Wybierz miasto:

Miasto:

Półbuty dla dziewczynki i chłopca

2022-10-26

Jesień to pora roku, podczas której najlepiej sprawdzą się półbuty dla dzieci. Przede wszystkim dlatego, że chronią przed chłodem i wilgocią zarówno stopy jak i kostki z uwagi na wyższy zapiętek.   

   

Dlatego przeglądając stronę marki Bibi, wybraliśmy dla synka model Sneakersy SPACE WAVE 2.0. , a dla córeczki też Sneakersy Space Wave. Mimo, iż jest to ten sam model to buty różnią się wyglądem. Są to buciki, które łączą w sobie sportową wygodę trampek, mając jednocześnie dłuższy zapiętek, dzięki czemu zapewniają komfortowe ciepło w chłodne jesienne dni.

 

Ten model butów zachowują maksymalnie możliwą elastyczność - także w okolicach kostki -  a tym samym nie wpływają na naturalną pracę stóp, bo wykonane są z lekkich, wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. 

 

 

Buciki te posiadają kolorowe światełka LED w podeszwie, które migają zgodnie z ruchem stopy. Wystarczy je założyć, aby zwykły spacer stał się świetną zabawą. Nic dziwnego, że nasze dzieci je uwielbiają! 

 

Światełka te to nie tylko rewelacyjny design, którym nasze dzieci robi furorę w przedszkolu i w szkole, ale również dodatkowy element bezpieczeństwa podczas spacerów. Jesień ma to do siebie, że wieczory nadchodzą zdecydowanie szybciej i często wracamy ze spacerów, kiedy za oknem jest już szaro. Dlatego wiem, że dzięki tym światełkom nasze dzieci są bardziej widoczne.

 

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent na urodziny, pod choinkę lub z okazji niezwykłego osiągnięcia to te buty będą do tego nadawały się idealne. Twoje dziecko z pewnością okrzyknie Cię najlepszym rodzicem na świecie.

 

A Ty rodzicu też będziesz zachwycony, ponieważ buty te są teraz w super promocji:

 

dla chłopca:

Sneakersy SPACE WAVE 2.0 – 1132096 - BiBi Shoes

 

dla dziewczynki:

Sneakersy SPACE WAVE 2.0 – 1132106 - BiBi Shoes

 

 

 

Buciki zapinane są na rzep, co zapewnia dzieciom dużą wygodę w ich samodzielnym zakładaniu, co wręcz uwielbiają robić! 

 

Do tego są leciutkie, elastyczne i niezwykle wygodne, dlatego idealnie nadają się do codziennych przygód na placu zabaw, czy podczas jazdy rowerem.     

 

Materiały używane do produkcji obuwia są wysokiej jakości i posiadają właściwości odprowadzania nadmiaru pary wodnej oraz dobrego pochłaniania potu.

 

 

Dodatkowym atutem w tych bucikach jest wkładka Fisioflex, dającą dziecku uczucie chodzenia boso, o której zaletach przekonaliśmy się już niejednokrotnie, chodząc w bucikach od Bibi, a najlepszą rekomendacją jest to, że nasze dzieci je po prostu uwielbiają. 

 

 

 

Sneakersy są  dostosowane do niesprzyjającej aury, a przy tym zapewniają wygodę podczas spacerów i zabaw.       

 

 

                                                       

BiBi Shoes

 

BIBI SHOES

WWW: https://bibishoes.pl/pl/

E-mail: kontakt@bibishoes.pl

Telefon: 68 411 12 78

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl