Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

ROBOTY W KRAKOWIE

2021-07-14

ROBOPARK to międzynarodowa interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny i wielki hit dla wszystkich fanów najnowszych technologii. Wystawa będzie otwarta od 3 lipca do 14 sierpnia, przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w Centrum Serenada.

Robopark to doskonały pomysł na dobrą zabawę dla całej rodziny. Można tu spędzić nawet kilka godzin zanurzając się w niesamowitym świecie robotów. 

 

 

 

 

ROBOPARK TO:

 

  • ponad 70 robotów najnowszej generacji;
  • 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości;
  • Teatr Robotów i roboty-akrobaci;
  • Humanoidalne roboty wielkości człowieka;
  • Tesla show — czyli jak tańczą i śpiewają błyskawice;
  •  Urządzenie do przemieszczania przedmiotów za pomocą siły myśli.

 

 

 

Tylko tam w jednym miejscu będzie można obejrzeć roboty z całego świata pełniące przeróżne funkcje i role. Zwiedzający spotkają tam roboty – użytkowe – potrafiące np. parzyć kawę, roboty do towarzystwa – z którymi będzie można porozmawiać, lub zatańczyć, roboty, które są artystami, prezenterami telewizyjnymi, czy nawet sportowcami. Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze roboty - ClicBot, który reaguje na ponad 200 reakcji, czworonożny - Unitree A1, który znakomicie wciela się w rolę domowego zwierzątka, a także Prombot ROBO-C – który wygląda jak prawdziwy człowiek!

 

 

 

 

Organizatorzy wielką wagę przywiązują do bezpieczeństwa swoich gości. Na wystawie obowiązują najwyższe standardy higieny.

 

Do zobaczenia w Robopark Kraków!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.