Wybierz miasto:

Miasto:

Super warsztaty żywienia dla dzieci

2024-01-03

 

Niedawno uczestniczyliśmy w fantastycznych żywieniowych warsztatach dla dzieci. Są to warsztaty całkowicie bez rodziców dla dzieci 3.5 – 6 lat, które mają za zadanie rozbudzić w nich kreatywność i pokonać ewentualne opory przed jedzeniem niektórych produktów i zachęcić dzieci do wspólnego przygotowaniu pysznych smakołyków. 

 

 

Jeśli niepokoi Cię to, jak Twoje dziecko je lub wspólny posiłek jest dla Ciebie stresem albo martwisz się, że w jego diecie nie ma warzyw i owoców, a dieta nie jest różnorodna lub zastanawiasz się co robić, aby Twoje dziecko chętnie próbowało nowych rzeczy to zapraszamy na te warsztaty żywieniowe dla dzieci.

 

 

Zajęcia odbywają się w LaLoba Care&Activity przy ul. Beskidzkiej 30 C w Krakowie i zapisać je można na zajęcia online lub telefonicznie: 

Babeczkowe Sunshine Żywieniowe warsztaty terapeutyczne dla dzieci Sobota 20.1.2024 – LaLoba Care&Activity

 

 

 

Na grudniowych warsztatach dzieci nauczyły się jak przyjemne może być jedzenie i bawiły się wyśmienicie rozwałkowując ciasto, wycinając z nich pierniczki, dekorując je różnymi ozdobami i lukrami. Dodatkowo dzieciaki mogły zobaczyć, co jest w środku owoców, tworzyć ozdoby na owocach i wyciskać sok. 

 

 

Warsztaty są zajęciami terapeutycznymi o charakterze sensoryczno–plastycznym, gdzie dzieci odkrywają właściwości pokarmu, poznają nowości jedzeniowe i że każdy produkt jest inny, ma swój specyficzny wygląd, zapach, dźwięk, smak, ma teksturę wyczuwalną w ustach, ma posmak., które przyczyniają się do naszej przyjemności z jedzenia. 

 

Warsztaty dla dzieci jedzących selektywnie to doskonała okazja, aby pomóc im w pokonaniu swoich trudności z jedzeniem, a jednocześnie spędzić czas w miłej i kreatywnej atmosferze.

 

 

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i co miesiąc mają inny temat- już w styczniu kolejne warsztaty- tym razem Babeczkowe Sunshine 20.01 o godzinie 9.30. 

 

W trakcie warsztatów „Babeczkowe Sunshine” dzieci przygotują masę muffinkową, upieką babeczki oraz je ozdobią. Podotykają różnych tekstur, poznają owoce tropikalne świeże i suszone, a na przykładzie różnych kasz poznają konsystencje produktów. 

 

 

 

 

LALOBA CARE&ACTIVITY

 

  Beskidzka 30c, Kraków

 

    http://laloba.pl/  

 

beskidzka30c@laloba.pl  

 

570 577 677     

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl