Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Udane zakupy dzięki Kids Planet

2021-01-18

Znacie pojęcie patriotyzmu gospodarczego? Jest to nic innego jak świadome wybieranie polskich produktów. To najprostszy, a do tego bardzo przyjemny sposób na wspieranie naszej gospodarki i siebie nawzajem. Polskie produkty powstają najczęściej w małych rodzinnych manufakturach, tworzone są z miłością i dbałością o każdy szczegół. Produkowane są w duchu slow, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, a nie ilość. Są solidne, bezpieczne i etyczne. Co jeszcze wyróżnia polskie marki? Obsługa klienta, tu każdy traktowany jest wyjątkowo. Zamówienia specjalne czy personalizacja to dla nich nie problem.


Gorąco zachęcamy Was by na liście noworocznych postanowień uwzględnić punkt ,,będę kupować więcej polskich produktów”. Tak niewiele, a może tak dużo zmienić. Kupujmy świadomie.

 

https://mullido.pl/

 


Jeśli szukacie ciekawych inspiracji to sprawdźcie koniecznie portal Kids Planet. Znajdziecie tam ubranka, zabawki oraz akcesoria dla dzieci. Wszystko to wyprodukowane wyłącznie w Polsce. Na naszym rynku jest coraz więcej marek, warto więc być na bieżąco. Dzięki Kids Planet dowiecie się jako pierwsi o nowościach, promocjach i konkursach.

 

Udanych zakupów!

 

Kids Planet, czyli przewodnik po polskich markach dla dzieci. Portal powstał z miłości do zakupów w duchu slow oraz polskiej jakości. Znajdziecie tu wiele inspiracji od polskich producentów, ubranka, zabawki, dodatki czy inne akcesoria.  Dzięki nim jako pierwsi dowiecie się o nowościach, promocjach i konkursach.

 

KidsPlanet

KIDSPLANET

Adres: Polska, warszawa WWW: http://kidsplanet.blog/ E-mail: redakcja@kidsplanet.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.