Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Świąteczne porządki z naturalnymi produktami marki LUBA

2021-12-20

Święta Bożego Narodzenia to ważny czas – długo wyczekiwany, spędzony z najbliższymi. Pragniesz, aby w tych wyjątkowych dniach w domu było przytulnie, miło i czysto! Zrozumiałe jest, że cała magia świąt może szybko prysnąć, jeśli myśl o generalnych porządkach po prostu Ciebie przytłoczy. W jaki sposób więc ułatwić sobie świąteczne porządki tak, aby całe sprzątanie przebiegło wygodnie, sprawnie i efektywnie, używając przy tym naturalnych środków czystości? Z pomocą przychodzą naturalne produkty polskiej marki LUBA.      

 

 

Planowanie świątecznych porządków, kiedy jednocześnie jest jeszcze tyle innych rzeczy do zrobienia – gotowanie, zakupy, pakowanie prezentów, dekorowanie choinki itd., potrafi spędzić sen z powiek. Jak ze wszystkim zdążyć, jak sprzątnąć dom zarazem szybko, jak i skutecznie i naturalnie? 

 

 

Nie zaprzątaj sobie głowy sprzątaniem i wybierz wygodne w użyciu nawilżane chusteczki czyszczące, bazujące na prostym składzie, nawet do 97% pochodzenia naturalnego. Musisz wiedzieć, że pozwolą wyczyścić cały dom, bez użycia... wody! Są biodegradowalne, stworzone z naturalnych, rozpuszczalnych w wodzie włóknin. Możesz wybrać produkty do konkretnych zastosowań, np. z serii Naturals: Kuchnia, Łazienka, Lodówka AGD lub bardziej uniwersalne ściereczki antybakteryjne do różnych powierzchni, np. z linii Comfort – Soda, Ocet, Kwasek Cytrynowy. Luba w swojej ofercie posiada aż 39 różnorodnych produktów! Możesz je zakupić w drogeriach rossmann lub poprzez stronę internetową lubanaturalnie.pl.  

 

     

 

Ściereczki są bardzo wytrzymałe, o skutecznym działaniu czyszczącym i antybakteryjnym. Do sprzątania nie potrzebujesz już wody i innych płynów czyszczących - wystarczy jedna ściereczka, aby trwale usunąć zanieczyszczenia, brud, tłuste plamy. Artykuły LUBA to komfort użytkowania, brak toksyn, fosforanów, sztucznych barwników, alergenów i drażniącego zapachu. Warto zawsze je mieć pod ręką, a przy szczególnych okazjach, okażą się niezastąpionym rozwiązaniem.  

 

Włącz zatem ulubioną playlistę, podziel świąteczne zadania między domowników i nie zapominaj o produktach LUBA, które przykre obowiązki zamieniają w przyjemne nawyki.  

 

   

 

WIĘCEJ O MARCE:

 

 

LUBA to polska marka specjalizująca się w produkcji chusteczek i ściereczek nawilżanych. Tworzymy produkty, które są zawsze pod ręką, będą towarzyszyć Państwu na co dzień, rozwiązując szybko i wygodnie codzienne problemy związane z utrzymaniem czystości w domu, z higieną psów czy w innych, ważnych dla Państwa kategoriach.  

 

Jakość i bezpieczeństwo produktów LUBA potwierdzają wdrożone systemy ISO 9001 oraz GMP Jesteśmy także dumni z przyznanego certyfikatu BRC Global Standards for Consumer Products z najwyższą możliwą oceną A+. Dbając o najwyższą jakość, współpracujemy z ekspertami z dziedziny kosmetologii, biotechnologii i weterynarii.  

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Mińsku Mazowieckim oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów. Na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie jakości użytych surowców oraz właściwy przebieg procesów produkcyjnych. Wprowadzone na rynek Chusteczki nawilżane LUBA zostały docenione przez konsumentów oraz ekspertów branży i nagrodzone brązową Perłą Rynku Kosmetycznego jako najlepszy debiut 2018 roku.  

 

     

Luba

LUBA

WWW: http://www.lubanaturalnie.pl/

E-mail: info@luba-group.com

Telefon: 882 036 193  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.