Wybierz miasto:

Miasto:

Raj na wysokościach

2019-05-27

 

Lato już w pełni i my rodzice szukamy niezwykłych aktywności dla naszych dzieci. Czegoś, co da dziecku największe korzyści umysłowe, zmęczy go i najlepiej nauczy czegoś na przyszłość. My to znaleźliśmy i z całego serca Wam polecamy- raj na wysokościach, czyli Linolandię przy Kryspinowie. Nie jest to zwykły park linowy, ale prawdziwe miejsce rozrywki dla dzieci, jak również dla rodziców, gdzie można spędzić kilka godzin i się nie znudzić. Są przygotowane trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. 

 

 

Dlaczego Linolandia ? Co robić z 3 – 6 latkiem?

 

To jest park linowy, do którego można przyjechać już z 3 letnim dzieckiem, jak również z nastolatkiem i każdy będzie zachwycony. Niska trasa jest przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat i dzieci mają do pokonania aż 16 różnych przeszkód. Park uczy dzieci koordynacji, przewidywania i konsekwencji swoich ruchów, a przede wszystkim uczy przełamywać swój lęk. Dzięki temu dziecko staje się odważniejsze, pewniejsze siebie. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest dmuchany zamek, trampolina i z rodzicami dzieci mogą przejechać się quadem. Dlaczego Linolandia? To przede wszystkim grupa pasjonatów, profesjonalistów, gdzie każdy instruktor dba o dzieci, pomaga im, zachęca i motywuje do kolejnych etapów radzenia sobie na trasie. Park zbudowany jest zgodnie z normą PN-EN 15567-1 i 2 PL co gwarantuje, że park jest całkowicie bezpieczny. Montaż elementów parku odbywa się w sposób nie inwazyjny dla drzewostanu.  

 

 

 

Co robią rodzice w Linolandzie?

 

 

Opcji jest naprawdę sporo. Większość rodziców dopinguje swoje dzieci na trasie, a niektórzy odpoczywają i podziwiają swoje pociechy leżąc i relaksując się na ogromnych wygodnych pufach. Ci bardziej odważni sami próbują swoich sił na trasie średniej i wysokiej sami lub razem ze swoimi dziećmi. Niesamowitych wrażeń dostarcza tyrolka na Zalewem- jedna z najdłuższych w Małopolsce mająca aż 240m!  Na terenie parku znajduje się również wiata grilowa, gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące, więc po całym dniu wrażeń można z niej skorzystać.

 

 

Czego uczy Linolandia?

 

 

Trasa średnia przeznaczona jest dla dzieci od 120 cm i dzieci mają do pokonania aż 22 przeszkody, wysoka od 140cm i naprawdę na trasie wysokiej obserwowaliśmy dzieci już 8 letnie, które pokonywały aż 24 przeszkody. Jeśli chcecie poprawić sprawność ruchową waszych dzieci, jak i wzmocnić ich koncentrację i dać mi dawkę energii i odwagę to tego uczy Linolandia. Co roku trasa jest kompletowana o nowe atrakcje i wyzwania. Co ważne można tutaj zorganizować najlepsze urodziny dla dzieci, gdzie mogą korzystać z wszystkich atrakcji parku- tyrolki, quadów, tras wspinaczkowych, a na koniec zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. Czego chcieć więcej?

 

My wyróżniamy Linolandię, jako miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom i tym samym zapraszamy Was kochani na konkurs na naszym Facebook: https://www.facebook.com/babygo.portal/, gdzie do wygrania będzie aż 10 biletów do Parku. Konkurs rozpoczynamy 1 czerwca:) Zapraszamy:)

   

LINOLANDIA - PARK LINOWY KRYSPINÓW  

 

Cholerzyn 378
71-496 Kryspinów

 

https://www.linolandia.com/  

 

793 933 124   

 

 

Zobaczcie Film z pobytu w Linolandzie:

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl