Wybierz miasto:

Miasto:

Praktyczny gadżet do dziecięcego fotelika samochodowego

2023-03-07

Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Wam sprawdzony sposób na zwisające nogi Twojego dziecka w samochodzie.

 

 

Rzadko myślimy o komforcie w kontekście podniesienia bezpieczeństwa w podróży, a jak się okazuje – jest to sprawa kluczowa.

 

Wszystkie zabezpieczenia, które zostały wymyślone np. pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, nie mają szansy zadziałać właściwie, jeżeli nasze dziecko siedzi nieprawidłowo w foteliku, np. zsuwa się, zakłada nogi na fotelik, aby je oprzeć lub kopie w oparcie fotela, aby nieświadomie pobudzić krążenie w swoich nóżkach. Korzystając z inżynierskiego doświadczenia i lat obserwacji swych dzieci, Okiday stworzyło projekt podnóżków, które ewoluowały w skutek wielu testów zarówno praktycznych, jak i tych laboratoryjnych. Finalnie zostały nazwane  Stópołapkami dającymi solidne podparcie dziecięcym stopom.      

 

Warto nadmienić, że Okiday to polska firma, gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

 

 

 

 

Stópołapki to praktyczna odpowiedź na problem zwisających, drętwiejących i zmęczonych nóżek Twojego dziecka w czasie podróży.    

 

Dziecko, wsiadając do samochodu może stabilnie stanąć na podnóżku, aby zająć wygodną pozycję w foteliku. Konstrukcja Stópołapek wykonana jest ze stopów lekkich metali i żadne dziecko nie będzie w stanie ich zniszczyć. Stópołapki mają bowiem solidny zapas „mocy”.   

 

Podnóżek wytrzymuje obciążenie powyżej 50 kg, co potwierdzają wyniki przeprowadzonych testów w akredytowanym laboratorium badawczym Cartest Sp. z o.o.

 

Dzięki smukłej sylwetce, podnóżki zajmują bardzo mało miejsca w pojeździe. Podparcia pod stopy można łatwo podnieść do góry, kiedy potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Wystarczy jeden ruch ręką.    

 

 

 

Ogromnym atutem jest stabilne mocowane Stópołapek do podłogi pojazdu. To autorskie rozwiązanie Okiday, którego inspiracja ma swoje źródło w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu rozwiązaniu, zyskujesz pewność, że wszystko jest bezpiecznie zamocowane.      

 

Podnóżki zamocujesz bez problemu w każdym pojeździe wyposażonym w punkty mocowania ISOFIX. Haczyk podnóżka wystarczy zaczepić o ucho punktu ISOFIX w pojeździe, a następnie ściągnąć nadmiar taśmy, by paski były dobrze napięte. Wszystko to intuicyjne i funkcjonalne.    

 

Haczyki w podnóżkach zaprojektowano tak, aby pozwalały na łatwy i szybki montaż i demontaż podnóżków nawet w przypadku kanap, w których punkty mocowania Isofix są trudno dostępne

 

Elastyczna górna płyta do mocowania podnóżka dostosowuje się do kształtu każdej kanapy, bez względu na markę i model pojazdu, dzięki czemu podnóżek jest bardziej stabilny. Zapewnia również stałe naprężenie pasków mocujących, dzięki czemu używanie podnóżka przez dzieci jest bezpieczniejsze, ponieważ podnóżek stoi stabilnie w tym samym miejscu.

 

 

 

 

Regulacja wysokości podparć jest bardzo prosta i przyjazna dzieciom, a ono samo, w zależności od potrzeb, może podnieść lub opuścić stópołapki.

 

Zastosowany system regulacji sprawia, że podnóżki rosną wraz z Twoim dzieckiem zapewniając odpowiednią wysokość podparcia dla stóp dzieci w wieku od 4-5 do 12 lat. Tak długo jak dziecko potrzebuje fotelika, podnóżki będą Wam przydatne.

 

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO    

 

Podnóżki OKIDAY są bezpieczne, co potwierdzają pozytywne wyniki testów, które zostały przeprowadzone w akredytowanych laboratoriach badawczych w Polsce i Europie.  

 

Podnóżki uzyskały pozytywne wyniki w testach zderzeniowych, które zostały przeprowadzone zgodnie z wymaganiami najnowszego i najbardziej restrykcyjnego regulaminu 129.03. Dzięki tym testom wiemy, że nawet w przypadku zderzenia, podnóżek pozostaje nadal na swoim miejscu. Testy zderzeniowe zostały przeprowadzone w akredytowanym laboratorium DEKRA w Czechach, a sprawozdanie z testu wydał TUV SUD.

Dodatkowo jakość produktu potwierdził TUV NORD, wydając dla produktu Certyfikat „Produkt sprawdzony".

 

Jakość i bezpieczeństwo jest dla Okiday sprawą priorytetową, dlatego bez obaw udzieliło na podnóżek pięć lat gwarancji!

 

To wszystko po to, aby zapewnić Cię, że Stópołapki, to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie.

 

 

 

 

Warto również dodać, iż  projekty Stópołapek współfinansowany został przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 

 

 

 

Podnóżki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, beżowym i czarno – pomarańczowym. Wybierz to zestawienie, które będzie najlepiej pasowało do wnętrza twojego pojazdu >klik<

 

 

 

 

Okiday

OKIDAY

WWW: https://okiday.pl/

E-mail: hi@okiday.pl

Telefon: +48 600 226 555

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl