Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Ścianka spinaczkowa w domu? Pewnie, że tak!

2022-10-28

Jeśli masz aktywne dziecko, które lubi być w ruchu i zastanawiasz się jak zagospodarować mu jesienny i zimowy czas w domu, mamy dla Ciebie coś ekstra. Są to modułowe ścianki wspinaczkowe o różnych kształtach od Dapal, które staną się doskonałym uzupełnieniem domowych placów zabaw.

 

 

Dapal w swej ofercie posiada modulowe ścianki wspinaczkowep w kształce puzzli, koła oraz hexagony. Fantastyczne jest to, że stopień trudności na takiej ściance ustalamy sami, w zależności od możliwości naszego dziecka.

 

 

 

Zrobić to można na kilka sposobów:

- zwiększanie/zmniejszanie rozstawu pomiędzy uchwytami,

- dokładanie/ujmowanie dodatkowych uchwytów,

- zwiększanie/zmniejszanie grubości uchwytów – łączenie ze sobą dodatkowych kształtek (1-3), domyślnie 1szt – najtrudniejszy wariant,

- stosowanie ze sobą różnych kombinacji kształtek/uchwytów oraz ich orientacji względem paneli,

- dokładanie różnych sposobów przejść – np. na czas lub według określonej kolejności.

 

 

 

To co czyni ścianki wspinaczkowe Dapal wyjątkowymi to przede wszystkim prostota kształtów  i jakość wykonania.

Proste kształty paneli w naturalnym kolorze drewna umożliwiają w łatwy sposób wkomponować ściankę wspinaczkową do obecnego wystroju – zarówno pokoju dziecięcego czy też pomieszczenia do ćwiczeń.

 

Warto nadmienić, że wszystkie elementy są wyselekcjonowane i starannie oszlifowane, a ścianka wykonana precyzyjnie i solidnie.

Ze względu na wymaganą dobrą koordynację ruchową i stabilność dziecka podczas zabawy, produkt zalecany dla dzieci w wieku powyżej 3rż.

 

 

 

I teraz kwestia montażu.

 

Panele przykręcamy raz do ściany za pomocą kołków montażowych, a całą ścieżkę tworzymy poprzez dokręcanie / ujmowanie uchwytów w przeznaczone do tego celu miejsca. Rozwiązanie takie sprawia, że w bardzo krótkim czasie możemy zmienić ścieżkę przejścia oraz jego stopień trudności.

 

 

 

 

Zabawy z produktami Dapal dają dzieciom nie tylko mnóstwo radości, ale również wspomagają ich rozwój fizyczny oraz poprawiają ogólną wytrzymałość. A my jako rodzice powinniśmy pamiętać, że podstawą prawidłowego rozwoju dzieci jest zapewnienie im dużej ilości aktywności ruchowej.

 

 

 

Modułowe ścianki wspinaczkowe znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

 

 

DAPAL

WWW: https://www.dapal.pl/

E-mail: dhabdas@gmail.com

Telefon: 513 461 755

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.