Wybierz miasto:

Piknik Rodzinny The Best Of!

2018-09-12

 

Piknik Rodzinny, który odbył się 9 września w Laloba przy ul. Beskidzkiej był wspaniałym wydarzeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Krakowski Portal Rodzinny oraz Laloba Care&Activity zadbali, aby w ten dzień żadne dziecko się nie nudziło, a każdy rodzic wyszedł z garścią nowych umiejętności! Czas umilały nam słodkości i smakołyki od Restauracji Rodzinnej Zabłocie 13, która posiada wspaniały plac zabaw dla dzieci i niezwykle pyszne zestawy obiadowe bez konserwantów i sztucznych dodatków. Poznaj ich ofertę tutaj.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy malowanie twarzy oraz salę wolnej zabawy, gdzie dzieci mogły przez kilka godzin świetnie się bawić. Dodatkowo bezpłatnie odbywały się zajęcia LaLoba dla dzieci i rodziców od 3 miesięcy do 12 mcy oraz zajęcia dla samych dzieci od 3 do 11 lat. Więcej o zajęciach dowiesz się tutaj.

Od 16:30 odbywały się również zajęcia pokazowe języka hiszpańskiego El Bombo od 2,5 do 12 roku życia, gdzie przy hiszpańskiej muzyce dzieci uczyły się języka. O El Bombo dowiesz się więcej tutaj.

 

 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia pokazowe Krainy Twórczości, czyli Turniej Robotów - przygoda z ruszającymi się mechanizmami z zestawem Lego oraz  programowanie Gry Internetowej, która polegała na uruchomieniu swojej wyobraźni i narzędzi programisty. Szczegóły Krainy Twórczości poznaj tutaj.

 

Rodzice mogli zapisać dzieci na zajęcia i zapoznać się z ofertą szkoły pływania Mania Pływania, a na wykładzie poznać szczegóły zalet pływania oraz cenne wskazówki i porady i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. O Manii Pływania poczytasz więcej tutaj.

 

Dla rodziców przygotowane zostały wykłady Jak wspierać prawidłowy rozwój dziecka , Jak przygotować dziecko i siebie na pójście do żłobka i przedszkola, które prowadziła Pani Ewa Tisończyk z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego LaLoba!

 

Na wykładzie Konsekwencja- jak ją skutecznie Pomocny Pedagog, poruszał takie zagadnienia jak: istota konsekwencji, znaczenie reguł i zasad dla rozwoju dziecka, skuteczne wydawanie poleceń. O Pomocnym Pedagogu i ich wykładach więcej dowiesz się tutaj.

 

Wspaniałą ofertę na piękne zdjęcia przygotowała Pani Katarzyna Szołdrowska, która uwiecznia dzieci i całe rodzinny w różnych okresach życia. Jej ofertę poznasz tutaj.

 

 

Na sam koniec zostały rozlosowane wspaniałe nagrody od naszych partnerów:

 

Krakowski Portal Rodzinny ufundował bilet do Rabkoland oraz Inwałd Park

Laloba przekazała 3 karnety na 4 wejścia na zajęcia dla dzieci (dowolne) oraz

na zajęcia fitness

Laloba przekazała 30% zniżki na organizację urodzin dla dziecka

LaLoba kosmetyka &wellness - voucher na zniżki na zabiegi dla mam 

Szkoła językowa DO IT- Voucher na zajęcia

Katarzyna Szołdrowska Fotografia- Voucher na sesje zdjęciową dziecka

Pomocny Pedagog przekazał 20% rabatu na wybrany Kurs na Wychowanie

El Bombo Voucher na zajęcia języka hiszpańskiego

Kraina Twórczości Atrakcyjny voucher na zajęcia 

Mania Pływania- vouchery na zajęcia pływania

 

 

Zapraszamy serdecznie już dziś na kolejne edycje Pikniku, które odbędą się już w przyszłym roku, a w tym roku zapraszamy już niebawem na Kiermasz dla dzieci, o którym już niebawem napiszemy.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":