Wybierz miasto:

Miasto:

Termy BUKOVINA na jesień

2023-10-16

Gwarancją udanego, jesiennego i pełnego cudownych wspomnień rodzinnego weekendu jest wybranie takiego miejsca, gdzie cała rodzina będzie rewelacyjnie się bawiła. Niewątpliwie polecanym przez nas takim właśnie miejscem są Termy BUKOVINA.

 

Tutaj można przyjechać na kilka godzin, na jeden dzień lub na weekend i zawsze wyjdziecie stąd zadowoleni i naładowani pozytywną energią na cały tydzień.

 

 

 

Co jest wyjątkowego w Termach BUKOVINA?

 

 

Znajdziecie tutaj ponad 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych i każdy z nich będzie wspaniałą rozrywką. Baseny wypełnia optymalnie zmineralizowana woda termalna o temperaturze 30-38°C o właściwościach leczniczo– rehabilitacyjnych.

 

Będzie na Was czekał wyjątkowy basen z hydromasażem , czyli „Bulgotnik” , który doskonale wymasuje całe ciało. Ja byłam zachwycona mocnymi dyszami, które precyzyjnie wymasowały moje ciało, a najbardziej podziękował mi za to mój kręgosłup i barki, bo od razu odczułam w tych rejonach błogi relaks.

 

 

 

 

Doskonale pływało mi się w największym basenie Term ( 1,35 m) , a córeczka zachwycała się grzybkiem wodnym i gejzerami, które masowały jej ciało i dostarczały dużej porcji rozrywki. Największą frajdą było dla niej wpływanie pod grzybek , gdy woda z niego spływała i próba utrzymywania się na gejzerach wodnych, które swoją siłą poruszały nią w każdą stronę. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a był to dopiero początek, ponieważ prawdziwa frajda czekała na córeczkę w strefie dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

Strefa dla dzieci i młodzieży

 

Tutaj , w tej wydzielonej strefie, dzieciaki mają naprawdę mnóstwo atrakcji. Począwszy od mniejszych brodzików z wodą dla najmłodszych, które zaopatrzone są w super zjeżdżalnie po duży basen z wodną wspinaczką. Termy zadbały tutaj o temperaturę wody, czyli 30-36°C, co pozwala dzieciakom w każdym wieku cieszyć się długą zabawą.

 

 

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się wśród dzieci „rwąca rzeka” o głębokości 0,4 m i 0,9 m, która „porywa” dzieci i mogą one szybko pływać niesione przez wodę. Mniejsze dzieci korzystają oczywiście z kółek lub z rękawków do pływania. Znajduje się tu też dysza masująca, pod którą dzieci mogą wymasować swoje ciałka.

 

 

Największą frajdą jest duża wewnętrzna zjeżdżalnia o długości ponad 100m., do której prowadzą schody aż na dwa piętra. Dzieci uwielbiają ją za super szybkość i bezpieczne „lądowanie” w małym brodziku.

 

Jak już się nią znudzą mogą swoich sił popróbować w basenie i wspinać się, ścigać się i podnosić na specjalnej siatce umieszczonej nad basenem. Wspaniale, że można z tego basenu płynnie przechodzić z części wewnętrznej na zewnętrzną, na której znajduje się grzybek oraz stanowiska z  hydromasażem. My często korzystaliśmy z części zewnętrznej, gdzie mogliśmy również poopalać się w promieniach jesiennego słońca.

 

 

Rodzinna rozrywka

 

 

Wspaniałą rozrywką dla całej rodziny jest zdecydowanie Jaskinia nad Porońcem, w której znajduje się niesamowita grota skalna. Tutaj oprócz wspaniałego klimatu możesz dać się ponieść „bystremu potokowi” i to kilka razy z rzędu. Na zewnątrz groty czeka kolejna cudowna atrakcja, czyli silna kaskada wody, która mocno wymasuje ciało i zrelaksuje mięśnie.

 

 

Kolejną atrakcją jest Niebiesko Dolina, w której jest najcieplejsza woda w Termach BUKOVINA i wiele leżanek z hydromasażem i kilka dysz masujących kark i plecy. Tutaj w najzimniejszy nawet dzień poczujemy się cudownie odprężeni i zrelaksowani. My uwielbialiśmy po całym dniu zabawy zrelaksować się w tym miejscu.

 

 

Na sam koniec pobytu w Termach proponuję jacuzzi, które świetnie wymasuje całe ciało lub strefę saun, która orzeźwi i odpręży całe ciało.

Mamy do dyspozycji sauny wewnętrzne - Fińską, Parową,  kabinę na podczerwień oraz Lakonium, czyli suchą saunę rodem z czasów starożytnych. 

 

 

Można również udać się na seans w saunie zewnętrznej -„Łozpolona Maryna”.  Seanse 12 minutowe wykonywane przez saunmistrza o 12:00, 14:00, 19:00 i 21:00. Jest to wspaniały rytuał zapachowy, w którym są 3 stadia podnoszenia temperatury, gdzie po każdej jeśli jest taka potrzeba możesz wyjść i schłodzić się pod prysznicem oraz w wannie z lodowatą wodą. 

 

 

Jesienny urlop w Termach BUKOVINA z pewnością będzie wypełniony zabawą, wodnymi przygodami i odrobiną adrenaliny, a dla rodziców okazją do relaksu, odpoczynku i regeneracji ciała i umysłu

 

 

KUP BILET ON-LINE

 

 

 

 

TERMY BUKOVINA

 

  ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska

 

  https://www.termybukovina.pl/  

termy@bukovina.pl  

+48 18 20 20 - 070

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl