Wybierz miasto:

Miasto:

Wycieczka z dziećmi w góry

2021-03-25

Jesteśmy rodzinką, która krótkie wycieczki po naszym pięknym i magicznym kraju ma opanowane do perfekcji. Mieszkamy na wsi w województwie Lubelskim nieopodal niezwykłego Zamościa otoczeni cudownym Roztoczem, którego uroki znamy i doceniamy.

 

 

Jednak kochamy też zwiedzać w krótkich podróżach i inne miejsca. Zapraszamy na 3 dniową wycieczkę z nami na południe. Pierwszego dnia wybraliśmy się do Parku Rozrywki. Kolorowe postacie, karuzele i mnóstwo frajdy dla wszystkich. Czuliśmy się jak w bajce, która na każdym kroku zaskakuje czymś nowym.

 

Kolejnego dnia pojechaliśmy do Zakopanego, by  ruszyć do Kuźnic i wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Góry to dla nas wyjątkowe miejsce i każdego roku staramy się dzieciom pokazywać ich piękno, majestat, ale też uczyć szacunku. To właśnie tego dnia poczuliśmy co to wysokość. Bliskość przyrody jest tu na wyciągnięcie dłoni.

 

 

Ostatniego dnia wybraliśmy się trasą z Polanicy na Morskie Oko oraz Czarny Staw ( na własnych nóżkach).  Trasa nie jest trudna ani wymagająca, dlatego świetnie się nadaje dla dzieci by pokazać im zadowolenie płynące z pokonywania własnych słabości oraz dumę z osiągnieć i właśnie to -jako rodzice czuliśmy- kiedy nasze dzieciaki bez narzekania pokonały ten nie krótki dystans .Oczywiście po drodze mogliśmy podziwiać uroki natury i zapierające dech w piersiach widoki, które zdecydowanie rekompensowały trud. I chociaż wycieczka nie była długa to emocje i przeżycia zostają z nami na zawsze.  

 

 

Autorka zdjęć i tekstu -Sylwia Dul- uczestniczka konkursu wakacyjnego Poleć i Wygraj Wakacje

 

       

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl