Wybierz miasto:

Miasto:

Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ na LIVE

2024-03-19

Już w czwartek, 21 marca widzimy się na kolejnym spotkaniu z Dobrą Mamą.  Kto czeka?My odliczamy dni i nie możemy się doczekać! Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że tym razem porozmawiamy z ekspertką marki IBSS BIOMED S.A. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w spotkaniu! "Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ LIVE" IBSS BIOMED 

Temat: "Nawodnienie ma znaczenie - jak prawidłowo nawodnić organizm w sytuacji odwodnienia spowodowanego biegunką, wymiotami lub gorączką"

 

W ramach współpracy reklamowej mamy dla Was ciekawe nagrody. Od głównego partnera spotkania, marki IBSS BIOMED S.A. aż 5 zestawów, w których skład wchodzą:

 

- ORSALIT NUTRIS - doustny płyn nawadniający; uzupełnia elektrolity i odżywia dzięki zawartości laktoalbuminy; 10 saszetek. - ORSALIT DRINK - doustny płyn nawadniający o smaku jabłkowym; 200 ml.  probiotyk FFbaby - regeneruje i wzmacnia mikrobiom jelitowy; dedykowany dla dzieci i niemowląt; 28 kapsułek. - Od House of Beauty Brands - Sklep internetowy firmy Bielenda:  Zestaw Prezentowy HairBoom Rice Rehab - ultralekki ryżowy szampon w piance oraz multifunkcyjna ryżowa maska 4w1. - Od Lalaboom Polska:  Kulko-klocki sensoryczne- zestaw zabawek imitujących leśne zwierzatka, wspierających rozwój zdolności motorycznych, koordynację wzrokowo-ruchową i integrację sensoryczną. Od Nefere Dziecięce Inspiracje:  TINY & MIGHTY Klocki Magnetyczne Clixo – zabawka roku 2023, magnetyczne elementy, które pozwolą na zbudowanie ciekawych konstrukcji 3D; przeznaczone dla dzieci powyżej 4. roku życia. - Od Muduko:  Karty kontrastowe – ekoksiążeczka z ćwiczeniami dla oczu niemowląt.  Ekopuzzle „Przygody w kosmosie” – puzzle z zadaniami dla dzieci już od 3. roku życia.  Karty kreatywne – kolorowe, rozwijające karty dla dzieci powyżej 3. roku życia. - Od Yellow Yarny Yak  Smart Merino Beanie - czapka z wełny merino w rozmiarze M/L, wykonana z ciepłej i termoregulacyjnej tkaniny.  Merino Soft Snood – wygodny komin, w rozmiarze MIDI, wykonany z kaszmirowo miękkiej wełny merino.

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl