Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Rodzinne biesiadowanie w Hucie?

2018-07-16

 

 

 

Całkiem niedawno odwiedziliśmy rodzinną restaurację w Hucie przy ul. Urbanowicza 10 i od razu pożałowaliśmy, że nie mieszkamy w pobliżu.

Z pewnością takich miejsc, jak Wesołe Gary, bo o niej tu mowa, powinno być zdecydowanie więcej i to  w każdej części Krakowa.

Co nas tak w niej ujęło? Przede wszystkim- wygoda. Ogromna zjeżdżalnia z kulkami daje rodzicom wytchnienie w restauracji, gdzie mogą na spokojnie wybrać coś z menu, a nawet rozkoszować się chwilą dla siebie. Zjeżdżalnia położona jest w takim miejscu, że gdziekolwiek rodzice usiądą dostrzegą swoje dzieci i będą je mieć na oku. Dodatkowo nad wszystkim czuwa personel, czyli kelnerzy, których bar znajduje się obok zjeżdżalni. Dzieci wesoło fikają, zjeżdżają, wspinają się i zanurzają się w kulkach. Jak i to im się znudzi do wyboru mają 2 pudła pełne zabawek, a nawet mogą rysować po ścianie kredami!

 

 

 

Dla maluszków i ich rodziców jest kolejne udogodnienie, czyli wspaniały pokój rodzinny. Rodzice mogą przebrać dziecko, a mama może spokojnie nakarmić swojego maluszka na wygodnej kanapie.

A jakie jest jedzenie? Naprawdę palce lizać! Staraliśmy się spróbować wszystkiego- pomidorowego kremu śródziemnomorskiego, pizzy podawanej prosto z neapolitańskiego pieca opalanego drewnem czy burgera z frytkami. Na żadnym daniu się nie zawiedliśmy. Dla łakomczuchów ważna informacja-porcje są duże i naprawdę można się najeść. Domowy smak i oryginalne dania sprawiają, iż rodzice przy odrobinie wytchnienia od dzieci czują się niemal jak na romantycznej kolacji. Jest oczywiście też specjalne menu dla dzieci wraz z kolorowanką. Nasze dzieciaki próbowały naleśników, racuszków z jabłkami i zupkę pomidorową z makaronem i wszystko im smakowało, a wiadomo, że dzieci bywają wybredne.

 

 

 

Jeśli jesteście z Huty, albo mieszkacie blisko warto bywać tu często, by zjeść smacznie i rozkoszować się chwilą dla siebie. Pamiętajcie, że dla wszystkich, którzy powiedzą hasło BabyGo 10% rabatu, a już wkrótce w konkursie na naszej stronie FB można będzie wygrać obiad rodzinny z 20% rabatem.

 

 

 

WESOŁE GARY RODZINNA RESTAURACJA   ul. Urbanowicza 10A, Kraków   11:00 - 22:00   https://wesolegary.pl/   794 798 122   

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl