Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Relaks czyni cuda

2019-08-06

Portal Rodzinny BabyGo bardzo często zachęca Was rodziców do zatrzymania się i zrelaksowania się. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak bardzo codzienne obowiązki i praca nas obciążają i jak ważny jest odpoczynek i właściwe odprężenie. Tym bardziej będziemy polecać Wam Kochani różne miejsca, gdzie będziecie mogli skorzystać z wielu metod relaksacji ciała i umysłu.
Naprawdę relaks czyni cuda- dzięki godzinie całkowitego wypoczynku zyskujemy luz psychiczny, harmonię, pozytywne nastawienie do świata. Sami wiecie, jak cudownie czujemy się podczas wakacji i po wakacjach. Nie zapominajcie, aby również w ciągu roku przynajmniej raz w tygodniu oddać się w ręce kogoś, kto profesjonalnie Wami się zajmie. Tym razem polecamy Wam Panią Jagodę, u której doświadczyliśmy niesamowitego masażu ciała. Pani Jagoda Jabłecka to absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją z odnowy psychosomatycznej oraz zarządzania ośrodkami spa, także absolwentka dwuletniej, policealnej szkoły medycznej na kierunku - technik masażysta. Naprawdę czuć, że ukończyła szereg kursów tematycznych m.in. kurs masażu ANTI-AGING twarzy, kurs masażu tensegracyjnego, czy kurs kinesiotapingu. Pani Jagoda niewątpliwie jest masażystką z zamiłowania, nie pracuje schematycznie, skupia się na problemie, ale przede wszystkim wyszukuje jego źródła, nie rozdziela pacjentów na części, na każdego patrzy holistycznie.

 

 

Polecamy masaż relaksacyjny dla tych z Was, którzy są wyczerpani oraz potrzebują rozluźnienia wszelkich napięć. Konkretnie na mnie masaż zadziałał nie tylko odprężająco, ale również uwolnił mnie od bólu kręgosłupa i mięśni. Masaż ciepłym olejem, skierowany jest dla tych z Was, którzy żyją w ciągłym stresie, są nadpobudliwi, borykają się z bezsennością, chronicznym zmęczeniem.
Przyznam Wam się, że ja po półgodzinnym masażu i półgodzinnej relaksacji w jaskini solnej wyszłam lekka jak piórko i zyskałam tyle energii na kolejny tydzień, że sprawy które wydawały mi się do zrealizowania załatwiłam od ręki, a ludzi, z którymi się spotkałam zaraził mój optymizm i tym lepiej się współpracowało. Prawdą jest bowiem, że nasze emocje, nastój i samopoczucie odbija się na naszym życiu uczuciowym, zawodowym i rodzinnym. Jeśli czujecie się przemęczeni, nie wahajcie się ani chwili dłużej i wybierzcie się na kojący masaż do Krakowskiej Jaskini Solnej. Z pewnością będziecie wdzięczni, że Portal Rodzinny BabyGo Was do tego namówił.

 

Krakowska Jaskinia Solna & Wellness

Krakowska Jaskinia Solna & Wellness

Adres: Długa 48/21, 31-147 Kraków

Godziny: Poniedziałek - Niedziela: 10.00 - 21.00

WWW: http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

E-mail: krakowskajaskiniasolna@gmail.com

Telefon: (12) 623 71 90

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.