Wybierz miasto:

Miasto:

Sportowa Sobota w Galerii Bronowice

2023-07-08

 

Sportowe atrakcje dla dzieci przed Galerią Bronowice

 

 

Wakacje to doskonały czas, aby zachęcić najmłodszych do odłożenia smartfonów i spróbować obudzić w nich pasję do sportu. 8 lipca rodziców w motywowaniu dzieci do aktywności fizycznej będzie wspierać Galeria Bronowice. W ramach Sportowej Soboty przed centrum handlowym zorganizowane zostaną liczne gry i zabawy oraz zawody z nagrodami.

 

Poprawa sprawności fizycznej, redukcja stresu, wzmocnienie systemu autoimmunologicznego, ale też rozwijanie umiejętności społecznych i rywalizacji w duchu „fair play”. Sport bezapelacyjnie niesie za sobą szereg korzyści. 8 lipca podczas Sportowej Soboty przekonywać o tym będzie Galeria Bronowice. Z myślą o najmłodszych na terenie przed centrum handlowym powstanie dedykowana strefa gier i zabaw sprawnościowych. Dzieci będą miały też szansę wzięcia udziału w zawodach z nagrodami i spróbowania swoich sił w trzech różnych dziedzinach – klasycznym i rowerowym torze przeszkód oraz trickboardzie. W puli upominków znaleźć można między innymi stylowe plecaki-worki. Nie zabraknie również dyplomów dla każdego dzielnego uczestnika.

 

Dodatkowo w najbliższych dniach warto śledzić fanpage Galerii Bronowice, gdzie pojawi się tematyczny konkurs. Biorący udział powalczą w nim o zestaw Trickboard Large z wałkiem o wartości 300 złotych.

 

Sportowa Sobota odbędzie się 8 lipca, w godz. 12:00-18:00, na zewnętrznym placu zabaw Galerii Bronowice (od strony pętli autobusowej).

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl