Wybierz miasto:

Miasto:

Wakacje z dzieckiem w Polsce

2021-03-25

Wszędzie dobrze, gdy jesteśmy razem. Rok 2020 udowodnił nam, że nie ważna jest pogoda, nie ważne „gwiazdki”, najważniejszy jest dobry humor, wspólne planowanie, a potem radosna zabawa we czwórkę. Uświadomiliśmy sobie także wartość słów Stanisława Jachowicza: „Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie.”.

 

 

 

Naszą przygodę rozpoczęliśmy nad polskim morzem, w wysuniętym najbardziej na północ miejscu – Rozewiu. Nie straszne nam były deszcze, zimne morze i reżim sanitarny. Daliśmy radę i dziś z uśmiechem wspominamy ten urlop.

 

W drodze powrotnej - przystanek w Grudziądzu. W planach spacer piękną starówką, kąpiel w wodach geotermalnych oraz Wrotkarnia. Choć plany uległy zmianie – zamiast basenów solankowych Jezioro Rudnik, to i tak było uroczo i wesoło. PS Woda w jeziorze wydawała nam się zimna. Dziś, gdy rozpoczęliśmy przygodę z morsowaniem, nic nie jest nam straszne.

 

 

Innym razem wybraliśmy się na wycieczkę zaprojektowaną przez nasze dzieci. Odwiedziliśmy więc Magiczne Ogrody i Farmę Iluzji. Weekend zapowiadał się męczący. Ku naszemu zaskoczeniu dzieci nie marudziły z powodu tysięcy kroków, które w tych dniach zrobiły.

 

Lato pożegnaliśmy wracając nad morze. Pogoda we wrześniu była piękna i w końcu mogliśmy rozkoszować się słoneczkiem, którego tak bardzo potrzebowaliśmy.

 

Tęskno nam już do lata. Kto wie, może właśnie wygrana w konkursie zachęci nas do ponownego wyciągnięcia przewodników po Polsce i wyjazdu… w polskie góry. Tam nas jeszcze nie było.

 

 

 

Autorka zdjęć i tekstu - Aleksandra Słomiańska- uczestniczka konkursu wakacyjnego Poleć i Wygraj Wakacje

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl