Wybierz miasto:

Miasto:

TARGI MAMAVILLE WARSZAWA VOL.21, 19 WRZEŚNIA - recenzja

2021-09-24

Jesienna edycja Targów Mamaville Warszawa VOL.21.

 

 

 

  Niedawno uczestniczyliśmy w jesiennej edycji Targów Mamawille, imprezy organizowanej regularnie co roku m.in. w Warszawie. Mamaville to projekt zaprzyjaźnionych kobiet, wystąpiły z inicjatywą wspierania przedsiębiorczych matek. Targi Mamaville stały się inspiracją do tworzenia rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców.  

 

 

Mamaville jest miejscem, w którym twórcze i aktywne mamy mogą zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży, czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów. Mamaville to nie tylko targi lokalne, ale ogólnopolska platforma sprzedażowa online Mamaville.pl, która skupia niezależnych sprzedawców i projektantów z branży mamy i dziecka. Na platformie mamaville.pl dostępna jest ponad  15 000 produktów od ponad 300 marek.

 

 

 

Tegoroczne Targi to mnóstwo ciekawych wystawców z całego kraju, piękne ekspozycje, produkty wykonane z niezwykłą starannością i z jak najlepszych, nietoksycznych materiałów. To często dzieła pracy rąk wielu mam, które realizują swoje pasje i tworzą prawdziwe arcydzieła.

 

 

Dbałość o szczegóły, postawienie na estetykę wykonanych produktów oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań - to  w tym roku szczegóły nabierające nowego znaczenia. Wystawcy zaproponowali odwiedzającym targi pełną gamę kolorystyczną dostępnych artykułów (modne róże, odcienie kolorów jesieni), fantastyczne wzornictwo, bogaty wybór wśród asortymentu. Nic dziwnego, że targi od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród warszawskich mam.

 

 

Wśród wystawców znaleźć można było stoiska wyposażone w laktatory i inhalatory, wyprawkę dla niemowląt, śpiworki, łóżeczka, czy bardzo stylowe i trendy w tym roku namioty. Było stanowisko oferujące przyszłym mamom możliwość przechowywania krwi pępowinowej, foteliki, wózki i cieszące się coraz większym powodzeniem chusty do noszenia niemowląt.

 

Z powodzeniem można było znaleźć ubranka dla dzieci od najmłodszych do nieco starszych. Popularnością cieszyły się jesienne kurtki, czapki, opaski, zabawki oraz lampy do pokoi dzieci. Ciekawostką była biżuteria z zamkniętym w perle mlekiem mamy;)

 

 

 

 

W strefie zabawy znalazły się stanowiska z drewnianymi klockami Linden oraz z dmuchańcami. Podczas targów na niektórych stoiskach odbywały się dodatkowe atrakcje: można było m.in. wykonać nadruk na koszulce (Dejna.pl).

 

 

Organizatorzy zapewnili bezpieczeństwo odwiedzającym - Hala Expo liczy ponad 5000m2, a bilety były sprzedawane w trzech przedziałach czasowych. Stoiska wyposażone były w płyny do dezynfekcji i przenośne terminale do płatności bezgotówkowych.

 

 

Dziękujemy Mamaville za zaproszenie;)

 

 

 

Bawiliśmy się świetnie!!!

 

 

 

https://targi.mamaville.pl/targi/warszawa-vol-21-19-09/

 

https://targi.mamaville.pl/

 

https://www.facebook.com/mamavillepl

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl