dzień Dziecka: Przez siedem mórz i oceanów

 

 

Niedziela, 9 czerwca 2019 o 15:00 – 19:00.

 

Krzyknij „Ahoj” i rusz z nami śladami słynnych żeglarzy!

Odkryj bajkowe krainy Sindbada, wytycz nowe szlaki niczym Marco Polo, okrąż Ziemię jak niegdyś Magellan. Podczas Dnia Dziecka w Dworku Białoprądnickim poczujemy zapach słonej wody i złapiemy wiatr w kolorowe żagle. Poznamy morskie opowieści i legendarne stwory zamieszkujące oceaniczne głębie, sprawdzimy czy mamy zadatki na prawdziwego wilka morskiego, zabawimy się w piratów i spróbujemy sprostać żeglarskim wyzwaniom.

Imprezę rozpoczniemy o godz. 15.00. Jako pierwsze wystartują MORSKIE ZMAGANIA, czyli sztafeta wyzwań z nagrodami dla każdego, kto zmierzy się z morskimi potworami, oceanicznymi głębiami i trudami życia na statku. Oczywiście, na wesoło i z przymrużeniem oka.

 

https://www.facebook.com/events/326012161376552/

 

Przygody Pinokia w Teatrze Szczęście

 

 

Niedziela, 9 czerwca 2019 o 11:00 – 12:00 oraz o 13:00 – 14:00.

 

Dobrze znana wszystkim opowieść o niesfornym Pinokiu w nowej odsłonie. Główny bohater to drewniany pajacyk, który niespodziewanie ożył, jednakże od pierwszych chwil powołania do życia jest krnąbrnym, leniwym i nieposłusznym dzieckiem. Sprawia ojcu wiele zmartwień. Ponosi za to jednak kary. Ostatecznie zaczyna rozumieć, jakim był egoistą i kto naprawdę jest mu życzliwy. Widzowie przeżyją wraz z Pinokiem niezapomnianą, ale także pouczającą przygodę. Dowiedzą się do czego prowadzi naiwność, dlaczego nie warto kłamać i czyich porad najlepiej słuchać.

Czas trwania: 60 min

Cena: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/przygody-pinokia,11422?eventId=157431

Rezerwacja telefonicza: 570 252 555

Teatr Szczęście

Karmelicka 3, 31-133 Kraków

https://www.facebook.com/events/683080582112737/?event_time_id=683080588779403

 

Piłkarskie Maluszki w Socatots

 

 

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami, podczas których uczymy dzieci zamiłowania do aktywnego spędzania czasu.

 

Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków do 1 roku życia.

 

Nasze zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić, pomagają w rozwijaniu koordynacji i uczą poprawnych schematów ruchowych. Dzięki łatwym ćwiczeniom ruchowym dla dzieci rozwijamy naukę siadania i równowagę. Głównym celem zajęć ruchowych dla najmłodszych dzieci nie jest piłka nożna. Nauka w tej grupie skupia się na prawidłowym rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, komunikacji, podstaw liczenia, mowy, jak również świadomości własnego ciała.

 

https://www.facebook.com/Socatots-Krak%C3%B3w-1215072481859083/

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie

 

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to przede wszystkim radość z gry w piłkę nożną. Nie skupiamy się na liczbie strzelonych bramek. Naszym celem jest indywidualne, kompleksowe wyszkolenie techniczne zawodników. Uczymy zasad fair play, współpracy w zespole oraz szacunku dla przeciwnika. Budujemy mentalną dojrzałość do świadomej gry w piłkę nożną. Od gry w brazylijską wersję futsalu (Futebol de Salão) swoją przygodę z piłką zaczynało większość Canarinhos. Zawodnik, który przejdzie wszystkie etapy treningowe Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, cieszy się grą w piłkę nożną, jest wyszkolony technicznie na wielu płaszczyznach piłkarskiego rzemiosła, potrafi podejmować świadome i efektywne boiskowe decyzje. Jest także mentalnie przygotowany do poznawania trudniejszych, taktycznych zagadnień, a także do podjęcia sportowej rywalizacji na kolejnych szczeblach rozwoju.

 

https://brazylijskieszkolki.pl/

 

Basen dla niemowląt w Mania Pływania

 

 

Pod okiem instruktora razem z dzieckiem w zajęciach bierze udział rodzic. Mogą w nich uczestniczyć  dzieci  już od 3 miesiąca życia.

Celem zajęć jest wstępna adaptacja do środowiska wodnego, oswojenie  z wodą w przyjaznej atmosferze.  Ćwiczenia wpływają korzystnie na podtrzymanie odruchów niemowlęcych, takich jak  chwytanie, kroczenie, pełzanie i  mają niebagatelne znaczenie dla rozwoju psychoruchowego.

 

Podczas zajęć śpiewamy piosenki, recytujemy wierszyki i korzystamy z kolorowego sprzętu, co pozwala dzieciom poznawać świat wielozmysłowo. Jednak zabawa nie jest celem a środkiem w nabyciu konkretnych umiejętności.

 

Program zajęć:

 • nauka rodziców bezpiecznych chwytów oraz wprowadzanie elementów pierwszej pomocy
 • oswojenie oraz adaptacja do środowiska wodnego
 • wstrzymywanie oddechu na komendę
 • zanurzanie z asekuracją instruktora i rodzica oraz samodzielne nurkowania
 • wdrożenie efektywnej pracy nóg oraz rąk na komendę
 • ślizgi, opady oraz skoki do wody
 • wprowadzenie elementów samo-ratownictwa

Baseny, na których prowadzimy zajęcia, są przystosowane dla dzieci poniżej 4-tego roku życia.

Woda podgrzewana jest do temperatury 30-33 stopni  Celsjusza.

Zajęcia trwają 30 minut

Podczas  zajęć  wykorzystujemy  pomoce  takie jak : kolorowe zabawki, konewki, bańki czy maty, które stymulują  prawidłowy rozwój dzieci. Wprowadzamy również sprzęt wypornościowy m.in. makarony i deski.

 

http://www.mania-plywania.pl/


Cracow International School zaprasza

 

 

Cracow International School to niepubliczne przedszkole o charakterze dwujęzycznym. W anglojęzycznym przedszkolu Cracow International School uczą się dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Codziennie przebywają w wielokulturowym środowisku, bawiąc się i pracując ze swoimi rówieśnikami z całego świata. Sprzyja to budowaniu umiejętności społecznych i nabywaniu kompetencji komunikacyjnych. Przedszkole prywatne to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale i doskonała szansa na zdobywanie i rozwijanie umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Nasi podopieczni w czasie zajęć edukacyjnych rozwijają umiejętność współpracy poprzez pracę w grupach oraz dzięki stosowanym w przedszkolu metodom problemowym i projektowym. Zajęcia bazują na wrodzonej ciekawości poznawczej dzieci i są oparte na wykorzystaniu metod aktywnych, nauce przez doświadczanie, warsztatach tematycznych z ekspertami, a także wycieczkach edukacyjnych. Nauczyciele w swojej codziennej pracy realizują specjalnie opracowane programy dydaktyczno-wychowawcze, czerpiąc z osiągnieć współczesnej myśli pedagogicznej. W czasie wolnym nasi najmłodsi podopieczni mają do dyspozycji sale wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne, a także przestronny ogród z bezpiecznym placem zabaw, gdzie nie tylko bawią się i relaksują, ale również spędzają cenny czas w otoczeniu natury.

 

https://www.cischool.edu.pl/

 

MISJA MAMA - spotkania dla przyszłych Mam

 

 

Drodzy przyszli rodzice, serdecznie zapraszamy Was na spotkania edukacyjne kolejnej edycji MISJA MAMA. Są to spotkania skierowane głównie do Pań, będących w trzecim trymestrze ciąży. 

 

MISJA MAMA to spotkania dające możliwość poznania nowych standardów opieki okołoporodowej. W serii merytorycznych wykładów przyszli rodzice będą mieli możliwość zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi porodu oraz opieki nad dzieckiem po porodzie. Poruszane będą tematy wyboru szpitala, opieki położniczej, bankowania krwi pępowinowej oraz zagadnienia pielęgnacji dziecka i mamy.

 

https://www.facebook.com/DBKM.MisjaMama/

 

Parki zabaw dla dzieci w Mini Zoo „Kucyk”

 

 

Na terenie naszego Mini ZOO "KUCYK" znajdują się również parki zabaw dla dzieci, czyli moc najróżniejszych atrakcji! „Małpi gaj” z basenem wypełnionym piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, piaskownica, „koniki”, tory przeszkód, domek zabaw! Strzelanie z łuku, przeciąganie liny, skoki w workach-to rodzinne atrakcje, które organizujemy. Plac Zabaw sąsiaduje z letnią altaną, w której można organizować bale i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. To idealne miejsce na zabawę dla naszych pociech i na odpoczynek przy kawie dla rodziców.

 

Parki zabaw dla dzieci od lat 3 do lat 10.

 

http://www.agrokucyk.pl/

 

Aladyn w Cinema City

 

 

Aladyn – amerykański film fabularny z 2019 roku w reżyserii Guya Ritchiego, wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Studios Motion Pictures. Film jest aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1992 roku o tym samym tytule. 

 

https://www.cinema-city.pl/

 

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia

 

 

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia mieści się w Inwałdzie, położonym pomiędzy Wadowicami i Andrychowem. Mieszka w nim ponad 50 różnej wielkości dinozaurów. Nie tylko one są mieszkańcami Parku Dinozaurów. Znajdują się w nim również pterozaury, ichtiozaury i wiele innych prehistorycznych stworzeń. Jest to jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W Dinolandii znajdują się również dwie ścieżki do minigolfa, pola do gry w pétanque, ściana wspinaczkowa oraz trasy zjazdów tyrolskich Crazy Tyrol. Najmłodsi goście mogą dodatkowo skorzystać z parku linowego dla dzieci, placu zabaw oraz - o ile starczy im odwagi - wejść do Jaskini Tajemnic. Na młodych odkrywców czeka na plaży ukryty szkielet pewnego dinozaura. Zapraszamy też do mieszczącej się w Dinolandii restauracji T.rextaurant i kilku innych punktów gastronomicznych oraz do odwiedzenia sklepiku z pamiątkami. W Dinolandii nie ma miejsca na nudę.
Do zobaczenia w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia!

https://www.facebook.com/Dinolandia/?tn-str=k*F

 

Matplaneta

 

 

Matplaneta jest instytucją nakierowaną na rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci.

Naszym celem jest wykształcenie lub rozwinięcie zdolności matematycznych u dzieci.

Nie stawiamy żadnych wymagań wejściowych do Matplanety. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla wszystkich, którzy chcą na nie uczęszczać. Nie są to zajęcia tylko dla osób uzdolnionych matematycznie, bo predyspozycje mają wszystkie dzieci. Jeżel tylko chcą iść w tym kierunku - zapraszamy serdecznie.

Nie uczymy do testów i nie idziemy według programu szkolnego. Nasze zajęcia nie są korepetycjami.

Zajęcia dla dzieci 4-14 lat - Rozwijanie zdolności matematycznych.

 

https://www.facebook.com/matplanetakrakowpradnik/

 

Elikart M - Tor gokartowy Kraków

 

 

Najszybsze gokarty w Krakowie.
Otwarty 5 listopada 2011 Tor Kartingowy Elikart M to nie tylko wyścigowa rozrywka!
Stworzony z pasji do sportów motorowych, z ambitnej chęci pokazania iż karting to sport dla każdego, z pragnienia aby również w Krakowie były gokarty sportowe GT/RX7Pro o mocy 9KM+

Naszym celem jest promowanie kartingu i szeroko rozumianego sportu w Polsce.
Gokarty Kraków. Go-karts Cracow. Karting.

 

https://www.facebook.com/pg/Elikart/about/?ref=page_internal

 

GOjump zaprasza

 

 

Chcemy Was oderwać od wszystkiego co Wam ciąży. Nieważne czy to codzienność, nierozciągnięte mięśnie, oponka, przywiązanie do monitora czy po prostu grawitacja. W Akademii GOjump przygotowaliśmy absolutnie niebanalny zestaw zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasi trenerzy to mistrzowie w swoich dziedzinach, a przy okazji bardzo kontaktowi ludzie. Dzieci do nich lgną, młodzież ich słucha, a dorośli podziwiają.Wybierzcie zajęcia, które Was interesują, poznajcie trenera i umówcie się na pierwszy trening: (TEL: 577 332 335).

 

https://krakow2.gojump.pl/

 

GOKidz! Niesamowity park rozrywki dla dzieci!!!!

To największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji.

GOKidz! to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji. Park zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Rzemieślniczej 20G, tuż obok Parku Trampolin GOjump. 

W GOkidz! dzieci wchodzą do niesamowitej gry, która łączy zabawę z rozwojem. Na 2000m2 powierzchni pokonują różne wyzwania rozwijając swoje umiejętności ruchowe, odkrywają swój potencjał i ćwiczą logiczne myślenie. Wciągający scenariusz wzbogacony o najnowocześniejsze atrakcje i multimedialne technologie prowadzą dzieciaki przez grę, w której zdobywają punkty, rozwijają swoje „super-moce” i wygrywają nagrody. Wizyta w GOkidz! staje się niezapomnianą przygodą. Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje doświadczona ekipa Animatorów oraz najlepszy, certyfikowany sprzęt od europejskich producentów. 

Oferta Parku obejmuje również możliwość organizacji niezapomnianych urodzin. GOkidz! oferuje również zajęcia edukacyjne dla dzieci takie jak robotyka, programowanie, trening twórczości, warsztaty plastyczne, czy zajęcia konstruktorskie.

Zabawa w najnowocześniejszym Parku Rozrywki dla dzieci w Małopolsce. 

Zajęcia edukacyjne dla dzieci z programowania, robotyki, warsztaty plastyczne, konstruktorskie i trening twórczości. 

Możliwość organizacji niezapomnianych urodzin.

https://www.facebook.com/gokidzparkrozrywki/?tn-str=k*F

 

Kreatywny Maluch - Mały ogrodnik

Zapraszamy 6 czerwca 2019 r.

 

Każdy Mały Ogrodnik zasadzi w doniczce aromatyczne zioła, które potem zabierze ze sobą do domu. Żeby nie było zbyt łatwo, najpierw trzeba będzie oczyścić ziemię z kamieni i "mchu" ;) 

Zapraszamy dzieci od 18 m.ż. do 4 lat. 

Cena:
40 zł - wejście jednorazowe
36 zł - cena przy zakupie karnetu oraz przy przedpłacie na konto

Zapisy przez fb lub stronę internetową Bawialni.

 

BAWIALNIA MIŁA

ul. Republiki Korczakowskiej 13 30-867 Kraków   http://bawialniamila.pl/ 505 981 821

 

Truskawkowy Dzień Dziecka

 

Zapraszamy 6 czerwca 2019 r.

 

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4), Warsztat Terapii Zajęciowej przy TPS oraz Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta serdecznie zapraszają 6 czerwca w godz. 11.00-14.00 na Truskawkowy Dzień Dziecka. Na uczestników festynu – starszych, młodszych i najmłodszych - czekają konkursy, inspirujące zabawy, loteria fantowa, pokaz baniek dmuchanych, symulator surfingu i inne atrakcje organizowane przez animatorów. Motywem przewodnim zabawy będą lubiane owoce – truskawki. Każdemu chętnemu wymalujemy na twarzy wielką truskawkę specjalnymi farbami ekologicznymi. Dorośli wykażą się zdolnościami kulinarnymi w konkursie na Najsmaczniejsze ciasto truskawkowe. Nie zabraknie świeżych owoców do zjedzenia. Sponsorami imprezy są ArcelorMittal Poland SA oraz Firma PLUS Barbara Zagdańska, patronat medialny objęły Głos. Tygodnik Nowohucki i Dziennik Polski.

Wstęp wolny.

 

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

 

Mali Muzykanci

 

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla rodziców i ich dzieci w wieku 0-4 lat. Wyjdziecie rozśpiewani i naładowani pozytywną energią, którą przekażą Wam Anna Psuty-Zając i Zofia Szyrajew :) 

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej Bawialni.

 

Cena: 
40 zł - wejście jednorazowe 
36 zł - cena w karnecie oraz przy przedpłacie na konto.

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

BAWIALNIA MIŁA

ul. Republiki Korczakowskiej 13 30-867 Kraków   http://bawialniamila.pl/ 505 981 821

 

Klub Pod Kasztanami zaprasza na bal z okazji dnia dziecka

 

 

7 czerwca 2019 r. - godz. 15.30-17.30, ul. Płoszczyny 1

 

Klub Pod Kasztanami zaprasza dzieci na bal z okazji ich corocznego święta. Czekają na nie animatorzy z Koła Naukowego Animatorów Społeczności Lokalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tworzenie postaci i zwierząt z balonów, malowanie twarzy, zabawy taneczne i warsztaty plastyczne – uczestnicy balu nie będą narzekać na nudę.

 

Wstęp wolny.

 

http://krakownh.pl/aktualnosc/4963/bal-z-okazji-dnia-dziecka.html

 

BEZPIECZNE WAKACJE / AKADEMIA BARBAKUSA

 

 

Smok Barbakus w mundurze Straży Miejskiej nauczy najmłodszych jak bezpiecznie spędzić wakacje. Zajęcia odbędą się 8 czerwca w Zajeździe Kościuszkowskim o godz. 10.00. Wstęp bezpłatny, Obowiązują zapisy.

 

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w czerwcu, lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech.

Smok Barbakus ostrzeże przed zagrożeniami, jakie mogą Was spotkać. Dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Zwróci także uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych. Zwróci uwagę, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia, przypomni również numery alarmowe i informację do kogo można zwrócić się o pomoc w razie niebezpieczeństwa.

 

Zajęcia dla przedszkolaków oraz uczniów klas I – III

Więcej informacji: tel. 12 688 21 28

Zapisy: akademia.barbakusa@strazmiejska.krakow.pl

Wstęp wolny

 

Zajazd Kościuszkowski, Białoprądnicka 3, 31-221 Kraków

https://dworek.eu/wydarzenia/bezpieczne-wakacje---akademia-barbakusa/1559944800

 

Bal z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy 7 czerwca 2019 r.

 

Klub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Płoszczyny 1) zaprasza 7 czerwca w godz. 15.30-17.30 dzieci na bal z okazji ich corocznego święta. Czekają na nie animatorzy z Koła Naukowego Animatorów Społeczności Lokalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tworzenie postaci i zwierząt z balonów, malowanie twarzy, zabawy taneczne i warsztaty plastyczne – uczestnicy balu nie będą narzekać na nudę.
Wstęp wolny.

 

Klub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Płoszczyny 1)

 

Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom

Zapraszamy 8 czerwca 2019 r.

 

Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta (na którego terenie odbędzie się wydarzenie) zapraszają 8 czerwca od godz. 15.00 na tegoroczne Święto Czyżyn, którego tematem będzie KOSMOS. Uczestnicy imprezy zostaną zaproszeni do astronautycznej strefy zabaw, w której czekać będzie na nich budowanie kosmicznych Czyżyn Marzeń – stacji orbitalnych i rakiet, przygotowanie księżycowego pyłu i warsztaty pozaziemskiej charakteryzacji. Ponadto czekają na nich słoneczne warsztaty plastyczne, tworzenie stworów nie z tej ziemi, warsztaty konstruowania i programowania łazików marsjańskich, a także „Wyprawa na Marsa” realizowana przy pomocy zestawów LEGO® Mindstorms.
W czasie trwania imprezy będzie można skorzystać z wielu innych atrakcji. Wśród nich znajdą się: dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz baseny wypełnione kulkami, sportowe rozgrywki w megapiłkarzyki. Fotobudka pozwoli uwiecznić wspaniałą zabawę i zachować o niej wspomnienia. Nie zabraknie warsztatów cyrkowych, z których słynie Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Dla słodyczowych smakoszy Organizatorzy przygotowali bezpłatną watę cukrową, a dla miłośników czytania konkursy z nagrodami. O godz. 19.00 rozpocznie się koncert Zespołu ABRAXAS. W wydarzeniu, jak co roku wezmą udział przedstawiciele służb mundurowych, którzy zaprezentują swoje pojazdy, poprowadzą konkursy z nagrodami i zadbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Sponsorami Święta Czyżyn są Arcelor Mittal Poland, Comarch S.A., Comarch Healthcare S.A., Targi w Krakowie Sp. z o. o, Firma LOBO Sp. z o.o, Krakowski Park Technologiczny, Selgros cash&carry Kraków, Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o oraz Anikino Kraina Zabaw Dziecięcych. Partnerami wydarzenia są Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o., Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.,Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja i Biblioteka Kraków-Filia 47.
Wstęp wolny.

 

Tereny Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta (os. Dywizjonu 303 nr 66)

 

Warsztaty dla dzieci na Festiwalu Miłosza  

 

 

Zapraszamy w dniach 8 - 9 czerwca 2019 r.

 

Gościnność Festiwalu Miłosza to otwartość na poetów z różnych kręgów kulturowych i dialog wielu języków. To także dostępność wydarzeń dla osób o utrudnionym dostępie do kultury i dążenie do tego, by festiwalowa przestrzeń była dla nich przyjazna. Wspólnie zadbamy o to, by między 6 a 9 czerwca w Krakowie wszyscy poczuli się jak w domu – domu wypełnionym poezją. Przygotowaliśmy wydarzenia dla dzieci i ich rodziców, seniorów i osób głuchych, wybraliśmy lokalizacje festiwalowe przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami i zaplanowaliśmy zieloną strefę relaksu na Placu Szczepańskim.

 

Między 6 a 9 czerwca Kraków stanie się stolicą światowej poezji, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Obok niepowtarzalnych spotkań z najważniejszymi współczesnymi autorami poezji światowej i prezentacji tego, co nowe i przyciągające na krajowej scenie poetyckiej w dźwiękowym otoczeniu czterech wyjątkowych koncertów, organizatorzy Festiwalu Miłosza przygotowali coś dla najmłodszych. Wyjątkowe zajęcia dla dzieci, które lubią rysować, poprowadzi Alicja Rosé, poetka, ilustratorka, tłumaczka. Kocia książka z jej ilustracjami nominowana była do nagrody Najpiękniejsza Książka Roku 2015 (PTWK). Za ilustracje do książki Ten i tamten las Magdaleny Tulli (2017) otrzymała Nagrodę Literacką m. st. Warszawy.

 

Po co i jak rysować kota i inne zwierzęta

8.06.2019, godz. 14.00-15.00

 

Lubicie rysować? My także! Zapraszamy do wspólnej zabawy, w której pomogą nam kredki, flamastry, pastele, ale też klej i nożyczki – a całość osnuta wokół m.in. Kociej książki Jarosława Iwaszkiewicza.

Miejsce: Księgarnia Młoda. Warsztaty dla dzieci w wieku od 4 lat.

 

Dla dzieci, które odkryły w sobie poetyckiego ducha, jak i dla tych, które jeszcze nie poznały siebie od tej strony, w programie wydarzenia znalazły się warsztaty zlokalizowane w przestrzeni MICET Narodowego Starego Teatru (ul. Jagiellońska 1). Poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni:

 

Literkowe figle – warsztaty językowo-plastyczne

8.06.2019, godz. 11.00-12.00

 

Jeśli lubicie łamańce językowe i zabawy z wyobraźnią, zapraszamy was do stworzenia słownika nowego języka. Podczas warsztatów będziemy bawić się słowami, tworzyć nowe – i je ilustrować. Zabierzcie ze sobą pomysłowość i dobry humor, bo mamy zamiar trochę pożartować sobie ze słówek.

Warsztaty dla dzieci w wieku od 6 lat.

 

Kałużyści i rupaki – warsztaty poetycko-plastyczne

9.06.2019, godz. 11.00-12.00

 

Czy wiecie, jak wygląda wiatr? Albo chociaż – kto to są rupaki? Na pewno takie rzeczy wiedzą dzieci i… Danuta Wawiłow, która bardzo uważnie ich słuchała, opisując potem tę niezwykłą wizję świata w swojej twórczości. Zapraszamy was do stworzenia kolażu wyobraźni i poezji na podstawie jej wierszy. Może nawet użyjemy w naszych pracach niewidzialnej plasteliny?

Warsztaty dla dzieci w wieku od 6 lat.

 

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. W zgłoszeniu przesłanym na adres warsztaty@fundacjamiastoliteratury.pl należy podać tytuł wybranego warsztatu, imię i wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz dane kontaktowe: adres e-mail oraz numer telefonu. Zapraszamy na przygodę ze słowem!

 

STREFA RODZICA

 

To nie koniec niespodzianek czekających na dzieci podczas tegorocznej edycji Festiwalu Miłosza. Te atrakcje, które znajdą się na poziomie -1 Starego Teatru, zostały zaplanowane także z myślą o młodych rodzicach. By mogli wziąć udział w festiwalowych wydarzeniach, a konieczność opieki nad dzieckiem nie była przeszkodą we wspólnym celebrowaniu krakowskiego święta poezji, powstała strefa przyjazna rodzicom. Organizatorzy wydarzenia zapewniają rodzicom komfort opieki nad najmłodszymi w specjalnej zaaranżowanej przestrzeni. Będzie w niej można nakarmić dziecko, odetchnąć od gwaru festiwalowej publiczności i zachęcić do zabawy wśród książek. W strefie znajdzie się także parawan i przewijak.

Festiwal Miłosza to organizowane od 2009 roku największe wydarzenie poetyckie w Polsce i w Europie Środkowej. Festiwal zrodził się z organizowanych w 1997 i 2000 roku pod patronatem Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza Krakowskich Spotkań Poetów Wschodu i Zachodu. Festiwal Miłosza organizowany jest przez Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundację Miasto Literatury. 

Organizatorami Festiwalu Miłosza są: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundacja Miasto Literatury.

 

Wsparcia finansowego udzielają British Council i Swedish Arts Council.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

I edycja Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie

 

 

I edycja Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie tuż tuż! Dla dzieci, rodziców i nauczycieli zaplanowaliśmy kilkadziesiąt różnorodnych wydarzeń - od warsztatów, spotkań autorskich, wystaw, przez koncerty, spektakle i gry miejskie. A wszystko to od 11 do 16 czerwca.    Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne, ale obowiązują na nie wcześniejsze zapisy! Szczegóły pod numerem 570 366 740 oraz na stronie: https://fldd.pl/aktualnosci/wydarzenia-festiwalowe-w-krakowie/ .   Wstęp na wszystkie wydarzenie w ramach festiwalu jest bezpłatny, ale wymagana jest rezerwacja pod linkiem: http://rezerwacje.fldd.pl/events/krakow.

 

Festiwal Baniek Mydlanych w Krakowie !

 

 

Festiwal Baniek Mydlanych niebawem odwiedzi Kraków!
Trasa 2019 to mnóstwo bańkowych nowościi.

Bańki mydlane czekać na Was będą:
29 czerwca, od 15:00, MOS Kraków Wschód!

WSTĘP BEZPŁATNY

 

https://www.facebook.com/events/2406387809604540/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl