Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

PREMIERA! Poznaj Alfabet i Wspaniałe Miasta

2021-11-12

Spieszymy do Was z wspaniałą wiadomością!

W grudniu br. wchodzi na rynek kolejna pozycja z serii edukacyjnej „Poznaj Alfabet i” Wydawnictwa Blue Butterfly Editions. Książka nosi tytuł: „Poznaj Alfabet i Wspaniałe Miasta”. Przedstawia i ilustruje ciekawostki w interesujących miastach z całego świata. Bawi i uczy. Dzieci poznają miasta razem z alfabetem, ponieważ ich nazwy zaczynają się właśnie na kolejne litery alfabetu.

 

 

Jak myślisz, w Amsterdamie jest więcej rowerów, czy mieszkańców? Co to było za zwierzę: tyranozaur? Dlaczego Genewa nazywana jest miastem zegarków? Co to jest Big Ben? Jak nazywa się najsłynniejsza ulica w Łodzi? Czy wiesz, co to jest atom? Jak nazywali się bliźniacy, którzy według legendy założyli Rzym?

Poznaj alfabet i ciekawostki w miastach, których nazwy zaczynają się na kolejne litery alfabetu. Na stronach z literami alfabetu dziecko znajdzie nazwy metropolii z całego świata i nazwy miast w Polsce. Warto, aby maluch poprosił kogoś starszego, by pokazał mu te miejscowości na mapie. Bawcie się dobrze i poznawaj tajemnice intrygujących miejsc.

 

 

Pierwsza książka z tego cyklu: „Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki” przedstawia nieznane historie o zwierzętach. Pisaliśmy o niej >tutaj<

Dlaczego bóbr sypia w dzień, lew głośno ryczy, a indyk nosi korale? Czy delfin ma swój język? Czy emu potrafi skakać? Czy papuga mówi ludzkim głosem, a każda zebra ma takie same paski? Czy oczy renifera mogą zmienić kolor? W czym pomaga żyrafie długa szyja? Koniecznie zerknijcie na naszą recenzję >klik<

 

 

Jeśli już pokażesz jedną książeczkę dziecku – nie oderwiesz się. Twój maluch będzie chciał więcej. Książki Wydawnictwa Blue Butterfly Editions to doskonała pierwsza lektura do czytania dzieciom przez starsze rodzeństwo, rodziców lub dziadków. Idealnie nadają się do zainteresowania dziecka samodzielnym czytaniem. Znajdują się w nich barwne ilustracje, zagadki i łamigłówki, wpadające w ucho wierszyki oraz ciekawostki, które poszerzają wiedzę dziecka, rozwijają jego wyobraźnię i przygotowują najmłodszych do zadawania pytań.

 

 

 

Blue Butterfly Editions - Książki i Sztuka z Duszą

BLUE BUTTERFLY EDITIONS - KSIĄŻKI I SZTUKA Z DUSZĄ

 

WWW: http://www.bluebutterflyeditions.eu/

E-mail: bookstore@bluebutterflyeditions.eu

Telefon: 666 387 174

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.