Wybierz miasto:

Miasto:

Wakacje z dzieckiem w Karwii

2021-03-25

Od marca zamknięci w domu przez kilka miesięcy bez kontaktu z innymi ludźmi, atrakcji na śweżym powietrzu i podróży, w końcu udało nam się pojechać nad nasze piękne morze, do Karwii.

 

 

 

Wyruszyliśmy w nocy, gdy tylko nasze córeczki zapadły w błogi sen, aby podróż przebiegła bez większych problemów.
Gdy dotarliśmy na miejsce, udało nam się zdążyć na wschód słońca, Nasze córeczki chciały od razu zobaczyć morze, więc po rozłożeniu bagaży poszliśmy przywitać się z szumem fal.


Nasz wypoczynek był cudowny, pełen spokoju i atrakcji, codziennie chodziliśmy na plażę zbierać muszelki, wypoczywać, budować zamki z piasku, spacerować brzegiem morza.

 

 

Las, który prowadził do morza w Karwii był niezwykle urokliwy, zadbany, pachniało w nim żywicą, słychać było szum fal i śpiew ptaków. Często spacerowaliśmy wzdłuż lasu, ciesząc się wspólnie spędzonymi chwilami.

 

 

Podczas naszego tygodniowego urlopu nad morzem, odwiedziliśmy Molo w Sopocie, Orłowski Klif i Oceanarium w Gdańsku- ten ostatni punkt programu był niezwykle fascynujący.

 

 

Dziewczynki uwielbiały spacery po nadmorskich deptakach, zakupy pamiątek i przejażdżki w zabawkowych samochodzikach, wypady do wesołego miasteczka.

 

 

Morze działa na nas wyciszająco i kojąco, czyste i świeże powietrze to doskonały powód, aby wyruszyć do nadmorskich kurortów.

 

Polecamy Wam podróże małe i duże bo poszerzają one horyzonty, ładują baterie, uczą budowania relacji i nowych doświadczeń, dają możliwości poznania nowych ludzi, zaciskają więzi, tworzą wspomnienia i sprawiają, że w rodzinie jest siła.

 

 

Autorka zdjęć i tekstu - Dominika Malewicz-Skrabania - uczestniczka konkursu wakacyjnego Poleć i Wygraj Wakacje

 

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl