Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zachowaj pozytywne wspomnienia

2021-11-09

Uczenie dziecka wdzięczności i cieszenia się z tego co ma jest ważne, jeśli chcemy, aby wyrósł z niego uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata człowiek. Taka właśnie idea towarzyszyła twórcom Notesu Wdzięczności, który powstał z myślą o dzieciach w wieku 6-11 lat, po to, aby mogły  zapisywać w nim pozytywne wspomnienia i zachować je na zawsze. 

 

 

Notes Wdzięczności od Sunflower ułatwi dziecku zapamiętywanie pozytywnych sytuacji, a poprzez trzymanie zapisanych notatek w jednym miejscu, Twoje dziecko będzie mogło zauważyć, jak wiele wspaniałych rzeczy przytrafia mu się każdego dnia. Praktyka ta sprawi, że zmieni swój sposób patrzenia na świat, zacznie myśleć pozytywnie oraz wzmocni swoje poczucie wartości. Pozna, że każdego dnia może przytrafić się coś pięknego i docenieni małe chwile szczęścia i piękna, których można doszukać się w prostych gestach, takich jak obejmowanie, śmiech, uścisk, piękny zachód słońca lub dźwięk śpiewu ptaków.   

Po pewnym czasie zauważy, jak wiele jest tych pięknych chwil wokół nas.   

 

 

 

Notes jest bardzo kolorowy, zawiera sentencje oraz wyzwania, co dodatkowo motywuje dziecko do zapisków. Jest produktem polskim, który został wykonany ze starannością o każdy detal- nawet jego rogi zostały zaokrąglone w trosce o bezpieczeństwo dzieci.

 

 

Notesy Wdzięczności znajdziecie tutaj: https://www.mysunflower.pl/product-page/notes-wdziecznosci    

 

MYSUNFLOWER.PL

WWW: http://mysunflower.pl/

E-mail: info@mysunflower.pl

Telefon: 785 114 483

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.