Wybierz miasto:

Miasto:

Powrót do dziecięcych lat beztroski

2021-08-30

Huśtawki to jedne z najbardziej lubianych atrakcji dla dzieci i chyba każdy maluch marzy, aby mieć taką w swym domu lub ogrodzie. Dla Nas Rodziców huśtawki kojarzą się z dzieciństwem i przypominają o beztroskich chwilach i letnich popołudniach, co jest cudownym wspomnieniem z własnej młodości. Dlatego chcemy przedstawić Wam piękne drewniane huśtawki od KingswingStore, które pasują zarówno do ogrodu, jak i do domu.

 

 

Huśtawki od KingswingStore z uszami w stylu skandynawskim, z pięknymi chwostami, wykonane są z najlepszej jakości miłej pluszowej tkaniny welurowej w 15 kolorach. Do stworzenia konstrukcji użyto tutaj drewna bukowego połączonego z bardzo mocną liną bawełnianą, gwarantującą bezpieczeństwo, a do tego miłą w dotyku. Wspaniały efekt dopełniają znakomite przeszycia ozdobne na welurze oraz ręcznie robione chwosty, co sprawi, że huśtawka prezentuje się znakomicie w każdym wnętrzu, stając się ponad nowoczesnym elementem wystroju sprawiającym uśmiech na twarzy każdego dziecka, a co najważniejsze  posiada wymagane certyfikaty jakości Oekotex.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że uwielbiają one bujać się, gdyż ruch ten przypomina im ten, który odczuwały, gdy były jeszcze w brzuszku mamy. My, dorośli, również marzyliśmy o niej w czasach naszego dzieciństwa - każdy chciał mieć taki mini domowy plac zabaw! Nic dziwnego, że huśtawka dla dzieci ogrodowa lub domowa to jeden z tych gadżetów, który budzi najbardziej pozytywne emocje. Warto o taki zakup, zwłaszcza, gdy tak pięknie się prezentuje oraz posiada usztywniane siedziska i oparcia, dzięki czemu rodzic nie musi martwić się o pozycję dziecka.

 

Pamiętajmy, że huśtawki są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu każdego dnia, a zwłaszcza w te dni, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja pójściu na plac zabaw i możemy skorzystać z niej we własnym domu.

 

 

Huśtawki znajdziecie tutaj: https://kingswingstore.pl/hustawki-dla-dzieci

 

 

KingswingStore

KINGSWINGSTORE

WWW: https://kingswingstore.pl/

E-mail: raghani@o2.pl

Telefon: 518 067 775

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl