Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Wyczaruj piękny pokój dla dziecka

2021-09-30

Kiedy rodzice przygotowują kącik dla dziecka, które dopiero co ma przyjść na świat, robią wszystko, aby był on niezwykle przytulny. Tak samo jest w przypadku starszych dzieci, które posiadają swoje pokoiki. Marzą o pięknym kolorowym pokoju, który będzie dla nich miejscem beztroskiej zabawy. Teraz nie jest to dla rodziców dużym problemem, ponieważ mogą skorzystać z pięknych naklejek ściennych od Cre8wall, które tworzą piękną przestrzeń w zaledwie kilka minut, dodając pokojowi dziecięcemu wspaniałego, niepowtarzalnego uroku.

 

 

 

Wśród naklejek oferowanych przez Cre8wall znajdziemy cudowne propozycję zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Naklejki są tak urocze, że wręcz trudno się zdecydować, którą wybrać, a dekorowanie nimi to najłatwiejszy i najfajniejszy sposób na przekształcenie nudnej ściany w coś pięknego, w zaledwie kilka minut.  My przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

 

 

Dla fanów podniebnych przygód proponujemy Zestaw Latających Balonów lub Akwarelowych Samolotów z Domkiem. W ofercie nie mogło zabraknąć czegoś nie z tej ziemi, czyli Kosmicznych naklejek oraz tego co uwielbiają chłopcy-Maszyn Budowlanych.

 

 

W pokoju dziewczynki idealnie wkomponuje się Czarodziejski Zamek lub Małe Miasteczko.

 

 

 

Chociaż muszę przyznać, że moje serce najbardziej skradły króliczki zarówno te z  balonami, w różnych wersjach kolorystycznych, jak te z z parasolką.

 

 

Świetne w tych zestawach jest to, że każdy jego element można przyklejać w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu w sposób kreatywny możemy zaprojektować pokoik naszej pociechy. Ich aplikacja jest niezwykle prosta, wystarczy jedynie naklejkę nakleić na ścianę lub inną płaską powierzchnię, aby wyglądały jakby były wręcz na niej namalowane.

 

A co najważniejsze, naklejki są nietoksyczne, bezzapachowe, bezpieczne dla zdrowia dzieci.

 

Na uwagę zasługuje również informacja o tym, iż Cre8wall jest polską stale rozwijającą się firmą rodzinną, produkującą na najwyższej jakości materiałach, na miejscu w Polsce, oferującą bardzo szybką wysyłkę- zazwyczaj są to jedynie 1-2 dni robocze.

Ponadto starają się być  ekologiczni, dlatego do przesyłek wykorzystują ekologiczne,  papierowe, ale bardzo wytrzymałe opakowania.

 

 

Więcej tych wspaniałych naklejek znajdziecie na: http://www.cre8wall.pl/

 

 

Cre8wall

CRE8WALL

WWW: http://www.cre8wall.pl/

E-mail: sklep@cre8wall.pl

Telefon: 607 989 328

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.