Wybierz miasto:

Miasto:

PUZZLE do nauki czasowników nieregularnych

2021-03-15

Rodzice, jeśli szukacie sposobu, aby Wasze dziecko w łatwy i atrakcyjny sposób mogło nauczyć się odmiany czasowników nieregularnych w języku angielskim lub hiszpańskim, polecamy Wam Puzzle do nauki czasowników nieregularnych od Regipio.

 

 

 

 

Puzzle do nauki języka angielskiego

 

 

Opakowanie IRREGULAR VERBS PUZZLE  zawiera 3-elementowe grupy puzzli do ćwiczenia odmiany aż 100 czasowników nieregularnych!

 

Czasowniki nieregularne w języku angielskim mają pewne podobieństwa i nieregularności. Wystarczy tylko podczas nauki znaleźć te podobieństwa i zerwać z nauką czasowników z alfabetycznej listy. Puzzle od Regipio podzielone zostały kolorystycznie, uwzględniając ich podobieństwa w odmianie.

 

Bawiąc się puzzlami dziecko pozna podobieństwa, które ułatwią zapamiętanie odmiany np.:

– czasowniki z końcówką „-end” odmieniają się na „-ent”? (np. bend bent bent; lend lent lent)

– w odmianie czasowników pojawia się „-ought”? (np. fight fought fought; think thought thought)

– niektóre czasowniki we wszystkich trzech formach wyglądają identycznie (np. set set set, put put put)

 

Do opakowania dołączona jest instrukcja z propozycjami 6 zabaw z czasownikami oraz lista czasowników pogrupowana kolorystycznie. Dzięki propozycjom Regipio Twoje dziecko nie tylko nauczy się odmiany, ale przećwiczy również budowanie zdań w różnych czasach.


Puzzle Irregular Verbs, któte do kupienia są tutaj: https://sklep.regipio.com/pl/gry/irregular-verbs-puzzle-150, to niezwykła metoda na utrwalenie wszystkich form czasowników nieregularnych. Połączenie percepcji wzrokowej i logicznego myślenia podczas układania puzzli sprawia, że zapamiętywanie czasowników nieregularnych staje się dziecinnie proste.

Puzzle te to świetna pomoc do nauki języka angielskiego dla osób samodzielnie uczących się w domu oraz dla nauczycieli i lektorów językowych.

 

Inspiracje do zabaw znajdziecie tutaj: https://regipio.com/inspiracje-regipio/irregular-verbs-puzzle

 

 

 

Puzzle do nauki języka hiszpańskego

 

 

VERBOS IRREGULARES EN PRESENTE  – to  prosta układanka, dzięki której w łatwy sposób można opanować odmianę 45 podstawowych czasowników nieregularnych używanych w języku hiszpańskim.

W opakowaniu znajduje się 45 najczęściej używanych czasowników nieregularnych podzielonych na trzy grupy kolorystyczne (jeden kolor - jedna koniugacja). Każdy kolor to inny wzór odmiany. Podział czasowników na mniejsze grupy ułatwia naukę i pozwala na dostosowanie tempa nauki do możliwość osoby uczącej się.

 

Puzzle doskonale sprawdzą się przy zabawie w grupach, samodzielnej nauce w domu lub na lekcjach indywidualnych z nauczycielem.

 

VERBOS IRREGULARES EN PRESENTE znajdziecie tutaj: https://sklep.regipio.com/pl/gry/verbos-irregulares-en-presente-208

 

 

REGIPIO - gry językowe

REGIPIO - GRY JĘZYKOWE

Adres: ul. Polankowa 11, 05-120 Legionowo

WWW: http://www.regipio.com/

E-mail: office@regipio.pl

Telefon: 724 347 020

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl